Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, igen, lehet.
     
  2. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Köszi:)

    Akkor csak annyi a dolgom,hogy az npc mellett lelövöm a petet?
     
  3. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

  4. hexenke

    hexenke Járnitanuló

  5. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Ha csak robbantózni akarsz vele, szükségtelen a pajzs bele.
     
  6. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Köszi.
    Igen,egyenlőre a kristallonokat lövöm folyamatosan,mert fejlődnie kell a petnek.
    Jelenleg 16os szinten lötyögök,9-es pettel,3 irissel és ezt még nem gondolom harcképesnek más játékosok ellen:)

    update.:

    beraktam 3-as szintű önmegsemmisítőt.
    Hatásos;)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.1.14
  7. silverpil

    silverpil Utánpótlás-írogató

    sziasztok a sima kredites dronokat mennyi ért lehet javitani ?
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    12,500 kreditért lehet javítani a flax drónokat, függetlenül attól, hogy van e javítási utalványod vagy nincs.
     
  9. silverpil

    silverpil Utánpótlás-írogató

    és a javitási utalvány az mirre jo akkor ?? vettem 1 cpu ami automata javit igy remélem nem kell ellenöriznem
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A javítási utalvánnyal segítségével tudod kedvezményesebben megjavítani az uridiumba kerülő hajódat és az Iris/Apis/Zeus drón. Tehát uridium helyettesítő szerepe van a javításnál, ráadásul 10 javítási utalványért a bázison 1 másodperc alatt feljavíthatod a hajód életerejét a max.-ra.
     
    silverpil kedveli ezt.
  11. silverpil

    silverpil Utánpótlás-írogató

    extra hely cpu hova kell felrakni ?
     
  12. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    Az extrák közé kell betenni és egyből több helyed lesz.
     
  13. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Ahhoz, hogy a cpu javítani tudja a drónokat, ugyanúgy szükség van javítási utalványra, vagy uridiumra. És mégegy: a cpu-nak töltetszáma is van, arra is figyelni kell.
    Javaslatom, hogy azért ellenőrizd a drónok károsodását függetlenül a cpu-tól.
     
  14. RaptorX72

    RaptorX72 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Szóval,észrevettem,hogy a megszerezhető Címeket (Amit elvesztesz ha lelőnek) nem is egy bizonyos !ALACSONY! szintű felhasználóknál vannak. Azért gyanúsak nekem,mert mindegyik *[ugyanaz a név,de nem mondom][szám]* névvel van.
    Na most,ha én csinálok egy kisebb profilt,és az erőssel megszerzek egy címet,és azt egy kisebb hajóra "viszem" (lelövéssel persze),hogy ezzel "megtartsam" a címet,ez büntetendő nem?
     
  15. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Nem büntetendő, mivel a cím átadásával nem juttatta semmilyen előnyhöz a kis karakterét és multi account engedélyezett a Darkorbitnál.
     
  16. pavip

    pavip Törzsjátékos

    De milyen cím? Tudnál mondani egy példát? Mert amit ő mond az multi acc, nem? Bocsi ha nem jól tudom?
     
  17. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Igen, multi account, de a multi account engedélyezve van a darkorbitnál, kivéve, ha előny szerzésre használja a játékos.

    A linket nézd meg (az időleges címekre gondol): http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-a-cimrendszer.129/
     
  18. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Már el is felejtettem, de mivel már jó ideje nem kérdezte senki.

    Mikor lesz teszt-szerver?

    Elvileg úgy volt, hogy valamikor év elején számíthatunk rá...
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Kérdezik sokszor itt fórumban is és a chaten is.

    Nem tudjuk, hogy mikor lesz.
     
  20. *isti258*

    *isti258* Utánpótlás-írogató

    És ha pl én beteszem Az emberiség hőse címet akkor ha lelőnek azt elveszítem és ujra meg kell szereznem ? Vagy vannak ilyen különleges címek amiket csak ugy lehet megszerezni ha lelövőd azt a hajot amelyik viseli ?