Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nyugi. Szívat a játék. Meglesz az, kettőnél nyomd be a többszörözőt, egyesével nyomd. (bár sztem nem írtam újdonságot :) )

    És majd meglesz, már csak kábé 3000 gg energia kell
     
    Doki.Bácsi. és Csöpi02 kedveli ezt.
  2. valaki1000

    valaki1000 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, lenne egy kérdésem, eddig nem találtam rá választ, tehát most itt felteszem; ha veszek egy új hangárt és megveszem bele az új hajót, bele is rakom, akkor megmaradnak-e az 1. hangárból a drónok, pet és a többi cucc amit addig szereztem, vagy csak a hajó lesz más amit belerakok a régi cuccokat pedig ugyanugy felszerelhetem, vagy újra kell vennem mintha a nulláról kezdeném a hangárt? A válaszokat elöre is köszöm!
     
  3. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Szia. Megmaradnak a cuccaid, ne aggódj. :) Csak ha váltasz, akkor az előző hajód konfigurációját törölnöd kell(kiveszel mindent) és át kell raknod a másik hajódba. Tehát minden megmarad.
     
  4. valaki1000

    valaki1000 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm!
     
  5. Doki.Bácsi.

    Doki.Bácsi. Fórum-zöldfülű

    Kijött az 1 darab rész ami hiányzott :) nagy nehezen de meglett :) kb 30 GG-ből :)
     
  6. valaki1000

    valaki1000 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, egy olyat szeretnék még kérdezni, hogy mi van akkor ha pl. játszol hu1-en 1 névvel, de más szerverre még nem mentél fel, hogy ott lophatják a nevedet vagy a register név (vagy megváltoztatott) minden szerverre szól ,csak akkor írja ki hogy játszol ott, ha játszol, vagy mi??
     
  7. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    A felhasználó (bejelentkezési neved) Teljesen más mint a hajód neve, nincs köze a kettőnek egymáshoz. Nem úgy van mint régen.
     
  8. valaki1000

    valaki1000 Fórum-zöldfülű

    Ezt tudtam, de ne vedd sértésnek nem ezt kérdeztem, hanem azt hogy ha pl. Hu1-en van 1 játékosnevem pl:valaki50millio akkor egy másik szerveren pl. Eu1-en ha nem játszok akkor valaki ott megtudja-e változtatni a nevét valaki50millio-ra, vagy nem?
     
  9. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Megtudja.
     
  10. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    11.08.2015 - 08:05[​IMG]Kaptál 287 becsületpontot.
    [​IMG]
    11.08.2015 - 08:05[​IMG]Kaptál 56320 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    11.08.2015 - 08:05[​IMG]Megsemmisítettél egy Kristallon űrlényt.
    [​IMG]
    11.08.2015 - 08:04[​IMG]Kaptál 301 becsületpontot.
    [​IMG]
    11.08.2015 - 08:04[​IMG]Kaptál 56320 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    11.08.2015 - 08:04[​IMG]Megsemmisítettél egy Kristallon űrlényt.
    venom desivel golinal,semmi booster,a 287becs furoval,a 301 fogoval.miért van + becs??ha jol tudom a lon 256 becset ad.mint irtam,semi bosterem nincs,szóval nem tudom hova tenni azt a pluszt.körülötem se volt senki hogy a boosterje hatot volna rám.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.8.15
  11. nem lehetséges hogy esetleg képességpontod van rajta? mondjuk a könyörtelenI vagy II-re mert az ad + x% becsületet
     
  12. valaki1000

    valaki1000 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogyha az egyik hangáromban van egy hajó+drónok+pet+egyéb felszerelések, akkor ha veszek egy második hangárt és váltok rá akkor lesz e benne az elözöböl drón+pet vagy azokat meg kell e újra venni?
    Mert ha jól tudom hajót ujjat kellbelemvenni amfelszerelést pedig at kell rakni.
     
  13. Minden megmarad csak a cuccokat kell áttenni a felszereléseknél.
    Egyébként ujjat hol árulnak?
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  14. valaki1000

    valaki1000 Fórum-zöldfülű

    Köszi fönök a választ, azért írtam új helyett ujjat, mert 30+ fok van és izzad a tenyerem a tabról pedig lefetyelni lehet az izzadságot és elcsúszott rajta az ujjam. :D
     
  15. TrinCat

    TrinCat Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, full kezdő vagyok, és van egy olyan gondom, hogy eljutottam 8.-as szintre mire megtudtam hogy egy haverom másik megbízónál van. Láttam van rá lehetőség hogy én átmehessek hozzá 5000 uridiumért, viszont vannak bennem olyan kérdések, hogy elveszthetek-e valamilyen fejlesztést vagy tárgyat ha átmegyek? Ha valaki tudna írni pár mondatot megköszönném, mik a hátrányok ilyen helyzetben. Köszönöm.
     
  16. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Mehetsz nyugodtan másik megbízóhoz,csak becsületpontot vesztesz,meg 5000 urit.
     
  17. TrinCat

    TrinCat Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a választ.
     
  18. ««Nuçleдя-$µияise»»

    ««Nuçleдя-$µияise»» Fórum-zöldfülű

    Üdv, van némi fölös urim, mit érdemes belőle venni? Drónformát (molyra gondoltam, kapukhoz), vagy logfilet képességponthoz (20. és 21. lenne, kalibrálóba)

    Előre is köszönöm a választ!
     
  19. ∆▓╬♦ωøℓƒ♦╬▓∆

    ∆▓╬♦ωøℓƒ♦╬▓∆ Utánpótlás-írogató

    az attól függ mennyi az a fölös uri, am én sztem helyedbe vennék drónformációt(moly,szív),de ha sok urid van akk fejleszd az lf4-eid(ha van) és az íriseket,bár jó lenne tudni milyen hajód van
     
  20. ««Nuçleдя-$µияise»»

    ««Nuçleдя-$µияise»» Fórum-zöldfülű

    Aegisem van (meg spear, venga, goli) 8 irissel meg pár lf4 egy régi hitacból, de azok mind 16-osak. A fölös uri az pont 85500, amennyi a flash sale kedvezménnyel a 100k-s drónformák ára.