Aknavető

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: *_*Dark~Star*_*, témanyitás ideje: 26.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. *_*Dark~Star*_*

    *_*Dark~Star*_* Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Arra gondoltam, hogy ha van rakétavető, akkor legyen aknavető is!
    Kb. 20.000 uridium lenne és elit cucc lenne, és arra lenne jó, hogy kisebb távról mint a rakétavető, de rálő 1 darab bármilyen kiválasztott aknát a célpontra.Miután az akna "feltöltődött" ráklikkelhetünk az aknavető képére és 10 másodpercig tartana míg feltöltené azt az egy aknát.fekete és vastag füstcsíkot húzna maga mögött és hangot adna.A képe úgy nézne ki hogy: kék lenne, egy rövid, de széles csöve van.


    (mellékelt hozzátűzés: ilyen hangot adna: sssssssshhh..........prrrrrrppsssssssss..... :DD)


    Ennyi lett volna remélem tetszik az ötlet!
    SziasztoK! *_*Dark~Star*_* voltam!
     
  2. Fantasztikus lenne aknagyáros kettővel ami +50%ot ad DDM-ket dobálni :)
     
  3. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    ezzel az erővel legyen rögtön három lövetű , és automatikus is , nem?

    Az ötlet maga nem rossz , de tekintve hogy milyenek a viszonyok ( 10 MP alatt ki lehet szedni egy ellenséget) nem tartom jó ötletnek az efféle új fegyver bevezetését....

    jelentősen redukálná ezt a 10 MP-t....

    Esetleg ha a rakéta vető helyére lehetne berakni , vagy tudom is én. mondjuk választhatnál hogy vagy rakéta vető vagy akna vető (bár szerintem külön aknákat csinálnának hozzá ) és az akna vető ne találjon be 100% osan , de többet sebezzen.ha pedig mozgó célpont esetében vagyunk az alap találati esély 25% al csökken.
    De tényleg nem rossz ötlet.
     
  4. blackwarwolf99

    blackwarwolf99 Fórum-zöldfülű

    Én sem tartom jó ötletnek. Ne legyen ilyen
     
  5. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Nem kell a 240K sebzés mellé még ez is szerintem!
     
  6. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Szerintem sem,épp elég az x4-rsb :).
    Am szia pixie,nem is tudtam h vagy fórumon :rolleyes:...
     
  7. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Bekerülhetne a játékba, viszont szint szerint kellene működnie. Pl.: 1-15-ös szintig lőhetsz vele bármilyen aknát 15. szint felett viszont csak bizonyos fajta aknákat.
    És természetesen nem a rakétavetővel együtt lehetne használni, vagy ez vagy az, így a hatótávot is meglehetne engedni.
     
  8. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Szóval minnél erősebb vagy annál gyengébb???:eek::confused:
    Inkább csak ne legyen ;).
     
  9. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Minden csak nézőpont kérdése, jó taktikával lehetne hasznosan alkalmazni egy ilyen "aknavetőt".
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  10. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Hát ez igaz.És nem csak erre hanem mindenre...
     
  11. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Inkább ne. :D
     
    -Vadász- kedveli ezt.
  12. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Nem feltétlenül kell viszont ötletes, kreatív. ;)
    Valahogy így nézne ki ha beraknák:
    [​IMG]
    Alapjában véve jó ötlet, csak már így is túl nagyok a sebzések. Anno mikor 20k- kat lehetett csak ütni X4 el.
     
  13. »ŦĦΞ●ĪČΞMΔŊ«

    »ŦĦΞ●ĪČΞMΔŊ« Fórum-zöldfülű

    Így is az egekben van már a sebzés, nem kell még ez is..
     
  14. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Akármilyen szépen ki hoztad ezt a szép képet, már nem élvezetes a harc, mert 4 lövés vagy másoknak, kivéve ha nem vagy te is gigászian erős és mire el éred azt a szintet addigra még 4 újdonságot kell elérned, ha érted a célzást. ;)
    Szóval az utolsó hsz-ben irtamhoz tartom magam, még pedig, hogy nem kell ide!!!
     
  15. Ezt a képet más játékból csórta.
     
  16. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Csórta???
    Azt irtam hogy hasonló.
     
  17. Felesleges.

    Aztán meg jönne hozzá a PILOT SHEET-BE, lőjj ki XXX,000,000 aknát az aknavetővel és kapsz egy cifra plecsnit.
    Már így is több mint elég a felesleges kütyü, meg plecsni a játékban, a csaták meg már egyáltalán nem élvezetesek.
    Annó, a játék első néhány évében jó taktikával és jól összeállított konfigokkal, simán ki mertem állni egy BIGBOY-al egy GOLI ellen, és néhányat le is szedtem.
    Ma már egy GOLI-val is csak céltáblának lehet kimenni a térképekre, ha nem fullos.
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  18. Már sok ilyen ötlet volt és elutasították...
     
  19. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Miért kellet megint előhozni egy régi ötletet? .__.