Általános kérdések felétek tőlem

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 15.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Arra gondoltam, hogy kicsit szám szerűsíteni kéne, hogy egy "fullosnak" mondható hajó mennyibe "fájna".

    Most nem az általatok vélt pénz összegre vagyok kíváncsi.

    Ez saját felmérés, saját ötlet. S ha jók lesztek esetleg meg is osztom veletek. :)

    Itt a ti tapasztalataitokra leszek kíváncsi az egyes feltett kérdéseknél.

    Az offokat szó nélkül törlöm és kiméljetek meg a zsigerből jövő megjegyzésektől.

    Köszi, puszi. :)
     
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Először is, kíváncsi lennék, kinek mennyi ggből/uriból jött ki zeta/kappa/hades stb (amiből lf4, drón dizi kapható). Esetleg, aki ládából szedte össze, mennyi láda volt körülbelül (kb).

    Közben ha van kedvetek odairhatja az, kinek már 10 dizije vagy full lf4e van, hogy mennyiből lett meg.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.16
  3. Vanessa71

    Vanessa71 Fórum-zöldfülű

    Nekem kappa átlagban 2 ezer GG-ből kijön , Zeta 1800, Hades 500-750. Persze ez függ a szerencsétől is. LF4-et jobban éri meg booty-ból szedni lf4 napokon,a herkules / havoc meg borzasztó változó,van olyan ismerősöm akinek a 10 herkules 75!! Kappából lett meg. De van olyan akinek 15ből kiadja. !SZERENCSE KÉRDÉSE! .persze ilyen dupla GG eventkor érdemes kapuzni mert még is csak dobhat 2db herkit,lf4et stb.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.5.16
    Nitronyussz kedveli ezt.
  4. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Kiemelném a következőket:
    Ezeket azért kérem, mert így egymást és engem is megkíméltek a felesleges egymás kijavításától, egymásba kötéstől.

    Ezért drága Vanessa, a kérdésemre a válasz kivételével, a többit törlöm. :)
     
  5. .poszeidon.

    .poszeidon. Járnitanuló

    A Zèta kapu nekem kb 1800-1900 GG (urit beleszámolva). Ha jól emlékszem 16 kapuból lett meg a 10 Havoc
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  6. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    11 Havoc = 27 zeta + 1 havocot adó küldetés. 1 Zeta ~1400 GG
    14 Hercules = 42 KAPPA , ebből az utolsó 2 KAPPA adott 4 hercit a GG event miatt. 1 KAPPA ~ 2000 GG
    Emellett 12 LF-4 jött még a KAPPAkból.
    4 Kronos: nincs Saturn.
    1 LF-4 a küldikből. 8 LF-4: tegnap, tegnapelőtt, ma hadesekből. Nem számoltam hány hades, kb 20 volt. 1 Hades ~ 550 GG.
    23 LF-4et nyitottam, kb 4-5000 ládából.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  7. .poszeidon.

    .poszeidon. Járnitanuló

    LF4 ből 40 db van. 3darab epsilonból, 2 darab kappából, a többi pedig zöld ládából. A 35 LF4 3500 -3550 kulcsból jött ki
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Áh, a zeus/apis. :) El is felejtettem, az még mennyi ládából lett meg nektek?
     
  9. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Én egész apis-t kaptam zöld ládából. Fedd figyelembe,hogy kaphatsz egész Apis-t vagy Zeus-t. :p
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  10. nemzetihang

    nemzetihang Utánpótlás-írogató

    Én az LF-4-eket főleg ládából szedtem kb 40 LF4 / 3500 láda Helix LF4 napon nyitogatva.
    A Havoc 10/48 , Hercules 10/29. Az Apis kijött az LF4-re írt ládákból, a Zeus (én) kb 800-1000 láda és 250k uriért megvettem.
    Egy "fullos" hajóhoz sok kitartás kell és kb 3200-4000 óra játékidő szükséges ha az ember nem rendel magának.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  11. ☢∂αηgєя☢

    ☢∂αηgєя☢ Fórum-zöldfülű

    Nekem 7 havoc eddig 33 zétából van, egyet kaptam demanerből, utolsó 9 zéta nem is adott havocot kappából eddig 4 kappa kettő adott boostert 2 meg semmit, hadest nem tudom mennyit vittem egy sem adott lf4et szinte mindig zeus napon nyitogattam így kijött kétszer teljesen az apis, de csak 15 zeus rész, és lf4 is csak 18 jött ezek alatt
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  12. Total1871

    Total1871 Junior szaki

    9 havocom van 12 zétából.1 demanerből jött,1 a küldiből,+1 pedig dupla napon.De még így is jó a 12/6 arány :) És most várom az ingyen havocot :D
    2 hades/ semmi,az egy kronosom szintén nem adott. A 2. 800! ggből jött ki.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  13. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Előzőhöz elfelejtettem odaírni, hogy 14 Epsilonból 1 LF-4, s egy Epsilon ~1700 GG
     
  14. Leslie.`

    Leslie.` Utánpótlás-írogató

    Nálam GG akciókor kedvezmény+prémi 170k uri volt 1 kappa.
    Zeta volt h kijött ugyanilyen kedvezményekkel 95k uriból, de többször jött ki 120k-ból.(kb 1400gg) Amikor összedobozolt gg-ből raktam akkor elvitt 2100db-ot.
    Epsilon 86k uriból.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.6.16