2D vagy 3D ?!

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: -Eragon-2(HUN), témanyitás ideje: 28.9.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    Sziasztok ! azt szeretném kérdezni hogy igaz hogy a 3D lett a fő játék élmény vagy mi.. De én szeretnék 2D-ben játszani, de nem kivitelezhető mivel a hajó 2D-ben orbitális méretű !!!!!
    És nem lehet változtatni a méreteken :/ valakinek valami infó vagy segítség ez ügyben ????
    Ha támadnak rendesen oda kell menni hogy lásd ki támad téged hogy ellentámadj...
    Nekem hiányzik az a játék élmény!!!!!! De ahogy nézem a retro mód az bezzeg bent van de senki nem használja mert nem ép pragmatikus !
    Válaszokat előre is köszönöm ! Kérem az adminokat hogy ne töröljék ki a témát és ne zárolják !
     
  2. Régebben a görgetővel, ill a + - Gombokkal engedte.
    Sajnos nincs ötletem, én 3D - ben játszom... :oops:
     
  3. alice_the_ice

    alice_the_ice Fórum-zöldfülű

    Szia én is 2d-ben játszom. Képernyőméretét a Ctrl+egérgörgővel szoktam állítani nekem így működik. "Teljes képernyő mód" kikapcs és amikor beállítottad akkor mehet teljes módban.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.9.19
  4. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    heló. érdeklüdnék hogy az uridium bankra hatással van az mhh vagy a ghh ?
     
  5. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Szia, ez a kérdés nem ebbe a topicba tartozik, de a válasz az, hogy nem. Nincs hatással a MMH vagy a Helix az uridiumbankra.
     
    Leeroy kedveli ezt.
  6. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    köszi
     
  7. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    köszönöm az infot ! más jóó
     
    alice_the_ice kedveli ezt.
  8. triplex2017

    triplex2017 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    meg szeretném kérdezni tőletek hogy ki mit hogyan használ hogy a játék 2D-ben lagg mentes legyen? tudom hogy kell hozzá egy stabil internet forrás meg hogy nem 1000 éves gépen kell tolni, de mivel már számtalan módszert ki próbáltam és rengeteg böngészőt ki próbáltam illetve sok sok op rendszeren belüli dolgokat is teszteltem, de eddig nagy sikerrel nem jártam. fontos lenne erre valami konkrétum hátha én nem feledkeztem meg valamiről vagy esetlegesen nem tudok valamiről.

    jelenleg egy fx-6300 processzor,1050 2gb,16g ram, stb és egy win 10 pro a konfig de ez pár napon belül átépítésre kerül ha netán valaki szerint a gép a kevés. köszönöm a infókat és a tippeket!:cool::cool:
     
  9. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Opera GX-et próbáltad már? Ha nem, akkor Terrornak van egy beállítós vidije is róla. Nekem személy szerint 3D-ben sem akad, a GX-et használom (I7-8750H, 8GB DDR4, GeForce GTX 1050 4 GB DDR5, és 5 megás net XD)

    De ha nincs rendes hűtése a procidnak, és túlmelegszik (ezen pl simán sütsz tükörtojást) akkor is akadhat a gép is meg a game is
     
    Grincs és Trench kedveli ezt.
  10. triplex2017

    triplex2017 Fórum-zöldfülű

    maga a hűtéssel nincs gond :) ekkora hűtéssel még a paksi atomerőmű se menne 55 fok főlé :D de ha példát akarsz akkor pl: wolfenstein new colossus médium beállításokon 53 fokkal ment a proci :D és azé annak csak csak több az igénye mint ennek :) 3D től undorodom (ennek oka hogy már azé elég régi lovas vagyok számomra a 2D a best) igen volt opera gx probálva de nem segített mindenesetre semmi gond ha ezen a konfigon nem tudom megoldani pár nap mulva majd a ryzen 5 2600 meg egy nvidia 1660 segít majd a dolgokon na meg persze a többi hasznos cuccocska is. azért köszi a tippet :)
     
    luxuswc kedveli ezt.