Visszajelzés A menekültek támogatása: "Beacon" dróndesignról

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 15.9.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Itt beszélgethettek a "Beacon" dróndesignról.

    DE!
    Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  2. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Szeretném megkérdezni, hogy mi ebből egy játékos előnye?

    Nem akarok politizálni, de a menekülteket segítem a saját hazámban az adómmal, és a céges adómmal.

    Most a piros vagy a kék desinget cseréljem, le a nagy semmire, mivel ez a játékban semmi előnyt nem ad?
    Lehet át kellett volna gondolni azt, hogy ez a dizi minimum egyesítse a kék és a piros drón előnyeit.
    Tehát akik megszenvedtek a piros és a kék drónokért miért vegyék meg, miért adjon ki ezreket, ha kevesebbet ér?

    Ha lehet ne kezdjetek bele abba, hogy mindenkibe lehet extra bónusz érzékenység a menekültekre, mert a játékosok nagy része gyerek akit nem érdekel a menekült válság!
     
  3. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Papi kemény vagy, de igazságos !
    Valóban okos dolog lett volna, ha a karitatív célú árú ér is valamit.
    Épp ez lehetett volna a segély-akció motorja, nyilvánvaló okok miatt.
     
  4. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Az én szemeben ez egy játék, kikapcsolódni járok ide és már ne is haragudjatok, semmi keresnivalója ennek a témának itt.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  5. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Én se politizálok,de ez röhej.Magyarország és szerintem nincs is olyan ország ahol nincsenek árvák,hajléktalanok.Velük kellene foglalkozni inkább.Ez olyan nesze semmi fogd meg jól!Amugy nem is látam senkinél még desit :p
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy ez nem csak Mo-n van, hanem egységesen mindenhol. Minden szerveren, minden területen.

    Van, aki szeretné az igazi bajba jutottakat támogatni, ezt köszöni a BP, de van, aki nem. Ez mindenkinek a saját döntése és szíve joga. Ha veszel, veszel, ha nem nem.

    Mint a leírásból kiderül, a cég szeretné támogatni a rászorulókat, azokat, akik valójában rászorulnak. S tudjuk/tudják, hogy valójában nem minden bevándorló életét fenyegetik és/vagy vágynak a jobb életre, életkörülményekre. De azokat a problémákat nem hagyhatjuk figyelmen kívül, hogy vannak, akik megfulladnak, éheznek, szenvednek különböző módokon vagy meghalnak.

    Ezért választotta a cég az UNHCR nemzetközi szervezetet, mert ez része az Egyesült Nemzetek Szövetségének, amely finanszírozta a világ összes országát (részben vagy egészben) és aktív minden régióban, segít az embereken, függetlenül attól, hogy miért hagyták el az otthonaikat.

    A szervezet célja nem csak a segítés, hanem azon problémák/okok megoldása (mivel az ENSZ része) is egyben, amelyek az első helyen állnak az otthonuk elhagyásának listáján.

    Ez volt az eredeti ok a szervezet választásának.
    -------
    Szeretném felhívni továbbá azon játékosok/felhasználók figyelmét az alábbi szabályzatpontokra:
    Tehát, a chat, a fórum és a játék nem azt a célt szolgálja, hogy másokat uszítsunk, felbőszítsünk, stb.

    Véleménye mindenkinek lehet és van is. A véleményeket kulturáltan kérjük tálalni, ami nem úgy sikerül, azt részben vagy egészben töröljük és, ha olyan, akkor akár tiltással is "jutalmazzuk" a fenti szabályzatra hivatkozva.
     
  7. GOLDEN_SUN-A

    GOLDEN_SUN-A Járnitanuló

    azt viszont ne hagyja senki figyelmen kivül ha adna valami ütősebb extrát akkor nem ennyibe kerülne hanem sokkal többe.
     
  8. Wolfgirl*

    Wolfgirl* Fórum-zöldfülű

    Sziasztok !

    Egy olyan ötletem lenne,hogy ez a "Beacon" dróndizi pl. adhatna töltés gyorsítást és kb. lehetne ebben az elosztásban 1 db 2 % töltés gyorsítást , 5 db 10% és 10 db pedig 20 % töltés gyorsítást adhatna.
     
  9. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Szia Morphi, ha támogatni szerette volna a BP ezt az ügyet, akkor nem így kellett volna, inkább úgy hogy kedves játékosok a mai naptól 1 héten át bármit rendeltek legyen az kedvezmény csomag, urídium, prémium stb. a rendelés összegéből 10% utalunk ennek a nemes szervezetnek,(természetesen változatlan árak mellett) na így írhatnák hogy támogatjuk őket és mindenki ugyan úgy rendelne tovább mint eddig. Tovább nem érdekel ez a téma szép napot.
     
