Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Igen, 20.
     
    (RBK) kedveli ezt.
  2. mercurspace

    mercurspace Utánpótlás-írogató

    Köszi! :)
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  3. (RBK)

    (RBK) Utánpótlás-írogató

    Nekem 14-ből volt a 7 db :) és egyet eladtam véletlenül xDD
     
  4. ßμßμ™

    ßμßμ™ Utánpótlás-írogató

    Mikor lessz hitac sorsolás?
     
    (RBK) kedveli ezt.
  5. Logen19970906

    Logen19970906 Utánpótlás-írogató

    Én ugy tudom nem lehetséges eladni !!
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Régebben lehetséges volt. Ezt az újítást fél éve hozták be kb., hogy nem lehet eladni.
     
  7. (RBK)

    (RBK) Utánpótlás-írogató

    Későn rakták be hozzám képest :))
     
  8. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Sziasztok!

    Egy játékos profilját szeretném bemutatni nektek.
    EU4:
    http://int10.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=B5MmP&profileCheck=KRc9B&lang=hu
    REGISZTRÁLT:17-01-2015
    JÁTÉKIDŐ:155 óra
    Emellett full havoc, valószínű full 16-os LF4-ek, APIS, ZEUS drónok, full pajzsok és lőszerek... 31 képességpont....
    155 órában 25 Zéta (amit fél óra alatt befejez), illetve pár kaput látok, LF4-et nem kapuból szerezte, ám vengával 100k felett csapkod és lehetetlen lelőni. Lighting vengával, utánégetőt használva nem értem utol, de ő lazán utoléri az én vengámat úgy, hogy nem lightingopt használ.
    A supportot kérdezve semmi választ nem kapni, mert nem olvassa el a kérdésem se.
    Ha kell felteszem a videót is, hogy mikor már kevés élete van egyszerűen megáll a gép (10-20 mp-re), amúgy senkinél nem laggolok.
    Nálam full minden mégsem lehet leszedni.
    Messziről jelöl és mikor támad nem látni a térképen (sem a nagyon sem a kicsin). Ezt egyébként a teszt szerveren lehetett tapasztalni mikor az új segédprogramokat tesztelték a profi játékosok. Két héttel ezelőtt egyedül voltam a térképen és egyszer csak lelőtt valaki a semmiből... ő volt az. Ezt tegnap megint megpróbálta... sehol senki és jönnek a sebzések.


    Ezért itt kérdezem:
    1., Hogyan lehetséges ez?
    2., Ha, nem csalás, mennyi pénzbe kerül ez szerintetek? Ha kapuból szerzett és uri rendelésből mindent, mennyi időbe telik összeszedni az LF4-eket, mert kapuból nem szedte össze?
    3., Létezik-e, hogy ezt segítséggel rakta össze?
    (Még egyszer a support nem válaszol a kérdésre, ami felettébb érdekes.)
    4., Találkoztatok már ezzel a jelenséggel, hogy a semmiből lőnek benneteket?
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    1: Az utolérősre nem tudok magyarázatot.
    2: 50 óra zeta (mondjuk), akkor a maradék 105 óra ládázás (venezuela, tudod, végtelen uri...), amibe simán belefér a full lf-4
    3: Egy kis venezuelai segítséggel... :D
    4: Igen, bár ez még az előző kliensben volt, valahogy bebugol 1-1 lény, hajó, és nem lehet látni. Lehetséges, hogy ezt elő lehet idézni szándékosan is valahogy.


    Bár amit itt leírtam, nagyon valószínűtlen és nehezen megvalósítható.
     
  10. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Ez a profil szerintem is lehetetlen. 150 óra alatt garantáltan nem lehet kirakni, full havocot, meg full lf-4 et is
    Ez nem csak pénz kérdése, én aztán raktam bele pénzt rendesen, de sem az extra nem ad mindig kapurészt,
    sem a kapuk nem adnak mindig havoc-ot, meg lf-4 et, hiába vagyok jó vásárló. Egyébként rendkívül kiábrándító,
    és undortkeltő az a jelenség amit leírtál, ha ezt engedik, ha ennek nincs következménye, akkor itt nagyon nagy baj van !
     
  11. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Igazából az Rsb-75 ről szerettem volna kérdezi bárkit akit érdekel a kérdés.
    Nem tudom tapasztalta-e valaki, de én nem észlelem a gyors ütemű mivoltát,
    sőt olyan hihetetlen lassú a lövések üteme, hogy sokszor két másodperc is eltelik
    két lövés között, és épp e-miatt semmivel sem hatékonyabb mint a x4-es lőszer.
    Többször kipróbáltam, nem csak egyszer-kétszer, és nem bug, vagy lagg, mert a többi
    lőszer rendes ütemben lő. Tapasztalt valaki hasonlókat ?
     
  12. .poszeidon.

    .poszeidon. Járnitanuló

    X4 és RSB felváltva kell lőni. az RSBnek van töltési ideje.
     
  13. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Kösz, poszedion ! Ezt nem tudtam. :(
     
  14. Žøđiåč™

    Žøđiåč™ Haladó

    Hali!

    A profibbaktól szeretném kérdezni hogy mi a leggyorsabb módja a zeta kirakásának? van esetleg valami trükk amivel gyorsabban jönnek a részek? (úgy értem ezt hogy 5 energiát ellőni egyszerre vagy 10-et esetleg) mert nekem elég lassan jönnek a részek, van hogy 50 energiából 1-2 rész jön csak..
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Leggyorsabb? 100-asával pörgeted amíg ki nem jön. És ha előtte letakarítod a böngésződ, és a flash is tiszta, gyorsabb lesz.

    De nem takarékos. :)
     
  16. jocker0125

    jocker0125 Utánpótlás-írogató

    Hogyan kell lőni a DemaNer NPC-t , h megyagya a küldibe??? jó lenne, ha tudnátok segiteni.... :(
     
  17. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

     
  18. jocker0125

    jocker0125 Utánpótlás-írogató

    Köszi a segitséget, de sztem egy olyan lényt elsőnek meglőni, amit egy egész szeró lőni akar... Hát.. nemtom...
     
  19. Artem1984

    Artem1984 Fórum-zöldfülű

    Üdv!

    A P.E.T berendezések és protokollok elhasználodnak ??
     
  20. nitronyussz2

    nitronyussz2 Utánpótlás-írogató