Kötetlen csevej (Archív)

Discussion in 'Archívum: minden egyéb' started by Nitronyussz, Nov 12, 2013.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    Nem csökkent annyit a saját sebzéseden mint az ellenfelét.Ha minden igaz akkor csak a fele lesz.
     
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Kedves Fórumlakók!

    Néhány ember miatt tisztázzunk 1-2 fogalmat:
    Account törlés: Véglegesen eltávolítva a DO rendszeréből, azt már nem lehet visszaállítani, ha még a fejedre állsz, akkor sem
    Account tiltás: van végleges és van ideiglenes: Véglegest a játékszabályzat és ÁÜSZ alapján adunk, ezt feloldani nem áll módunkban. Ideiglenes tiltás pedig pár napig, pár hétig tart, a szabálytalanságnak megfelelően és van olyan ideiglenes tiltás, amely végleges marad/lesz, ha a support által kért adatokat nem teljesíti, mert nem akarja vagy nem tudja.

    Account törlést 99%ban csak és kizárólag a játékos kérésére tesszük meg, mivel ez és a végleges tiltás a szerződés megszüntetését eredményezi a játékos és a BP között.

    Továbbá a rendes, játékra használt accountot is zárhatjuk egy kisebb accounttal elvégzett szabálytalanság miatt, ha az megérdemelt és az kiveri a biztosítékot.

     
    tg90000_2 and ♥Grand♥ like this.
  3. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Sziasztok.

    Skandinávon volt csak serve re start??
    És miért volt? :oops:o_O
     
  4. Visszatértem.

    Visszatértem. Utánpótlás-írogató

    En masfel ev utan tertem vissza hu1-es accomra mikor ott hagytam eu4-et :)

    Azert azt is bele szerkezthetnetek hogy ha valakit le bannolnak akkor azt nem lehet oldani.
     
    Last edited by moderator: Jan 22, 2016
  5. salamandra22

    salamandra22 Fórum-zöldfülű

    "Ez az oldal nem létezik."
    Jó kis hajó van Fekete Ö. :D
     
  6. Visszatértem.

    Visszatértem. Utánpótlás-írogató

    Hat en nem fekete ozvegy vagyok xdd hanem lassancsak mar mar legenda :D En lenni Csókolom:* :D es azert mondom h lassan legenda mert az utobbi par napban meg neztem ezeket a privi szervereket es meglepoen sok magyar van fent es akkor mindegyik ott kerdezgetett hogy Te vagy az igazi Csokolom? Meg ilyenek :DD
     
  7. salamandra22

    salamandra22 Fórum-zöldfülű

    Europa 5 fekete hajója bannolva van.
     
  8. lost

    lost Fórum nagymestere

    Akkor lesz végre egy kis nyugi itt fórumon.
     
  9. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Na mára ennyi a játék áll az egész, nem lehet bejelentkezni, a fórum is alig érhető el!
     
  10. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Hát igen, de elkezdődik a pereskedés. :( De közben nagyban kapom a dumát privátban. Valljam be magamnak, hogy hazug, csaló *** (4 betű, sz az eleje és ar a vége) alak vagyok. Meg hogy életcélom hogy admin legyek itt.

    ...és lőn világosság.
     
  11. lost

    lost Fórum nagymestere

    Az évszázad pere lesz úgy érzem. :D Még mindig kapod az üzeneteket? Nem tudom mit ártottál neki, de nagyon pikkelhet rád.
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Kapom, de lehet egyszer összevágom és kirakom ide. De előtte kikérem a megfelelő adminisztrátori engedélyt a trágár szavak és lejárató vélemény miatt. Szerintem nem rakhatom ki ide. :(

    De úgy gondolja, nem perelhet, mert nem szüntette be a bp a jogviszonyt stb, amit Morphi is írt. Szóval nem lesz per. :(
     
    lost likes this.
  13. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Perelhet, csak az ilyen ostobatáskák, mindig elfelejtik, hogy a BP.-nak van pénze ügyvédekre......
    Adná az isten, hogy tényleg perelne, de az a baj, hegy ezeknek a 98%-a, mindig csak üres fenyegetőzés, egy dühös kis hisztis kölök részéről.
    Mert ezt szokta mag az életben, hogy földhöz verdesi magát, hogy megkapja amit akar! (ez, csakis a szülők hibája)
     
    ♥Grand♥ and fapapi like this.
  14. És máshova? :D
     
  15. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Nem vagyunk kicsit mazochisták?
    Megszabadítottak bennünket tőle,de most meg hiányzik?
    Függőség lett:megkaptuk a napi stressz adagunkat,ami most hiányzik=elvonási tünetek megjelenése.
    Nem lesz könnyű,de együttes erővel megoldhatjuk.
     
    tg90000_2 likes this.
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Máshova lehet. Elérsz szerintem "máshol". :p
    Innen aztán nem hiányzik. :D
     
  17. Visszatértem.

    Visszatértem. Utánpótlás-írogató

    Na ma lezártak mindenből és nekem ez elég jó átlag lett és most h vége a félévnek ismét lesz időm a Do-ra :))) by: Csókolom:*
    [​IMG]
     
  18. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    beleolvastam pár irásodba.picit visszavehetnél,mert nagy az arcod.csak nem tudom mire fel
     
  19. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    :D:D Ott a félévije, nem láttad? :p
     
    fapapi likes this.
  20. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Én már rég tiltottam volna onnan a helyedben :D Egy darabig vicces tud lenni, de ez már szá...as. :)

    Csókolom, ha kérhetem, mellőzd ezt a témát, mert lassan buzdító lesz és rossz fényben való feltüntetés.