Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    A bevezető event folyamán megszerezheted a Kuiper-átjáró részeit
    • - az event ideje alatti napi bejelentkezési bónuszból:
    • - Streuner-zsákmánydobozokból (5 rész szerezhető).
    Ezenkívül természetesen a materializálót is használhatod, mint bármelyik másik galaktikus átjáró esetében.

    Üdv
    Saxo
     
  2. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Nekem ez nem teljesen jól működik.
    3 nap belejelentkezési bónusz alatt 1 részt sikerült betennie a rendszernek!
    Vagy ez a normális?
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  3. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    "Napi bejelentkezési bónusz több mint 5 napra." jutalmat kapom én is amiota van az uj bejelentkezési bonusz ablak (1 log, 200 uri, 1ee)
    de a Streuner kapurészt-részeket nem megfeleloen adta. 3. -napra már tényleg 2rész járt volna.
    (Angol forumon is már tobben jelezték, várhatoan javítha lesz)
     
  4. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    helo, melyik térképen van a legtöbb bónuszdoboz (VRU)? nagyon érdekelne az event miatt, alíg jön EE. szerk.: elfelejtettem kérdezni már mióta, hogy a pet full élettel 4-szer többet sebez??? azért, mert nekem amikor vettem full élettel 1 lézerrel lcb-10el 400-at sebzett.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.11.15
  5. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Hacsak nem kapod meg a fődíjjat a kuiper-ben, akkor a zétát rakni sokkal érdemesebb.
    Indoklás a DO. bibliában.
     
  6. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Én sem kaptam meg azokat a kapu elemeket,szóltam is az illetékeseknek.
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  7. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Köszönöm a választ! Ennél egyébként nagyobb problémám van, a fejlesztésiben ki is fakadtam!
     
  8. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Erre nehéz válaszolni,mert minden térképen vannak dobozok,váltogasd a térképeket és döntsd el te magad.
     
    fapapi kedveli ezt.
  9. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    köszi, eldöntöttem, a 3-4-en van. de az a bajom, hogy egy eices vengeance pusattal a 80k sebzésével nem hagy nyugton. és nekem nincs semmi pajzs meg ilyen, mert én úgy konfiguráltam a hajót hogy full meghajtó, vengeance és nagyon gyors, pont megfelelő dobozolásnak
     
  10. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Konfigolj át és lődd le,vagy váltsál másik térképet.
     
  11. balintka4

    balintka4 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Arról szeretnék érdeklődni,hogy hogyan lehetne eurórol visszaváltani forintra a rendeléseknél?
    Szeretnék még pénzt költeni a játékba,de a dupláját sajnos nem fizetném érte.
    Nem tudnánk ezt valahogy vissza állítani?
    Válaszukat előre is köszönöm,további szép napot!
    Viszlát! :)
     
  12. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Hali.
    Írsz a supportnak hogy a bankolási oldalad nem magyar.
    Kérik az adataidat,plusz mellékletként!! a személyid és (magyar)lakcímkártyád másolatát.
    Utána 1-2 nap és feloldják a geo ip alól a bankolási oldalad,és magyar lesz.
    DE,utána felhívják a figyelmed hogy a feloldás csak egyetlen alkalomra szól,felejtős onnantól a külföldi bankszámláról való rendelés,paypal amennyiben külföldi bankszámlaszám van hozzárendelve,nem magyar paysafecard.
    Dióhéjban ennyi.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  13. kicsifoxi

    kicsifoxi Járnitanuló


    Vagy csak kultúráltan elhajtanak a fenébe mint engem is. ( állítólag német IP-vel reggeltem ) Nekem is évek óta német a rendelési oldal. Próbáltam én is többször is meg unokaöcsém is. Semmi sikerélmény. Euróban én meg nem igazán fogok rendelni, ha neked esetleg sikerül érdekelne engem is, hogy sikerült elintézned.
     
  14. palacsintah

    palacsintah Utánpótlás-írogató

    150 booty kulcsból 1db lf4 és 2 db zeusz rész mennyire gyér?
     
  15. balintka4

    balintka4 Fórum-zöldfülű

    Értem köszönöm szépen! :) De úgy hallottam hogy 18 év betöltése szükséges ehez,és én még nem töltöttem ezt be.
    Máshogyan nem lehetne megoldani?
     
  16. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Bocsi ehhez nem tudok tanácsot adni.
     
  17. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    ne aggódj, egyszer az életbe vissza adom neki :D
     
    Crystal kedveli ezt.
  18. Stylo

    Stylo Utánpótlás-írogató

    Nekem nem tetszene:s De úgy fogd fel hogy az LF-4 helyett nyithattál volna lőszert is ha szerencsés napod van, szóval jobb a 150-ből ez mint a semmi:)
     
  19. Saxo

    Saxo Törekvő

    Amennyiben nem múltál el 18 éves, az egyik szülőd adatait kell eljuttasd a supportra. Írni kell levelet, és ott válaszban megkapod az instrukciókat.

    Saxo
     
  20. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Azt szeretném megtudni, hogy hajó lelövéseknél mit kell nézni mi az ami pontosat ad?


    Kitüntetéseknél: 8500
    Ha a rangoknál adom össze 8700
    Ha a legjobbaknál nézem 9700

    Most akkor mit az igaz?