Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Elérted a(z) 21. szintet.
    A következő szint eléréséhez még 859 931 108 tapasztalatpontra van szükséged.
    Ezt írta ki klántársam. Na de akkor most ez hogy is van? 21-es szint 5,242,880,000 tp, a következő szint vagyis 22 pedig 10,485,760,000 tp. Ha most érte el lvl21-et akkor legalább 5 milliárd tp-re lenne szüksége a 22-höz nem? Vagy mostmár a szintlépésen is változtattak?
     
    lost kedveli ezt.
  2. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, a szinteken nem változtattak semmit, valószínűleg megjelenítési hiba lesz.
     
  3. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Sziasztok.

    Milyen kapukat kell kirakni ahhoz,hogy a gg zeta-t is adjon?
     
  4. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Semmilyen kaput... Bal oldalon kattints arra hogy Zeta, és akkor nyomd a gg-t.
     
  5. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Oké,köszi
     
  6. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Annyival kiegészíteném Daemon válaszát, hogy csak az első három (alfa, béta, gamma) kaput adja egyszerre, az összes többit úgy, ahogy leírta.
    Kivéve a Kronos kaput, ami a többi kapu száma alapján jön ki.
     
  7. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    nem tudom ki volt az az észlény,inkubátorszökevény aki igy elcseszte a probákat.ahogy betették az uj probákat,ugy az npck a mappokon kb 1/10részére csökkent.ma a 20 streus 2 bosstreus probát kemény 39percig csináltam mert rajtam kivül 3-2n egy piranha kockazot,és 30x bejártam az egész mappot mire nagynehezen meglet a 20 sztreu.kb 3 lordát látam az egész mappon.a fenti mappokon a lint,lont nem is emlitem.k,érdem én attól aki kitalálta,milyen 32 foggal rágni a kenyeret,meg ha kiverem a fogait és marad 2 úgy milyen rágni a kenyeret?érezhetüö a külömbség nem?
     
  8. Nem kell idegösszeroppanni egy éve egy nap kellett volna egy ilyen küldihez.
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  9. Az érthető hogy vannak megbízok ahol sokan vannak aztán egyszerre mennek a kezdő küldikről x-8 felé később küldizgess addig dobozolj addig is nyugi van mert küldizik/vadászik mindenki:)
     
  10. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Sziasztok.

    Tanácsot szeretnék kérni.
    Éppen gyűjtök a szívdrónra viszont ma apis nap van.
    Most van jelenleg kb.85k uri.
    Érdemes befektetni ládákba?
    Köszi
     
  11. stefy87

    stefy87 Junior szaki

    Hali inkabb a szivformat ved meg mert nemkapnal apis reszt max 5 drb ot tulkeves szazalekban van a felbukanasi eselye
     
  12. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Egész Apis-t ad,ezért gondoltam befektetni.
    Szal továbbra is tanácstalan vagyok
     
  13. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Annak az esélye hogy egész apis-t találj 0.000003 %
    Bár már találkoztam mákos taggal akinek volt egy kis szerencséje ...(főleg hogy egy kezdő a gyerek, viccesen nézett ki )
    Egyébként nem csak apis napon dobhat egész apist... csak nagyobb esélyel dob egész apist , és apis részeket a láda apis napon, ja meg 25% al olcsóbban lehet megépíteni ma.

    Összességében , én nem ruháznék be ilyen kétes esélyű dologra.
     
    stefy87 kedveli ezt.
  14. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Köszi,megfogadom a tanácsod:)
     
    stefy87 kedveli ezt.
  15. DéBácsi

    DéBácsi Utánpótlás-írogató

    Hali kérdésem lenne: apis nap van, de hol lehet leggyakrabban apist nyitni? vagy ti hol nyitottátok?
     
  16. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Bármelyik térképen nyithatsz Apis drónt, most emelt százalékkal. Teljesen független attól, hogy melyik térképen, melyik megbízónál nyitod.
     
  17. Nitronyussz kedveli ezt.
  18. Tomeck007

    Tomeck007 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Arra lettem figyelmes hogy a pet berendezések leírásánál az önmegsemmisítő berendezés 2-es szinten 50000 felületi kárt okoz, viszont nekem játékban 45000 sebzést ír. Ennek mi lehet az oka? Hibásan van leírva ismertetőben vagy az lehet a baj, hogy nem vettem meg az 1-es szintűt, viszont ha azt megveszem és utána a 2-est is akkor megadja az 50000 sebzést?
     
  19. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Nem vagyok jártas ebben, de csak tippelnék. Mint a lézerek, gondolom ez is úgy van értve, hogy "Maximum". Ha egy LF3at beszerelsz a hajódba, akkor sem 150-et fogsz sebezni, hanem 100-150et. Gondolom, ha egy önmegsemmisítőt veszel, akkor az sem fogja mindig a kiírt értéket produkálni, hanem az előbb említett 45.000 és 50.000 közötti értéket fogja majd teljesíteni.
     
  20. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, 45000-ret ír az üzletben.

    Önmegsemmisítő berendezés (szint: 2)
    Hatás: robbanáskor 45000 felületi kárt okoz.