Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    nekem is.betöltés felirat s betü után megáll minden.30trojait jelzet a nod
     
  2. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    jó is lenne ha javitanák.nem kapcsolom ki a virusirtot azért,ki tudja,lehet tényleg fertözöttek azok a fájlok.azért ez már picit durva amugy
     
  3. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    irtam suppnak de eddig csak az igazolo mail jött meg hogy irtam nekik.lehet ma be se lépek ahogy ismerem öket.mint a chat multkor.gondolom majd jön megint a mailba h töröljem a gyorsitotárat meg a böngészöt telepitsem,stb
     
  4. -Máté-85

    -Máté-85 Fórum-zöldfülű

    Igen, nekem is NOD32 van, és DO-s cucc-ra vezethető le...
     
  5. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    csak abba reménykedek h akár mi is ez,az accom nem bánja.ki tudja mi az a cucc amire jelzet,meg mire képes.azért a nod karanténba tette nálam
     
  6. -Máté-85

    -Máté-85 Fórum-zöldfülű

    Nekem is egyből odadobta, de érdekes, hogy nem mindenkinek van ez...
     
  7. Csöpi02

    Csöpi02 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, nálam is vírust jelez a nod. Írtam a supportra. Remélem, hamarosan orvosolják a dolgot.
     
  8. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    a hamarosan lehet pár óra vagy nap
     
  9. PRO_2013_HUN

    PRO_2013_HUN Járnitanuló

    Sziasztok valaki tudja , hogy mikor szeretnék a hu1-et megszüntetni, és a játékosokat átrakni egy másik kiválasztott szerverre?
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Kíváncsi vagyok ki terjeszti ezt.

    Nincs olyanról információnk, tudomásunk, hogy megszüntetnék a magyar szervert.
     
  11. Ajánlom is :D
     
  12. PRO_2013_HUN

    PRO_2013_HUN Járnitanuló

    Pedig nem ártana. Hal kifele a HU1 HÁLA a top 5 klánosoknak mindenkinek beküldik a wart ráadásul kisajátítják az eventhez tartozó nagy űrlényt is.Aktuálisan a gygerimet nemrég a demanert is ahogy a hitacot is. Lassan megy el a kedve minden Hu1-es játékosnak a kedve.
    Lehet hogy csak én gondolom így aki nem ott játszik nem tudhatja de nagyon zavaró hogy szándékosan a kicsiket hátráltatják.
     
    LoneWolf kedveli ezt.
  13. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    A wart azért küldözgetik mert nincs már kit lőniük, ennek hatására még inkább elmegy a játékosok kedve a klánozástól, vagy a játéktól. A folyamat ráadásul öngerjesztő. Ha látok is játékost, a fele inkább klán nélkül van, ha elfogy az x4 én is követem példájukat, addig lövöm álcából a hobbiwaristákat, akik küldözgetik nekünk.
    Reggelente meglehetős üresek a térképek, egy éve még nem így nézett ki...
     
    Moldvix és tg90000_2 kedveli ezt.
  14. PRO_2013_HUN

    PRO_2013_HUN Járnitanuló

    Ez teljesen igaz. És sajnálatos módon vagy nem tűnik fel a DO készítőinek , vagy feltűnik , de nem csinálnak/nem tudnak mit csinálni ennek érdekében. Lehet ,hogy az eventek a játékosok csalogatására készült ,de fordítva sült el , hisz aki feljön azt látja hogy a konkrét OIL, GOAT és 420 lazán farmolja a gygerimet 1-2 ember pedig védi a gygerimet így van akinek lehetetlen van akinek meg hatalmas kihívás az event küldiket megcsinálni.
     
  15. illu

    illu Utánpótlás-írogató

    En mar 1x-uen ugy csinalom h nem csinalom az event kuldiket. semmi izgalom unalmas. foleg hogy ha lovod a gigerimet es piros neked vegig es akkor se irja jova :S nagyon elvan rontva valami
     
  16. *Pri*

    *Pri* Utánpótlás-írogató

    Azt nem értem hogy miért kell neked először lőni?! Egy kishajóval próbáld meg megcsinálni. Amit írtatok is hogy nem engedik a nagy hajók ez is eléggé megnehezítené a küldit nemhogy Te lődd először. Néha az is izgalom hogy életben maradj PVP térképen. Így eléggé korlátozott az hogy ki tudja megcsinálni a küldit és ki nem. Kishajóknak az a pár 10 ezer uri is nagy segítség lenne, de így... lehetetlen. Sajnálom hogy így alakul a DO. Mindig csak a nagyon tudják élvezni az új dolgokat vagy az új eventeket. Ezzel is lehetne csinálni valamit.
     
  17. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Hogy nézne már ki a játék ha mindenki minden újítást azonnal megkapna? Játszatok pár évig, gyűjtögessetek nagy/erős karit, vagy költsétek el a fizetéseteket itt, és legyetek ti a top1 klánban, ne a kis hajók/nagy feladatok miatt sírjatok. (Amúgy én sem tudtam még 1 nagy hajót sem lelőni az event alatt. :p Ide meg hiába sírtok, sőt talán supportnak is, mert nem ők a döntéshozók, valódi problémákkal sem tudnak foglalkozni, nem hogy még egy ingyenes event nem tetszik dologgal:)
     
  18. »MŶ*SWΔG*ĐΔŊIKΔ«™

    »MŶ*SWΔG*ĐΔŊIKΔ«™ Fórum-zöldfülű

    sziasztok azt szeretném kérdezni hogy pusatba mért nem lehet extrát rakni???