  10. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Igen, lett volna drágább, és akkor lett volna értelme. Csüli véleményét pedig teljes mértékben osztom!
     
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Igen, ez is egy megoldás lett volna. Lehetséges, hogy Németországban másképp működik a dolog vagy a szervezet támogatása csak így megoldható. Mivel mi ebbe nem látunk bele, így nem igazán lehet megmondani az egyes miértekre a választ.

    Továbbá, mi maximálisan megértjük azon játékosokat is, akik nem látják értelmét és a dróndizájn kifogásolókat is. De rákérdezek, hogy lehet e tudni miért nem ad semmit a dizi, hátha okosabbak leszünk. :)

    A válasz meg is jött:

    Röviden és tömören, ha lenne valami hatása, akkor sokkal drágább lenne az ára, ami miatt igen kevesen vennék meg. Így a jótékonyságnak nem sok értelme lenne. A lényeg az volt, hogy aki szeretné támogatni a bajbajutottakat, megtehesse, akár még az a személy is, akinek nem igazán van rá pénze, de mégis szeretné.

    Mint írtuk, ez egy döntés. Így nagyobb játékos körben van esély arra, hogy valaki meg is veszi, mint egy sokkal drágábbat (függetlenül attól, hogy van e vmi plusz hatása vagy nincs, mivel aki segíteni szeretne, az leginkább önzetlenül teszi és nem azt nézi, hogy számára mivel lesz jobb így)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.9.15
    *nautiŁus* és .deder. kedveli ezt.
  12. pumawertol

    pumawertol Fórum-zöldfülű

    Én érdeklődnék hogy ez a dron dizi ha megvásárolom meg is marad?
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Megvétel után meg fog maradni, a legjobb tudomásunk szerint.
     
  14. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Hozzászólnék, de senki kommentjére nem reagálnék.
    Örüljön mindenki hogy nincs előnye ennek a dizinek, és nem forgatja fel a játékot, pláne amit csak forintért lehet elérni.
    Az lehet hogyha van valami előnye akkor meg vették/veszik volna sokan, DE itt most nem is erről szól az egész. Jó reggelt....
    Teljesen felesleges agyalni rajta és eleve kár volt ezt a témát felhozni. Lehet ötlet ezer meg millió de ez akkor se a játékhoz tartozik. Aki meg szeretne segíteni, ez úton is tud.
    Eleve ennek a dizi behozat dolognak, NEM az volt a célja, hogy a BP kaszáljon, ha ezt nem vettétek volna észre.
     
    Nitronyussz és .deder. kedveli ezt.
  15. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Udv, mivel ez a dron design maga a dron kinézetét is megváltoztatja ugy lehetett volna megoladni, hogy ha ezt a designot használom
    akkor még pluszba rá lehetne tenni a havoc, vagy a herculest. Ahogy bizonyos hajo designok is adnak 1 plusz helyet, így mindenki maga
    donthetné el, hogy a klasszikus flax-iris dronon használja a birtokában lévo "hatással járo dron designot" vagy a beacon-on.
    Plussz elony ígysem járna és így szerintem tobb lehetett volna a megrendelok száma, mert ha most használnám mégis
    hátrányhoz jutok havoc-hercules-hez viszonyítva.
    [​IMG]
    Természetesen ez csak az én meglátásom. :)
     
  16. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    Nem szeretek politizalni enis osztom a velemeneket de szerintem nem ide tartozik tok jo meg minden hogy van egy ilyen de aki telleg segiteni akar az fog is. a Masik hogz amerikai szeron jatszok es nem nagyon lattam olyan hajot amelyik ezt hasznalta volna hogy miert azt mindenkinek sajat fantaziajara bizom ><
     
  17. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    még annyit a dologhoz hogy az egészet nem értem amúgy se.ha valaki nézi a tvt,újságot olvas az összes menekültnek van mobilja.iphone,samsung s6 vagy egyébb márkás.ezek útán felmerül a kérdés,miböl???azt meg szerintem mindenki tudja hogy minap pl körözött terroristát fogtak a magyar határon.NO COMMENT!
     
  18. IstvaN[swe]

    IstvaN[swe] Junior szaki

    Igaza van _Morphinak_ semmi politika csak "Empátia" és ebben a Big. most eltalálta a "szarva között a tőgyét"! Az általam nekik kiosztott sok fekete pontot követően most beírom az első piros pontot is! Gratulálok Big.
     
    [Mine3] kedveli ezt.
  19. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Sehol nem látom, hogy bárki vádolta volna a BP-t azzal, hogy kaszálni akart.
    Továbbá már lehetett kapni drón dizit pénzért, 150k uri mellé adták akcióban,
    és mégsem forgatta fel a játékot. Jó estét..
     
  20. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Olvasd el még egyszer amit írtam és értelmezd..., köszi.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.