Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Ez csak póén.. vagy ez lesz a wizz miatt belőle?
     
  2. ¤MIZO¤

    ¤MIZO¤ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Valóban nem lehet a laborból a hajóba küldeni promit eladásra?
     
  3. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Ez a képessége, ha kinagyítod akkor látod is.
     
  4. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves Szati94.

    Köszi szépen! Most már láttam rendesen lejátszva a vidit.
    Fel tudja venni az npc alakot a hajó... :)
     
  5. -DarkLord-[HUN]

    -DarkLord-[HUN] Fórum-zöldfülű

    Helo azt szeretném kérdezni, hogy miért nem találom az Iron Goliathom, mivel megvettem és utána nem találtam a hangárban...
     
  6. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Írja a supportnak, mert a hibák alatt eltüntek dolgok.
    Ha most vetted meg, a hangárban a hajók közt találod, ( nem mint dizi ) hanem mint hajó.
    Remélem tudtam segíteni. :oops:
     
  7. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Írja a supportnak, mert a hibák alatt eltüntek dolgok.
    Ha most vetted meg, a hangárban a hajók közt találod, ( nem mint dizi ) hanem mint hajó.
    Remélem tudtam segíteni. :oops:
     
  8. palacsintah

    palacsintah Utánpótlás-írogató

    jól sejtem hogy a bónusz dobozok illetve az 50%-os csomagok csak a török szerveren lesznek bent?
     
  9. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    Bónusz dobozok amerika szerveren is vannak.
     
  10. Avgas

    Avgas Járnitanuló

    Sziasztok!
    Amerikai szerveren a függetlenség napja miatt voltak +dobozok :)
     
    -[norisz99_HUN]- kedveli ezt.
  11. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nos akkor újra feltenném a kérdést,a nem pontos-részletes moderátori bejegyzést követően. Valami szabály megváltozott,és már nem lehet az űrlaborból Prometidet a hajóba küldeni eladásra? Volt ugyanis egy erre irányuló igen szűkszavű bejegyzéspárnapja,a rendszer engedi,és sehol nem lett kiírva,hogy ez tilos,viszont a moderátori bejegyzésben össz kredit törlés és 7 nap zárolás van érte kilátásba helyzeve,jó lenne tudni az mire vonatkozik,mint láttam már többen kérdezték,de senki nem kapott érdemleges választ....Köszönöm,a többiek nevében is.
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  12. -TOKEI-Ihto-

    -TOKEI-Ihto- Fórum-zöldfülű

    Iron dizájnt, sima goliath-nál keresed, kijelölés után fent középen a hangárban, lenyiló ablak.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  13. De lehet, nem értem mit nem értenek ezen egyesek semmit.
    Olyan bug volt gondolom hogy eladták de nem tűnt el a raktérből így többször tudták eladni.
    Attól még h küldesz laborból, eladod 1x és mész a dolgodra nem kapsz bannt, mert egész eddig így volt.
    Az kap kitiltást aki bugoltatta az eladást ezáltal 1 eladásból többet kapott
     
  14. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Köszönöm,de a moderátori bejegyzés konkrétan arról szólt,hogy a napokban aki Promeriumot adott el kreditért,vagyis farmolt az tiltva lesz...Talán ha némi részletekbe beavatnák a játékosokat érthetőbb lenne minden....
     
  15. Karamustafa

    Karamustafa Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, mivel a focis drón design 280.000 uriba kerül, ami nem kevés és a leírásában nincs benne, szeretném megkérdezni, hogy ez csak egy darab drónra vagy az összesre érvényes lesz ha egyszer megveszem?
     
  16. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Csak 1 db.
     
  17. whitewolfthefatal

    whitewolfthefatal Utánpótlás-írogató

    ez milyen pajzs? Hogy lehet elérni?
     
  18. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    13 képesség pontal. 3D-ben ilyen.
     
  19. Nem.
    Energiatranszfer tech.
     
  20. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    De hisz a video elején még nem is lö :) Ö gondolom arra a buborékra gondolt :)