Visszajelzés Agatus törése

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Leeroy, témanyitás ideje: 27.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Miért kerül 15.000-be egy Tyrannos dizi és 10.000-be egy HP-link,amikor a Mega aknáért 50.000-et kérnek? Miért olyan eszeveszetten drága az a Mega? Kérdezhetem érthetőbben is: Melyik agyhalott ötlete volt az a borzasztóan magas túlárazás? Tuti nem épelméjű! Ez is egy vélemény,amit itt lehet megosztani az "eventről".......
     
    Vadász kedveli ezt.
  2. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Szerintem a leírásban el van írva 1 sor.

    ExtrákHP-S0116.000 Achát szilánkEseményenként egyszer
    Vagy kaphatnánk róla valami infót mi a nyavaja az a " Achát szilánk " ? :confused::rolleyes: Kitartóan kerestem, de nem találtam semmit. Amúgy angol forumon ez is " Agate töredék " :D

    Új receprtre kattintva szerelőműhelyben sokszor kifagy az egész kliens.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.4.23
  3. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Köszönöm az észrevételed, javítva!

    Ui.: Változtak az Agate receptek a fórum posztban, mert rosszat küldtek ki.
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Amúgy 2-4 itemet dob a kis npc 20-30at a boss x-4 mapon feljebb kb ammo pazarlás meg esélytelen a botoktól szedni... um.. vagy én vagyok gyenge matekból vagy megint túltolták a crafthoz az itemet... mindezt úgy hogy egy igen 1 db craftolható mindenből. Zseniális... és még hogy nem botokra optimalizálnak... aham ... köszönöm de én nem szeretnék meg időm sincs 0-24 játszani 1 viszonylag semmit nem érő item legyártásáért. De amúgy, HA ... így " játszunk " amúgy a maradék rendesen játszó ember is elkezdhet csalni ... khm .. csak mondom ... Nekem kezd a f.... kilenni azzal, hogy mindíg csak mi szívunk.
     
    Vércse kedveli ezt.
  5. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    Erre én is kíváncsi vagyok!