Visszajelzés A játékban felmerülő lagok okai/körülményei

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 9.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg a játékban felmerülő lagokkal kapcsolatos észrevételeiteket, körülményeket - pl.: hogy mikor jelenik meg, milyen a technikai háttér, stb. -.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  2. Incident

    Incident Törekvő

    Lag mindig van. Kivétel nélkül, a szó szoros értelmében. Minden percben egyre erősebb a lag. Mintha minden percben négyzetre emelődne a mértéke. 10 perc játékidő után egy lont ellövök teljesen vakon, miután megállt a lövéssel a hajó, ismét beleszólhatok az életébe. Egy böngésző újraindítás után tökéletesen működik fél percig (talán 1 percig is), utána elkezd akadozni. Először csak mikrolagok, később pontosan 1 mp-enként egy hatalmasat beszaggat. Ezután néhány lövésig beáll a kép és így szép lassan eljutunk odáig, hogy lövés közben használhatatlan az egész. Remélem nagyjából érthetőre sikeredett.

    Beállításaimat nemigen kell sorolni, az utolsó csúszkáig minimumon van minden. Vagyis a drónok azért láthatóak. :) :)
    2D-ben nem próbáltam, 3D-t használok a megjelenése óta.

    Szerk.:
    Úgy veszem észre, hogy a grafikai beállításoktól függetlenek a laggok. Olyan ez az egész, mintha direkt utasításba lenne adva a szervernek, hogy 60 mp után kezdjen el szívatni és ezt minden 60 mp elteltével duplázza is meg. Érdekes....
     
  3. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    engem most lötek ugy ki hogy devot lötem,megállt a kép ugy 5mpre,mikor visszajöt kiirta hogy kilötek.minden lövésnél megáll a kép.kapuugrásnák visszaáll a dronforma bármeikböl alap dronformara.Lehetetlen igy játszani
     
    ♥Grand♥ kedveli ezt.
  4. «[₦∂₦Đ¥™]»℗®O

    «[₦∂₦Đ¥™]»℗®O Fórum-zöldfülű

    Nálam ugyan ez mint Incidentnél, csak én mindig 2D-t használok
     
  5. boros022

    boros022 Utánpótlás-írogató

    Minden beállítást kipróbáltam, két inci kilőtt siralmas
     
  6. Leslie.`

    Leslie.` Utánpótlás-írogató

    Én azt tapasztaltam, hogy gyors konfiba még tűrhető, kis laggok vannak. Amint nyomok 1 konfiváltást megáll a kép. Ezután amíg nem lövök szintén tűrhetőek a laggok. Mikor kilövök 1 lézert vagy 1 rakétát beáll a kép. Tehát ha elkezdek egy lont vagy lint mondjuk, akkor beáll a kép és mikor észhez tér a hajó és tudok mozogni akkor az npc már a térkép másik felén van.
    Remélem (és szerintem nyugodtan írhatok a többi játékos nevében is)/ reméljük, mihamarabb javítva lesz ez a téma.

    *Restart után már gyors konfival is borzalmas lagg...és csopi chat eltűnik, dronforma standard formációra vált.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.5.16
  7. Incident

    Incident Törekvő

    A 17 órási újraindítást követően minden pontosan ugyanolyan nálam.
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Üdv Mindenki!

    A DO fejlesztői csapat köszöni a sok segítséget, amit kaptak tőletek.
    Az alábbiakat tudjuk megerősíteni:
    • A legtöbb játékos - nem mindenki - szenved a kliens és szerver közti laggoktól
    • A fejlesztői csapat magas prioritással dolgozik a probléma megoldásán
    • Mivel szembe kell néznünk a DDos támadásokkal, így nehezebb a munkánk is
    Arra számítunk, hogy holnapra már több adatunk lesz, amely alapján folytathatjuk a vizsgálatot.
    De abban egyetértettünk, hogy amint a lagg problémának vége, akkor a következő kompenzációt fogjuk adni számotokra:
    • Akiknek a hétvégén nem adott Kronos részt a Lambda kapu, azt jóváírjuk. Ezt a hibát kijavítottuk.
    • Meghosszabbítjuk a Bevezető eventet, a kiesett idő miatt.
    • Meg fogjuk ismételni a GG napok eventet.
    • Néhány játékbeli bónuszt is adunk.
    • TBA

    Köszönjük a türelmeteket!

    A Darkorbit csapata
     
  9. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    szia :), hát nekem is akad ilyen gond. Viszont nem minden szerveren megy ez. pl.: európa 6-on, ha jól emlékszek megy az élet.

    És megszabad kérdezzem, hogy mi az a TBA? googlen semmit sem kapok erről.

    És még egy kérdés: ha már irok akk megkérdem, hogy UBA-jutalmak mikor jönnek meg? csak azért, mert 2. vagyok és türelmetlen :D
     
  10. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Tisztelet. Olyan felfedezést tettem, hogy a lagg az csak akkor jelentkezik totálisan ha a MEM (F gomb lenyomásával megtekinthető) eléri a 600MB vagy épp felé ugrik akkor egyből beáll a kép mivel űríteni próbálja a felhalmozott adatot. Gondolom én. Ez sajnos nem jön össze mivel túl lassú az űrítés.
     
  11. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    wow, te okos vagy
     
  12. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Szia. A TBA: Training Batle Arena :D

    Minden lehetséges :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.5.16
  13. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    az n em uba?
     
  14. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Lövésem sincs. Ez tűnik logikusnak :D
     
  15. «[₦∂₦Đ¥™]»℗®O

    «[₦∂₦Đ¥™]»℗®O Fórum-zöldfülű

    És mennyi idővel hosszabbitják meg? (csak hogy tudjak előre tervezni)
     
  16. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    szerintem annyi nappal lesz hosszabb, ahány nap volt lagos
     
  17. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Oké. Végre valami reakció. Nemtom" az feltűnt-e, hogy a pet, hasznosítóval megtömve is, csak alap értéken szed mindent. Nyersanyagot, urit, energiát... :(o_O Ja! Estig vártam vegyek-e booster csomagot. Asszem" talán legközelebb....
     
  18. levy

    levy Fórum-zöldfülű

    szep jo estet nallam is jelentkeztek a int 4 szerveren ha lovok akkor leakad a kep es szinte egy simon is kilo ha beteszem a petben az ellenfel keresot megduplazodik a lag s a lovesekor 10-15 masodpercra vagy mar jartam ugy h 3 percre is leakadt a kep @D felbontasban jatcok minden max on van kiveve a hateret es kb januarban kezdtem ujra a jatekot azota kisebb problemakal jatchato volt foldal igaz h akadozot 1-2 hete de mint tudomasora jutot javitas alat van de amiota szo vvolt a szereles eventrol kb szombat vasarnap ota szinte jatchatatlan a jatek s a mai nap fojaman is orakba telet 20-30 perces kuldestes elore is koszonom a valaszt s h korulbelul mikora lehet ujbol normalisan jatcani koszonom ( van olyan h 10-15 percet is kell varni meg ujracsatlakozhatom a foldalon )
     
    Utoljára szerkesztett: 10.5.16
  19. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Petbenzin úgy is elfogy hogy nincs is bekapcsolva a pet!Vettem 5000petbenzint,2 perc mulva kiirta hogy nincs petbenzin és nem tudom bekapcsolni as petet
     
  20. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Mint ahogy fentebb írtam minél több mindent kell feldolgozni a cliensnek annál gyorsabban eléred azt a bizonyos 600MB-t és onnentól kezdve vége az egésznek.
     
    NumizN1 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.