Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Hetvegen csak a suli miatt mivel itt nincs wifi. De szombaton altalaba reggel 9-tol egeszen este 7-ig aztan vasaRnap reggel 9-tol delutan 3ig meg talalsz :)
    De neha ritkan szombat este is fent vagyok de az tenyleg nagyon ritka mert nekem este mas elfoglaltsagom van :D
     
  2. 186257

    186257 Járnitanuló

    Akkor a szombat nekem is jo lenne:) es kb delbe ha felkelek de talan elobb szal leszek valszeg olyan 4ig kb:) es megegyszer koszi szepen:D
     
  3. ***-kosza-***

    ***-kosza-*** Járnitanuló

    Sziasztok. Hogy lehet hogy arénában még nem is látom az ellenfelet de én már ki vagyok neki jelölve és lő?
     
  4. -Spitfire™-

    -Spitfire™- Utánpótlás-írogató

    Ha a harc kezdete előtt átváltod a böngésző ablakát "kis méret"-re, akkor nagyobb területet látsz be a térképen. Valószínűleg így.
     
  5. karak09

    karak09 Fórum-zöldfülű

    Amit előttem leírtak, illetve ha kicsinyíted (win-en ctrl+görgő, de a böngészőbe be van építve általában nagyítás/kicsinyítés opció) is sokkal nagyobb területet látsz be. Hasznos több helyen is ez, megnézni, hogy vannak-e a bázison, amit lőnél, vagy hogy egyszerűen PvP-n kikerüld az ellent.
     
  6. Heavens_Thunder

    Heavens_Thunder Utánpótlás-írogató

    A faszom kivan a játékkal hozzászólásra úgy kábé mindenki válaszolt. Én normálisan kérdeztem valamit, azzal a kutya se törődött. Kössz ... :(
     
  7. ¤°»†Kñíƒé†«°¤

    ¤°»†Kñíƒé†«°¤ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy ez a "kuiper átjáró" véglegesen bent marad a játékban vagy csak az event idején aktív??Köszi előre is!
     
  8. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    Sziasztok. Az érdekelne hogy a Streuner kalóz dobozokban mi olyasmi van ami említésre méltó? Én eddig 300db plt2021-et, 1500 mcb 50-et, 15 GG-t és 150rb214 es löszereket találtam. Van-e esetleg bennük LF4 vagy hajódesing?
     
  9. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia,

    végleges kapu. Az event a bekerülésének a megünneplésére van.
     
  10. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    A bevezető event folyamán megszerezheted a Kuiper-átjáró részeit
    • - az event ideje alatti napi bejelentkezési bónuszból:
    • - Streuner-zsákmánydobozokból (5 rész szerezhető).
     
  11. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Sziasztok!
    Miért csökkentetek az ötödére a gg számokat?
     
  12. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Hivatalos infó nincs róla,valószinüleg csak egy bug volt,és annyit kellett volna adnia tegnap is mint most..
     
  13. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    helo, melyik kaput érdemesebb kitenni az újítás miatt, a zetát vagy a kuipert. Előre is köszi szépen.
     
  14. palacsintah

    palacsintah Utánpótlás-írogató

    hali egy gyors kérdés,ez a zöld góli dizi még megszerezhető?ha igen honnan és ha már nem akkor honnan lehetett?:D köszi előre is
    [​IMG]
     
  15. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Event alkalmával volt megszerezhető 300k uridium árban.
    Esetleg ha nem tudod. +1 generátor hely, +6% TP, Becs, dmg
    Ha minden igaz még az év folyamán lehet szerezni.
    Azaz össze is tudsz majd rakni egyet.

    " Az event alatt beraknak néhány különleges receptet is,amikkel ritka tárgyakat,diziket lehet majd késziteni,többek között Surgeon góli dizit is"
    Ezt egy kedves fórumozó írta le nekünk, pár oldallal ez előtt.
     
  16. 186257

    186257 Járnitanuló

    Szia 1 tol leszek:) mi a neved csakmert akkor fogadlak!:D

    hallod akk most meghivsz vagy milesz? mert nekem 5kor mennem kell:/
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.11.15
  17. __ĐR.KISHARA__

    __ĐR.KISHARA__ Utánpótlás-írogató

    sziasztok! ha már a surgeonról van szó akkor legközelebb mikor lehetne venni? köszi előre is :)
     
  18. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Nem tudni előre,valamilyen event közben fog bekerülni az üzletbe ha be fog egyáltalán.
     
  19. Coembra

    Coembra Utánpótlás-írogató

    az ilyen streuner dobozban mennyi eséllyel van kiuper rész?
     
  20. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    kapurész nem található a streuner dobozokban.