Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ∆▓╬♦ωøℓƒ♦╬▓∆

    ∆▓╬♦ωøℓƒ♦╬▓∆ Utánpótlás-írogató

    akk én biztos drónformációt vennék a helyedbe
     
  2. ««Nuçleдя-$µияise»»

    ««Nuçleдя-$µияise»» Fórum-zöldfülű

    Köszzönöm a segítséget:)
     
  3. ∆▓╬♦ωøℓƒ♦╬▓∆

    ∆▓╬♦ωøℓƒ♦╬▓∆ Utánpótlás-írogató

    nincs mit,örülök,hogy segíthettem;)
     
  4. $Saurus$

    $Saurus$ Fórum-zöldfülű

    sziasztok
    tegnap vettem 3 új hangárcsarnokot. az 2.-ba tettem hajót de nincs a fő eszközökbe felszerelés csak ha kinyitom az eszközöket de onnét meg nem tudom hajoba tenni. mit csináljak?
     
  5. Incident

    Incident Törekvő

    Szedd ki a másik hajódból.
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ha a felszerelésed már bent van egy hajóban, akkor azt már másikba nem tudod berakni. Használd a konfiguráció törlése gombot minden hangárban.
     
  7. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Az új akciós ajánlatok között, góli design kategóriában találtam egy olyat hogy : centaur design.
    Az összes többi fellelhető dizit ismerem csak ezt nem. Lehet (avagy érdemes) róla tudni valamit ?
     
  8. Saturn dizi kék változata, +10% élet.
     
  9. alomkorostor

    alomkorostor Fórum-zöldfülű

    Sziasztok olyan kérdésem van hogy ez a defcon hajó valóban ennyibe fog kerülni vagy elírták az kreditet urira mert elképzelni nem tudom hogy létezik valakinek 1 milliárd urija még kredoból se semmi össze szedni
     
  10. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    csak egy bug de javitani fogjak.
     
  11. Doki.Bácsi.

    Doki.Bácsi. Fórum-zöldfülű

    ez miez ?? :D


    [​IMG] [​IMG]
     
  12. CM_Atlantis

    CM_Atlantis Fórummogul

    Hányadik hangárcsarnokodat vásároltad meg ?
     
  13. CM_Atlantis

    CM_Atlantis Fórummogul

    Szia. Már a hivatalos hirdetmények között megírták. Nem, ez nem a valós ára az űrhajónak.
    Megrendelés oldalon elérhető.
     
  14. CM_Atlantis

    CM_Atlantis Fórummogul

    Centaur Goliath design.

    +10 % Életerő jár vele.

    [​IMG]
     
  15. Doki.Bácsi.

    Doki.Bácsi. Fórum-zöldfülű

    Igazából csak kíváncsiságból mentem rá.. megláttam 100 u. megnézem mi lesz :). az urit levonta de a hangárt nem kaptam meg.
    Három hangárom volt és annyi is maradt :)
    [​IMG]
    a fenti oldalakat ne nézzétek ;) :D
     
    CM_Atlantis kedveli ezt.
  16. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Iceman, Atlantis ! Köszönöm a válaszokat !
    Jól néz ki a centaur ! :)
     
  17. Üdv.
    Yamato, Defcom hajók!
    Számomra egyel talán nem színpatikus dolog, hogy ezeket a hajókat csak rendelni lehet, mivel véleményem szerint akinek épp leginkább szüksége lenne rá, azok a kezdő játékosok, akik nem hiszem hogy egyszerre fizetéssel akarnának kezdeni. Biztos hogy nem lettek rosszak így ezek a kis hajók, de szerintem a leonovon nem tesznek túl annyival hogy ezeket csak rendelni lehessen.
    A venga vásárlása árán szerintem reálisabb lenne kapirgálózni. Vagy legalább heti, napi licitbe bedobni, bár ez megint a nagyobbaknak kedvezne.
     
  18. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa


    Ott van az a hangárban,a szám fölött van egy kicsi piros fülecske,aktíválni kell akkor mutani fogja fent is.
     
  19. Doki.Bácsi.

    Doki.Bácsi. Fórum-zöldfülű

    és tényleg :) hát azt nem is néztem :) de én nem akartam megvenni.. én nem akarok ezzel a BUGgal visszaélni.. pont ezért raktam ide ki fórumra is hogy ez mi...
     
  20. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Ez nem bug,tényleg ennyibe kerülnek a hangárak,érdemes megvenni.A kezdőknek nagy segítség.

    Mint észrevettétek volt egy játékbeli frissítés a mai napon. Ezzel egyúttal bevezetésre került a hangárcsarnokok új ára is, amelyek a következők:
    • 2 - 10,000 kredit
    • 3 - 1,000,000 kredit
    • 4 - 100 Uridium
    • 5 - 500 Uridium
    • 6 - 1,000 Uridium
    • 7 - 2,500 Uridium
    • 8 - 5,000 Uridium
    • 9 - 10,000 Uridium
    • 10 - 25,000 Uridium
     
    Doki.Bácsi. kedveli ezt.