Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Angel1980

    Angel1980 Utánpótlás-írogató

    196k sebzés ez most komoly mi jön még egy lövés egy hajó 3mp kellett a golim leszedéséhez ez nem semmi és ugye a 196k nem is teljes hiszen nincs 100%-os találat mert a 200 sebzésből kb 150 a valós ezt leírná nekem valaki hogyan lehet összehozni?
     
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ilyet már én is kérdeztem régebben,a válasz lényegében az volt törődjek bele,összetalálkoztál valami fullos-spécizett játékossal....Valahol fenn van itt a sebzéstáblázat,ha megkeresed és megnézed akkor ha full LF-4 es ,minden képességpontja ki van gyűjtve,és Seprommal még felturbózza urambocsá van neki a drónokra is olyan dizájn ami ad plusz sebzést,és RSB vel tüzel.....elvileg kijöhet...
     
  3. Angel1980

    Angel1980 Utánpótlás-írogató



    196k tényleges sebzéshez kb 250k kéne kicsit sokallom
     
  4. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    196k felettivel is találkozhatsz.
    Duplaboosterek,sepi,16-os lf4 drón rakcsivető,hajódizi,dróndizi,drónformáció,sárga rakcsi.
    Ezt összeadva az x4 rsb kombival,összadódva több is simán megjelenik.
     
  5. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Igen sok,ez tény,de a játék menedzsereinek ez az érdeke,hogy legyenek ilyen játékosok,mert akkor vesznek a "kicsik" sok uridiumot meg egyebet,hogy ők is ilyen jók legyenek....Ennyi.
     
  6. Avgas

    Avgas Járnitanuló

    Sziasztok!
    Csináljunk egy gyors fejszámolást:
    Egy LF-4 alapsebzése: 200
    Tegyünk rá jó pár bónusz sebzést, például fejvadász 1-2-t, Seprom, Boosterek...
    200x1,12x1,2x1,6x1,064x1,2=~550 (Fejvadász 1-2, 20% sebzésbooster, Seprom, Lv16-ra fejleszett lf-4, Fúró formáció)

    Tehát 1 Lf-4 sebzése LCB-10 lőszerrel 550 körül lehet. De lövünk UCB-100-al, ami négyszerezi a sebzést, tehát ez azonnal 2200 lesz.
    Van 30 Lf-4 a hajóba--->66.000-s sebzés azonnal kijön UCB-100-al és akkor még a Havoc drónformációt, drón fejlesztéseket, Design adta pluszokat nem vettük figyelembe. RSB-75-t nézve ez az érték kereken 100.000 körül van.

    Az x4-Rsb sebzését a kliens számodra összeadja, plusz a rakétákat is hozzáteszi, plusz a PET sebzését.

    66.000+100.000+10.000+12.000= 188.000 sebzés. És akkor még nem full lézert vettünk egy Goliath típusú űrhajónál és még pár bónuszt nem is vettünk figyelembe :)

    Remélem valamennyivel világosabb lett :)
     
    NumizN1 és ♥Grand♥ kedveli ezt.
  7. KidAngel_HUN_

    KidAngel_HUN_ Fórum-zöldfülű

    sziasztok.kezdő vagyok és arra lennék kiváncsi,hogy mit kell ahoz fejleszteni.hogy egyszerre több rakétát tudjak kilőni mint ahogy ezt látam más játékosoknál játékban?
     
  8. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    rakétavetőnek hívják amibe eco rakétát kell venni és a rekétabetőt hangárban kell felszerelni ha már elvitted liciten(ahol elég olcsó)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.7.16
  9. palacsintah

    palacsintah Utánpótlás-írogató

    Ha pilot sheetben kirakom a könyörtelen-t akkor az a bónusz minden forrásból bónuszt ad?
     
  10. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    Egy kérdés? a kuiper lények adatait megtudná valaki adni? leginkább gyorsak-lassuak és hogy mennyit sebeznek körülbelül? szívós vagy 10k sebzéssel gyorsan végezni lehet-e vele? Előre is köszönöm.(sehol semmit nem találtam róluk de linket is elfogadok) :D
     
  11. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Szia!
    Ha x1-el lősz 10k-t akkor nem lesz gondod vele, de hogy gyorsabb legyen a vége felé érdemes erősebb lőszert is beleáldozni. Ha csak x1-el akarsz lőni több óra kell a kapuhoz. A szintidők átlagát hu1-en a ranglistában megleled, de ne a top idejét vedd alapul :)
    Értékekkel nem szolgálhatok, de a videós oldalon szétnézel vannak vidik.

