Visszajelzés Agatus törése

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Leeroy, témanyitás ideje: 27.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Itt vitathatjátok meg az új Agatus áttöréssel kapcsolatos visszajelzéseiteket.
    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....

2. ╬Cаp†аiи•s†уℓє╬

╬Cаp†аiи•s†уℓє╬ Utánpótlás-írogató

Amit az diminshe kap majd modult, az csak akkor adja meg a bónuszt, ha aktív a képessége a diminishernek?
    "+ 10% Shield penetration
    + 5% Evasion
    + 5% Laser Damage
    " ezeket adja, csak oda írják, hogy special :D

Első észrevetelem az, hogy ámbár nem tudom így lesz-e de a leírásukba nem úgy olvastam, érdemes lenne ezt korlátozni (szint alapján pl.:) mert kis szinten a boss olyan gyorsan tűnik el, hogy meglátod de még oda se érsz már pukkant :D azért ennél lehetne kicsit erősebb, és vagy korlátozzak szinthez, mit tudom lv 17es srácoknak érje meg pl x-5, x-7 körül, 10-16 os játékosoknak x-4..... ez 1 gyors példa volt, x-3on 3an löttük, 13 agate spinnert adott, a mühelyben lévő modul pedig 8.000 kicsit húzós de még 1 kezdőnek is megoldható feladat lehet ha pár napig elhúzodik az event :D de én ajánlom, hogy bontsátok szintre :D mert így a nagyobbak lerepkedik, és nem hagyják érvényesülni a kisebbeket, hol ott ez 1 jó lehetőség nekik 1 "farm hajót modullal ellátva használgatni" pve(farm) ladiknak belehetne így áldozzni a diminishert az új modullal talán hasznosabb lenne mint 1 venom :D de ez az én meglátásom, és ez csak x-3as boss volt, ahogy észrevettem x-4en már nagyobb a jutalom, így gondolom minél nagyobb a map annál nagyobb a jutalom is.

x-4en 15 agata splintert kaptam
    x-3on 13at :c

Utoljára szerkesztett: 27.7.20
  3. Sörnyit

Sörnyit Aktív író

Mi lenne ha esetleg nem lenne benne a botosok Npc listájában az event Npc.....talán lenne is értelme az egésznek!!!

4. Mislix

Mislix Fórum hercege

Vélemény!

Hála a Központ BOT-barát politikájának a tesztelő játékosok be vannak zavarva a kapuba, mert két jelölős, álcalátó és most már kilőhetetlen hajó sakkban tart mindenkit!

Remek...
    Köszönjük DO VEZETÉS!

Sörnyit kedveli ezt.
  5. Sörnyit

Sörnyit Aktív író

Ha megfőzték egyék...teszteljenek a botterek

6. Mislix

Mislix Fórum hercege

Remek ötlet, hogy nem csökkentik a tesztszerveren a várakozási időt! Jelenleg: 3 óra 27 perc.
    Így éjfélig lehet várni...

Egyébként köszönjük az új képességű hajókat, akiknek amikor lemegy az életereje és a pajzsa még 750k-t kell rálőni, hogy kimúljon.

U.i.: Ha netalán valami frappánsat szeretne valamelyik Agy válaszolni ott a központban: a bázis sem tudja lelőni őket! :D

Utoljára szerkesztett: 27.7.20
  7. Mislix

Mislix Fórum hercege

Gyere fel 1-6-ra ennyi csalót még nem láttál. És még milyen nyíltan csinálják.
    Remélem egyszer valakit lecsuknak azok közül, aki ezt engedi!!!

Sárga venga : lelövöd az összes életerőt róla, majd egy másodperc múlva 100% élet és full nanoburkolat.

Ezek jók lesznek visszajelzésnek!

Ha valaki még kétségbe vonná a védelmibe lerakott lassító aknát!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.7.20
  8. Anita30..

