Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ✯Highlander✯

    ✯Highlander✯ Járnitanuló

    Hát dizit venni az elején nem kifizetődő, inkább gyúrj a drónokra. Fejlezd fel őket 16-ra. Ha nincs apisod/zeuszod akkor ládázz. Mert szerintem többet érsz 8 darab 16-os drónnal mint aegis dizivel.
    Gólira ugyanez vonatkozik. Elején nem a dizi a lényeg. De ha mindenképp dizire akarsz költeni akkor a sentinel egész jó.
     
  2. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Az Aegis az új játékosoknak nyújtott legnagyobb "áttörés" a játékban. 5 lézerrel kevesebb fér bele mint az Old's Cool Goliath-ba, és még csak Sebzős, illetve Veterán dizájnok bővítik a "ruhatárát", viszont aki megveszi, az garantálja magának a gyors és persze hatékony fejlődést. Mennyivel jobb lőni kezdőként(kis sebzés, lőszerhiány, stb...) egy űrlényt Aegis-sel amivel javíthatom magam a harc során ingyen, és bérmentve... "Az Aegis biztonságot áraszt a használója számára, így az önbizalomtól fűtve lőhet mindent ami a fejlődéséhez szükséges...!"

    Ajánlom mindenkinek, Dizivel vagy az nélkül is megállja a helyét.

    A Sentinel Design meg nem tudom mért nagy szám... Harcban dicsérik sokan, bár én magam még nem tapasztaltam különbséget a képessége elnyomásával...

    1 db 16-os drón meg nem ér fel 5% sebzésbónusszal, amit az Aegis Elite design nyújt...

    Én így kezdeném újra:
    1.: Aegis
    2.: 8 Iris
    3.: Aegis Elite
    4.: 10 Havoc (A Zeta kapuból nyert kulcsokat csakis kizárólag Zeus napkor nyitnám, így jön Apis-Zesus rész, és LF4 lézer is, szerencsével nyithatsz mást is.)
    5.: 16-ra húznám a drónokat
     
    Sün(·.·) kedveli ezt.
  3. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    énis most vettem meg az aegis elite dizit és nekem nagyon segít több raktér löszer rakcsi mint veteránnál 5% sebzés plusz és cubizáskor a tornyocska olyan sok idővel nagyon jól jön mondjuk énis mégcsak most kezdtem el húzni a drónokat 16ra és még csak mindegyik 4-5 nél tart 1 meg 8-as szintü de az elit dizibe megéri befektetni.Zétákat kell sokat kivinni abból jön lf4 apis zeusz meg sok lgf amivel a veterán plusz százalékát lehet kompenzálni én már meg is kezdtem és már 20 apis és 5 zeusznál tartok arról nem beszélve hogy van 12 modulom meg 5 lf4em.A góli kép dizik meg szerintem csak akkor jók ha megvan legalább 2-3 minimum mert akkor gyorsan válthatod őket ha nincs már meg a képije az egyiknek egyébként az is jön zsákiból rendesen nekem most kezdet 3 haverom mind a hárman kaptak kép dizit egy solace egy sentinel meg egy dimishter ők is csak így random bossokat őlnek vele de szerintem túl sok a várakozási idő azért most énis várok velük.
    Remélem segítettem :)
     
  4. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Mindenkinek köszönöm a válaszokat.
     
  5. Ancsu0196

    Ancsu0196 Fórum-zöldfülű

    sziasztok nekem az a kérdésem lenne ,hogy mit tudok abban az esetben ha liciten véletlenül nem arra tettem föl az összeget amire szerettem volna ? Irist szerettem volna vásárolni de az összeget ami nem kis összeg véletlenül másra helyeztem kérlek segítsetek mert amire az összeget tettem arra nincs szügségem . Válaszotokat előre is köszönöm :(
     
  6. Nincs szerencséd máskor figyelj jobban.
     
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Van még olyan lehetőséged, hogy chaten kiírod, hogy rosszra licitáltál és mennyit raktál rá, akinek kell vigye. Így a licit lejárata után visszakapod a feltett összeget.

    Más lehetőség nincs sajnos, csak, amit Iceman írt.
     
  8. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Szerintem egy Irisre összeszedett összeget (nálunk hu1-en kb 100 millió kredit)
    nem szívesen fog rátenni valaki akármire is, csak bajtársiasságból:(
     
  9. -Devilien-

    -Devilien- Fórum-zöldfülű

    Hello!

    Lenne egy nagyobb problémám.
    Nem tudok vásárolni az üzletben, nem tudok rálattintani a dolgokra sem lejjebb görgetni a cuccokat csak az első oldalt látom. A hangárban sem tudok cuccokat cserélni. Segííítség :)
    Köszi előre is.
     
  10. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Valószínűleg frissítés van, azért nem hozza be az oldalt normálisan. Ezzel nem tudsz semmit kezdeni, csak vársz, amíg megjavul.
     
  11. császár88

    császár88 Törekvő

    Várunk amig megjavul?
    Az már 3 órájavan barátom... Megint a fejlesztők meg mutatták mit tudnak.
    Nem megy hangár betöltés, azaz ki esett a hajóból nem tugyuk hogy a rakérnövelő, de úgy esett ki hogy a hangár rég ki volt fagyva...
    Aztán GG se müködik.. jah jut eszembe hangárt sem tudok váltani így pallát se tudom leadni had gratuláljak bigpointnak.
    10/-1
     
  12. -Devilien-

    -Devilien- Fórum-zöldfülű

    és mikor lesz feltehetőleg működőképes? mert ez így elég idegesítő hogz nem tudok semmitse venni max lőszert de még azt is csak játékos felületről...
     
