2009-2010 es kliens

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: -ZЄЯ؆ĦUΝ†-, témanyitás ideje: 15.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    ezt a témát azért nyitottam mert nemrégiben kapott az egyik ismerősöm egy olyan levelet a darkorbit tól hogy miért hagyta abba nos és én arra gondoltam hogy nem e lehetne olyan szervert létrehozni a bigpointnak hogy csak a régebbi cuccok legyenek benne és ugy meg is lehetne tudni hogy az ujtás miatt hagyták abba a többiek a játékot

    szoval nekem jobban tetszett az a kliens ahol 8 iris nem volt semmi lagg semmi csalok hogy megütik az 500.000 mert van ilyen eu1 en.



    most nem lenne jobb??? ujra ezzel játszani?
    jó darkorbit-al?
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  2. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    De.. :) Én is hiányolom. Pl bezárhatnának egy csomó inatkív szervert ahol van 100 aktív játékos. És csinálhatnának 1DB ilyet
     
    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- kedveli ezt.
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Ezt lehetett volna az egyéb ötletekhez is írni.
    Retro szervert nem igen fog létrehozni a Bigpoint.

    Zárom.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.