Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Igen. Kezdőlap → rangod → legjobbak → jobb oldalt kiválasztod: címek áttekintése.
     
  2. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Sziasztok.

    A fejlesztett lézereket hova érdemes rakni?
    Hajó,pet,drón?
    Drónok nincsenek fejlesztve.
    És melyik dizájnba érdemes befektetni?
    Jómagam a Solace felé hajlok,de még képlékeny.
     
  3. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Fejlesztett lézereket (gondolom lf4, lf3-at nehogy fejlessz) csakis drónba, dizi meg hát, egyikbe se érdemes ha gyenge vagy... Ha viszont van már 10 drónod (lvl16-on) meg 10 havocod meg 15-20 lf4-ed akkor megengedhetsz egy spectrumot, képessége annak a legjobb. :) Ja és még valami, ha a drónok nincsenek fejlesztve nehogy a lézereket fejleszd már... -_- Először a drónok legyenek meg lvl16-on azok futó konfiban adnak pajzs bónuszt támadóban meg sebzés bónuszt... És egy drón lvl16-ra fejlesztésével annyit érsz el mintha drónokat meghagytad volna lvl1-en és helyette felhúztál volna 2db pajzsot és 2db lf4-et lvl16-ra.
     
  4. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Halkan jegyzem meg, hogy szerintem a Solace képessége is nagyon jó, én inkább azzal megyek harcolni először ;)
     
  5. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Alapból fejlesztett lf3-asok vannak(5-ös szinten).
    Tehát ha jól értettem,akkor első a drónfejlesztés.
    Köszi.
    Diamond!
    Megnéztem pár videót és a Solace meggyőzött(és az a legszebb):).
    Köszi.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.1.14
    Ðiαмσиd kedveli ezt.
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Bővebben itt olvashatsz róla: http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-a-cimrendszer.129/

    LF3-at nem szerencsés fejleszteni, mert azokat le fogod cserélni LF4re.
     
  7. «†ŽΦĻł†»™

    «†ŽΦĻł†»™ Utánpótlás-írogató

    Mert legszebb a solace?? :eek: xDDD a hajódnak a max életének a felét tölti csak fel, 1v1-be pár másodperc alatt lelövik azt a +150-250k élet.. ha meg többen lőnek akk még kevesebb idő... inkább spectrumra gyűjts szerintem... az a legjobb :p ( egyéni vélemény és ez a leghasználtabb képességdizi)
     
  8. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Teszem fel valakit nemszeret a DarkOrbit és nem nyit sose Lf-4-t akkor max 20 év mulva tudja lecserélni... ._." Most igazad van, hogy Lf-3-t ne, de mire lesznek Lf-4-k addigra már 10 dronos is lesz ha érted.xD :(
     
  9. «†ŽΦĻł†»™

    «†ŽΦĻł†»™ Utánpótlás-írogató

    engem se szeret a darkorbit mert szinte sosincs szerencsém... de akk is uridium pazarlás lf3-at fejleszteni és ha aktív vagy akk nem 20 év múlva lesz full lf4-ed hanem mondjuk 1 év múlva... ha gyengéb játékos vagy akk vegyél logfilet képességpontra miután megvan a soksok lf3 és b02 :) és ne fejleszd az lf3-at máskülönben kidobod az ablakon az urit, ez olyan butaság mint h régen valaki előbb megvette URIÉRT:eek: a 31 LF2-t majd aztán az LF3-akat... az is butaság volt és ez is az lenne, szal ne fejleszd az lf3-akat :D
     
    Đαεmon kedveli ezt.
  10. *isti258*

    *isti258* Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a válaszokat
     
  11. silverpil

    silverpil Utánpótlás-írogató

    halliho megint 1 kérdés hova lett a pajzs védelmem ? Ez elöbb még meg volt kilöttek azt el is tunt :mad:
     
  12. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    ezt most hogy érted eltünt a pajzsod? nem szerelted be vagy egyszerüen másik konfiban nincs bent és az van berakva "c"-vel tudsz konfit váltani :)
     
    silverpil kedveli ezt.
  13. silverpil

    silverpil Utánpótlás-írogató

    köszi C vel meg lett :)
     
  14. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    szivesen de amugy ha már van annyi generátorod meg drónod megéri 2 konfit csinálni támadó az egyik a másik meg a menekülő de ha érdkell majd írj privit.
     
    silverpil kedveli ezt.
  15. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    amugy csak engem zavar hogy ha gyorsan bejelentkezés után beindítom a petet a kinézete a 9lvl-ű petemnek kb 5-ös szintü kinézete lesz?? o_O
     
  16. silverpil

    silverpil Utánpótlás-írogató

    ok köszi csak nem találom hol irjak privit XDD
     
  17. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, megjelenítési hiba csak.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.1.14
  18. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Sziasztok.

    Két rakétavásárló cpu berakható?
    Jó lenne ha igen:)
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Egy hajókonfigurációba csak 1 CPU rakható be.
     
  20. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Kár.Köszi