    Ja, chaten megkérdeztem anno idézet:
    [RAP] NMyyˇ : lali, kuiper hogy adja az urit? kb hányadjára ad?
    [ᴅᴜсқ] ♣ĻΛÇŲŞ♣ nochat: sweet, chat off a barátod :)
    [Ca™] *»☆─═Solymir═─☆«*: 952.3 te meg ki vagy ?
    952.3: 952.3 :D
    [:):)] (^_^)(^_^): igaz holnap henrik csokolom ugy köszönsz oké én meg kiss fiam
    [★RF★] •ШILLIΛM•ŞШΞΞŦ•™: ♣ĻΛÇŲŞ♣ nem az én nevem után van h no chat :D
    [Ca™] *»☆─═Solymir═─☆«*: XD
    [ᴅᴜсқ] ♣ĻΛÇŲŞ♣ nochat: de én megtehetem :D
    [★RF★] •ШILLIΛM•ŞШΞΞŦ•™: azt tudom :D
    [ЦŊIΘ] .#Ηeи_яiκ#™: azt benézted nem kicsit
    [●ℱᎳ●] varlock™㋡: szia
    [ЦŊIΘ] ••Ł•Δ•Ł•I••: NMyyˇ nem igen csináltam
    [ЦŊIΘ] ••Ł•Δ•Ł•I••: nem tudom
    [●ℱᎳ●] varlock™㋡: valaki csopi??
    [RAP] NMyyˇ : te vagy a top1 abban 122* csináltad végig nem?
    [ЦŊIΘ] 鿅✟☄:Ichigo:☄✟鿅: nem
    [ЦŊIΘ] ••Ł•Δ•Ł•I••: igen de 10 napja 1 et csináltam
    [:):)] (^_^)(^_^): henrik nagy rajongod vagyok küldök neked 10k paysafecard vegyél emp álcát oké
    [ЦŊIΘ] ••Ł•Δ•Ł•I••: tyűű 122 nél tartok hmm :)

    Szóval itt vmi nem stimmelt ezzel a ••Ł•Δ•Ł•I•• gyerekkel.... jelenleg elméletileg 243 szor csinálta végig.... grat
     
    Utoljára szerkesztett: 11.7.16
    -[norisz99_HUN]- kedveli ezt.
  12. TheAttifusz

    TheAttifusz Fórum-zöldfülű

    Mostanában nem játszottam, és nem követtem az elmúlt hónapok nagy változásait.
    Arra lennék kíváncsi, hogy miért van az, hogy két goliath tipusnak nem egyenlő az
    életereje, egy karakten belül, tehát azonos feltételek mellett.
     
  13. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Az életerőt sok minden befolyásolhatja. Ilyen például a design, a drón formáció vagy netán a boosterek. Ajánlom figyelmedbe a DarkOrbit bibliát a "leírások és összefoglalók fülben"!
     
  14. TheAttifusz

    TheAttifusz Fórum-zöldfülű

    Köszönöm pavip ! Tudom, hogy ezek befolyásolják az életerőt, de egy hajótipuson belül eddig
    egyformán tették. Tehát eddig ha egyik dizi-ről a másikra váltottam akkor az életerő azonos
    maradt. Most meg spectrumról, átváltottam enforcer-re és megvátozott az életerő. Ez az ami
    ismeretlen számomra.
     
  15. arwen

    arwen Utánpótlás-írogató

    Üdv skacok lenne egy kérdésem.
    Ha sikerül az beszereznem pl. egy sandstorm spectrumot akkor azt használhatom is vagy muszály rendelkeznem az alap spectrummal?
    Köszönöm a válaszokat
     
  16. *[HALÁLOSZTÓ]*

    *[HALÁLOSZTÓ]* Utánpótlás-írogató

    Üdv. Azt szeretném megkérdezni hogy csak az én chatem van meghalva ? Kb. reggel 10:00 órától nem működik akárhogy frissítek rezisek nem jön be. Resizés után meg mikor meg akarom nyitni akkor ezt írja ki felül: A szerverkapcsolat megszakadt. :(
     
  17. ♠♠Δ₦Ģ♠♠

    ♠♠Δ₦Ģ♠♠ Fórum-zöldfülű

    A mostani Nano eventtel lenne egy kérdésem, ha legyártom a Lava Pusat-ot akkor az csak egy design lenne a pusatra vagy pusat nélkül is benne lenne a hangárban illetve felszerelhető lenne-e?
     
  18. ***-kosza-***

    ***-kosza-*** Járnitanuló

    Sziasztok mért van hogy ha üzletben veszem az álcát az mindkét konfira jó de ha az álcázó cpu használom akkor csak az egyik konfigurációra jó a másikra nem ? Ez eddig nem így volt.

    várom válaszotok üdv : kosza
     
  19. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    Ellenőrizd hogy minkettő konfiban benne van-e ugyan az az álcázás mert valószínűleg az a ludas hogy csak az egyikben van,vagy 2 külön cpu mindkettőben.
    Nem ahogy olvasható ez csak egy design. olyan mint a goliath hajóra a színes designok és/vagy a razer design amit nemrég kompenzációból kaptunk. Ezket a meglévő hajónál egy lenyíló fülecskével tudod berakni, de rendelkezni kell az adott hajóval(ezek azok amik semmit sem adnak bónusznak csak kinézetet).
    Amerika 3 szerveren az emberek min 50% ánál nincsen chat már vagy 1 hete és csak azt írja hogy disconnected from the server...
    Szerintem valami globális probléma.(Esetleg talán valamit ügyködnek rajta)o_O
     
  20. *[HALÁLOSZTÓ]*

    *[HALÁLOSZTÓ]* Utánpótlás-írogató

    Hát ma se lesz chatem na mindegy. Köszönöm szépen a választ!