Anita30.. Fórum ismerője

Tudod a múltkor itt azt írta valaki,hogy nem tudnák a vezetőséget elővenni,mert Kína nem EU-s tagállam :) Hát mivel a játék Hamburgi székhelyű (ami tudtommal Német így Eu-s),nem tudom mi akadálya. :D A nemzetközi fogyasztóvédelmi szabályok így rájuk is vonatkozik ....a saját szabályaikat is folyton megsértik :D

9. Sörnyit

Sörnyit Aktív író

Hagyjuk már...a fogyasztóvédelem átpasszolja a szerencsejáték felügyelehez és vissza. Végtelen a kör.....

10. Mislix

Mislix Fórum hercege

Van, akinek ez a neve: testbotk

Épp a társaival csatázom és készítem a videókat (csak hogy félreértés ne essék, nem a DO-nak kell!).
    Épp látni, hogy 2 mm élettel rácsapok 300k-t, majd 120k-t és semmi.
    Ezt nem lehet majd félremagyarázni...

11. Mislix

Mislix Fórum hercege

Összefoglaló a tesztről.

A nyersanyag igény (már nem tudom a pontos nevét, amit lehetett szerezni), ami az egyik hajófejlesztési modulhoz kellett kicsit megint sokba kerül.
    10.000 darab kellett belőle és az egész teszt alatt, ha fent voltál mindig kb. 3.000-et lehetett szerezni. Köszönhető az időkorlátnak meg a "smucig" lényeknek.
    Óriási lőszerpazarlás az egész, ami mutatja mi van a vezető fejlesztők agyában, mert olyan irreális elvárásaik vannak, hogy az ember azt mondja magában, hogy eddig sem volt már színvonalas ez a játék, de ez még lejjebb tolta magát a létrán.

Emellett meg kell említenem, hogy rengeteg Botos jött kipróbálni az új funkciókat, ami megdöbbentő.
    - nem érted utol a lefertőzött, gyűrűben menekülő hajót kerékben úgy hogy jóval gyorsabbnak kellene lennem,
    - 30-50 ezres sebzéseket lőnek, de a pajzsod, ami 900k 3 mp alatt elfogy, mert azt látod, mintha a 10-szeresét kapnád be,
    - megdöbbentő volt látni, hogy a fullos distruptor, ahogy lőtte a hajót a felbukkanó sebzések 20-30-as értékeket jelenítettek, rögtön rá is fogtam a társára, hogy megnézzem mi a baj, de nála már a 2-300k-s sebzések jelentek meg. Megjegyezném, hogy egy nulla ranggal és 10 képességponttal rendelkező hajó volt. Nem tudtuk csak négyen lelőni.
    - az új képesség miszerint az életerő 50k alá esik, még 750k-t kell molyba rájuk lőni egészen remek ötlet.
    - az álcalátó képesség és autolock szintén jól fog jönni a játékba, mivel most úgy kifogtak a bázison messziről, hogy semmi értelme nincs az álcának.

Egyszóval, mivel gondolom ezek a képességek többé-kevésbé már benne voltak az éles szerverek játékaiban is régóta, gondolom azért jelent meg ilyen nagy számban a tesztszerveren, mert benne lesz a következő upgrade-be.
    Nem hinném, hogy a magát öntömjénező központ nem tesz semmit hosszú évek óta, ha ezek csak segédprogramok!

Egyébként semmi újdonság!
    Megváltoztattuk egy korábbi event nevét, átneveztünk néhány nyersanyagot és ime a fejlesztés!

Csak megjegyzésként!
    (Nálunk az ilyenek a próbaidő végét sem élik meg!)

Utoljára szerkesztett: 29.7.20
    törökcipő, pannonia78, Sörnyit és 2 más kedveli ezt.
  12. Vastrabant

Vastrabant Fórum-zöldfülű

Az eventel kapcsolatban telt be nálam a pohár, az hogy a játékosok 85%-a botos az nem érdekel, az sem engedek a csalásokat, de ilyen eventet, mint ez a .... ehhez még nen volt szerencsém!

faxksza300 és Páncélgránátos kedveli ezt.

Az oldal megosztása