  13. -Devilien-

    -Devilien- Fórum-zöldfülű

    szóljatok ha már megjavult :D
     

  14. Jó reggelt.

    Ha véletlenül a reggeli restart nem hozna eredményt, akkor nap közben lesz a hiba javítva, és lesz újraindítva a szerver.

    Legyetek türelemmel.

    Üdv.
     
  15. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó


    Reméljük, de még mindig hibás :confused:
     
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

  17. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Nem kötekedés, meg semmi ilyesmi, csak leírnám, hogy IGEN, várunk, amíg megjavul. Azzal, hogy folyamatos szidalmazzuk a Bigpointot, nem fog megjavulni egyről a kettőre, és nem fog valaki megjelenni előtted egy varázspálcával, hogy "Tessék, kívánj valamit!". Ezek után, mint ahogy előbb is említettem, annyit tudsz tenni, hogy szépen, mosolyogva ülsz a székben, és várod, amíg a kedves BP kijavítja a hibát. Néhányan annyira könnyen beszéltek, annyira könnyen szidjátok a fejlesztőket. Komolyan mondom, az kéne, hogy 3 percig kerüljetek a helyükbe. Annak ellenére, hogy dolgoznak, hogy minél jobb és élvezetesebb játék legyen, semmi mást nem kapnak, csak havat a nyakukba, a folyamatos szidást. (Bár részemről az is felfoghatatlan, hogy az ember miért játszik egy olyan játékon, ahol konkrétan gyűlöli a fejlesztőket - na mindegy.) Néha el kéne gondolkodni, hogy mi értelme van ennek. "Türelem rózsát terem". Csak ezt még le szerettem volna írni, ha gondolja, nyugodtan törölheti egy MOD, ha a szabályzat valamely pontját megsértettem.
     
  18. császár88

    császár88 Törekvő

    NémethLászló nem sértetted szabályzat egyik pontját sem.
    Le írtad véleményed köszöntem, szerinted 2 napom van játszani normálisan ha pont ezen a 2 napon nem tudok játszani akkor ezt ki fogja nekem és most itt nem az összegyüjtött TP-ről uriról vagy bármi másról van szó, hanem arról a szórakozásról miközbe klántársakal szétlöjük az elleneket meg hülyéskedünk, amit ugye munkanapokon főleg mert délutános müszakban vagyok most már 2 hónapja, az emberek negytöbsége meg délután DO-zik így tehát ez nem lehetséges hétköznap.
    Ezt az időt tejesen jogosan érzem kárpotolhatatlanak.
    Eszetekbe juttatom a hiba kezdete óta 12 óra eltelt. krülbelül 6-6:30 ba telt észrevenni a hibát és továbítani..
     
  19. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Én sem értem a problémád!
    Ez egy fizetős játék, ahol bizonyíték nélkül szórják ki a játékosokat is. Legalábbis érdemben szinte semmire nem válaszolnak. Annyi hiba kerül az éles játékba, hogy hihetetlen... aminek fényében a szűrőjük sem lehet hibátlan, de ezt hagyjuk most.

    Egy komoly cégnél van path-menedzsment vagy release menedzsment és szabályzat, illetve eljárásrend, hogyan, milyen tesztelési fázis és hibajavítási fázisok után kerülhet be a játékba a változtatás. Természetesen mindezt dokumentált módon a felelősségelhatárolás végett, hogy nyomon követhető legyen kit, miért, mikor milyen felelősség terhel.

    Anno azt írták, hogy a rendszerük biztonsága vetekszik a bankokéval, ami a sok hibát az éles rendszerbe juttatva megkérdőjelezhető erősen.
    Így, ha hiányzik a megfelelő szabályozás és rendszer, akkor a vevők (vagyis mi) ezt kapják, ami itt van.
    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy megfelelő felelősségelhatárolással ez az előfordulási gyakoriság nagymértékben csökkenthető.

    Ezért a felháborodás sok játékos részéről... és azt sem szabad elfelejteni, hogy van, akiknek épp most lenne csak idejük játszani.

    A magam részéről elfogadtam ezeket az állapotokat, hiszen még játszom. Ezzel nem a szoftveríró céget akarom negatívan láttatni csak azt, hogy ezekre a hibákra van megoldás már más cégeknél (pl. Üzletmenet-folytonossági és katasztrófa-helyzet elhárítási terv).

    Talán ezért a felháborodás a játékosok részéről. Ámbár hozzá tenném, ha minden jól menne akkor is lennének elégedetlenkedők...
     
    Utoljára szerkesztett: 1.2.14
    kicsifoxi és -=[HanSolo]=- kedveli ezt.
  20. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Az ilyen hibákat általában megszokta oldani a szerver restart, amely hajnali fél 6kor van.
    Mivel nem oldódott meg, így azonnal tovább lett küldve és jelenleg is a sysadminok dolgoznak a hibák javításán.

    Ennél többet nem tudunk csinálni, csak várni, hogy megoldódjon.

    Ha kapunk bármilyen információt, akkor azt közzé tesszük.