Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. milka20013

    milka20013 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Megint lenne egy kérdésem: szerintetek melyik kapu a legkönnyebb? Mert valaki szerint lambda valaki szerint alfa a másik szerint epsilon. Akkor ezek közül melyik?
     
  2. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    A Zéta ;)

    Az általad felsoroltak közül pedig az Alfa.
     
  3. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Mindenkinek egyéni véleménye van. Én a lambdára szavazok nem pedig az alfára.
     
  4. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Attól is függ, milyen erős vagy, mennyiket lősz, és hogy mit rejt a hangárad felszereltsége.
    Ha lehetőséged van rá, azokat a kapukat vidd, amik adnak is valamit, gondolok itt a zétára, epsilonra.
     
    ✯Highlander✯ kedveli ezt.
  5. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Hát én helyedben nem azt nézném hogy mennyire könnyű hanem hogy mit ad... Egyik sem nehéz igazából csak van amelyik több idő van amelyik kevesebb, ügyesnek kell lenni... Azt nézd hogy mit ad. Én úgy csináltam hogy alap kapukat megcsináltam a karikákért, aztán zétáztam míg full havoc nem lettem, aztán letoltam egy kronost aztán pedig kappáztam míg full herkules nem lettem. Aztán meg ami lf4-et ad mert az még kell (epsilon, kappa, hádész).
     
  6. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Sziasztok.

    A Solace képességéhez melyik drónforma a legmegfelelőbb,átlagos használatra?
    És a kaput mennyi idő alatt kell megcsinálni?
    Mert nem biztos,hogy aznap be tudom fejezni.
    Köszi.
     
  7. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Pontosan Daemon jól írja, de szerintem a Zétát csináld, az kezdőknek sem olyan nehéz és jól ad urit,logfile-t meg zsákmánykulcsot.

    A kapunak nincs időkorlátja, minden hullám végén eldöntheted, hogy belekezdesz-e a következő hullámba, vagy visszaugrasz a hazai bázisra és majd később folytatod.

    Nem vagyok a góliátok nagy ismerője, (az Aegis a kedvencem) de a szív passzol hozzá.
     
  8. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Köszi:)
     
  9. ✯Highlander✯

    ✯Highlander✯ Járnitanuló

    Sziasztok

    Az én kérdésem az lenne ha van 30% kedvezményem és zeus nap van akkor kapok 55% kedvezményt a zeusra vagy arra nem érvényes?
     
  10. Hogy jött ki az 55%?
     
    ✯Highlander✯ kedveli ezt.
  11. ✯Highlander✯

    ✯Highlander✯ Járnitanuló

    Prémium (5%) Kedvezménycsomag (25%) meg zeusz napon a zeuszra járó 25% kedvezmény.
    Up: Ja hogy nem jár kedvezmény zeusra zeus napkor. (Azt hittem jár mint az apis napon az apisra)
     
  12. Ilyenről még nem hallottam. Max az apisnál.
     
  13. ✯Highlander✯

    ✯Highlander✯ Járnitanuló

    Értem köszönöm a válaszokat.
     
  14. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Zeusznapon zeusz drónrészeket találhatsz a ládákban, de nem ad kedvezményt az azonnali előállítás árára. Ha 25% kedvezmény is lenne aznap, akkor az event leírásban is szerepelne, mint az Apis nap leírásában.
     
  15. Én kaptam egy olyan infót hogyha 45/45 az apis akkor apisrész helyett sima ládából is zeus részt kapsz, én nem nagyon hiszem hogy ez így lenne, de azért kíváncsivá tettek. tapasztalat?
     
  16. Old†Rock

    Old†Rock Utánpótlás-írogató

    Hello. Azt szeretnem kerdezni, hogy a jackpot eurot csak 1x lehet megnyerni? :)
     
  17. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Igen , ha megnyered a jackpot arénát. Pl: Van 10 ezer jackpot euród és megnyered azt megkapod(valós pénzben) és akkor ismét 0 jp euród lesz. De ha nem nyered meg ugyanúgy marad.
    -Javítsatok ha rosszul tudom.
     
  18. Ha 45/45 akkor ne mkapsz több részt hozzá és valószinüleg nő a többi aránya.
     
  19. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Kijavítalak, nem egyszer lehet megnyerni hanem bármennyiszer, megnyeri akk nullázódik, összegyűjti megint, megnyeri, utalják neki és nullázódik és így tovább... Am OldRock már megnyerted? :) Ja amúgy OldRock ha esetleg felmerülne, azt is elmondom hogy nem adóköteles a jackpot nyeremény. :)
     
  20. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Kétszer adja ki az apis részeket, utána már nem ad. Zeuszt aranyláda ad csak, akárhogy is áll az apisod.