Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ez egy vizuális bug. Ha csak az 1esben van benne a CPU és úgy nyomod meg az álcát, akkor a kettes konfigurációban is ugyanúgy álcázva leszel, csak a kliens néha nem jeleníti meg jól.
     
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Megoldódott a problémád vagy még mindig fent áll?
     
  3. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    Videót felvenni nem tudok de én úgy vadászok hogy 2-es konfiban bent van 1-esben nincs és 1 esben hiába lövöm az NPC-t nem jön le az álcám, ha a másikba váltok akkor viszont fent van. Vagy talán a kiírása sem jó hogy mikor szűnik meg? o_O
    Ahogyan én érzékelem valakinek néha jó néha nem.Vagyis megoldja egy resi. De vannak olyanok akiknek csak annyit írnak vissza suppon hogy tudnak róla és próbálnak javítani.
     
  4. *[HALÁLOSZTÓ]*

    *[HALÁLOSZTÓ]* Utánpótlás-írogató

    Írtam a supportra és hála nekik helyre állt de utána rá kb. 2 napra ismét elment a chatem de utána úgyan úgy elment a chatem. Úgyan ott vagyok, mint az elején. Ha megnyitom a chatet vagy frissíteném akkor ezt írja ki felül "A szerverkapcsolat megszakadt." -.-
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A chat probléma jelezve van a központ felé, mert valamiért folyton visszakerül az IP a tiltólistára.
     
  6. ***-kosza-***

    ***-kosza-*** Járnitanuló

    Sziasztok nem lehetne valamit tenni hogy ne laggoljon kapuban ennyire? Remélem ezen is dolgoznak már! A többit nem írom mert kiraktok :) üdv
     
    Lanselott kedveli ezt.
  7. *[HALÁLOSZTÓ]*

    *[HALÁLOSZTÓ]* Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm!
     
  8. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Hi!

    Vettem a fáradtságot, és kiszámoltam (remélem jól), hogy mennyit is kér a DO azért a designért, ami semmit nem csinál csak színes.
    Csak azt vettem alapul, hogy az üzletben megveszem a hozzávalókat a kirakott áron.

    Hogy is van ez?
    Egy képességet adó design olcsóbb, mint a semmit nem adó kifestős kinézet.
    Arról már nem is akarok beszélni, hogy úgy néz ki, mint ami egy óvodásoknak készült játékban kellene kinéznie (PET- és dróndesingokról beszélek).

    Nem lőttek túl egy kicsit a harácsolós kedvű DO-kalkulátorok a célon?

    Név (Visual design)Összesen
    (1db)
    Összesen
    (10db)
    Összesen
    (-30%)
    H-HPH-MTH-NCOH-HFCH-PSH-NCA
    Lava Pusat dróndesign 120 000 1 200 000 840 000 - 80 000 - 20 000 - 20 000
    Poison Pusat dróndesign 70 000 700 000 490 000 - - 40 000 - 10 000 20 000
    Ocean A-Elite dróndesign 80 000 800 000 560 000 40 000 - 40 000 - - -
    Legend A-Elite design 500 000 350 000 280 000 80 000 140 000 - - -
    Ocean A-Elite PET-design 95 000 66 500 80 000 - - - - 15 000
    Ocean A-Elite design 120 000 84 000 120 000 - - - - -
     
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nézd aki gyermekkorában megrekedt a kifestőknél,vagy nem tud mit kezdeni az uridiummal,had legyen meg neki a lehetőség,nekünk meg annak a lehetősége,hogy mulatságosnak tartsuk az egészet:)
     
    EgyesHarcos és ♥Grand♥ kedveli ezt.
  10. EgyesHarcos

    EgyesHarcos Utánpótlás-írogató

    Üdv Urak ! Újrakezdőként tértem vissza, áthidalva a nagy változások elmúlt pár hónapját.
    Sok minden megújult, és érthetetlen lett, de nem megyek bele. Most csak azt kérdezném,
    hogy : fejlesztési bónusz óra van-e még minden második pénteken ? ---- Mert legutóbb vártam
    rá de nem volt.
     
  11. Thor

    Thor Fórum-zöldfülű

    Van fejlesztési bónusz óra, de már nem második péntekenként.
     
  12. EgyesHarcos

    EgyesHarcos Utánpótlás-írogató

    Kösz Thor ! Véletlenszerű a bónusz óra megjelenése ?
     
  13. Avgas

    Avgas Járnitanuló

    Sziasztok!
    Személy szerint ahogyan megfigyeltem pénteken szokott lenni 19:00-tól. Az, hogy melyik péntek, azt nem tudni :)

    Tehát ahogy a kérdésedben is van, véletlenszerű a megjelenése:)

    Üdv :)
     
  14. Thor

    Thor Fórum-zöldfülű

    Mint ahogy közben Avgas is írta, kb pénteken van 19óra felé, de mikor az kiszámíthatatlan.
     
  15. EgyesHarcos

    EgyesHarcos Utánpótlás-írogató

    Kösz szépen a válaszokat Urak !
     
  16. Hikaril

    Hikaril Utánpótlás-írogató


    Mekkora naiv vagyok, :( de én azt hittem, hogy majd "egyszercsak" lesz hozzájuk valamilyen képesség :( csak még folyamatban van, hogy mi is legyen az.
     
  17. ejzi07

    ejzi07 Utánpótlás-írogató

    Na most már nekem sincs chat-em több, mint 1 napja. Bejelentkezéskor mindig kiírja, hogy szerverkapcsolat megszakadt. A játék fut, de a chat nem indul el. Akárhányszor töltöm be újra, mindig egyből kiírja, h szerverkapcsolat megszakadt, de a játék elindul, a chat viszont soha. Mi ez? Valaki meg tudja mondani?
     
  18. ejzi07

    ejzi07 Utánpótlás-írogató

    Ja és kitiltást sem kaptam.
     
  19. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Szerintem írj a szuportra.
     
  20. Thor

    Thor Fórum-zöldfülű

    Hát igen. A DO üzleti hozzáállásába nincs beleszólás.