Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. levkeXX

    levkeXX Utánpótlás-írogató

    Aki nem fizet az is össze tudja szedni 1 zéta 100logfilet ad duplás hétvégén és 1 hét alatt elég sok palát össze lehet szedni(Óránként 2000 pala megvan,pet nélkül). Aki palázik rendesen annak meglehet ,hogy 3-4zétát is kivihet ilyen hétvégéken ami 3-400lofgile+még az uri.
     
    $ΣηęяĝỴ$(HUN) kedveli ezt.
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Igen tudom,de bevallom a kalóztérkép aknamezőivel nem vagyok jóban,ezért nem nagyon járok oda,csak nagy ritkán....Biztosan van rá valami rendszer,ahogy át lehet rajta károsodás nélkül menni,nekem még nagyon nem sikerült....
     
  3. Avgas

    Avgas Járnitanuló

    Sziasztok!
    Nagyon helyes!
    A legjobb dolog ha "ingyen" kirakod a kapukat, és felveszed belőle a nyereményt. Zéta kapu kisebb hajóknak aranyat ér, annyira nem nehéz, egy kisebb hajóval 2-3 óra alatt megcsinálható. A 100 Logfile mehet képességre, az 50 kulcsot el lehet raktározni Zeus napra.:)

    Üdv.
     
    $ΣηęяĝỴ$(HUN) kedveli ezt.
  4. ¤MIZO¤

    ¤MIZO¤ Utánpótlás-írogató

    "Uridium és még sok más - hétvégi ajánlat
    Akciós ajánlat csak most: uridium csomagok bónusz ajándékokkal."
    Sziasztok! Ezzel kapcsolatban kérdezném,hogy mindenféle uri vásárlásra vonatkozik (telefonos,sms) vagy csak bank kártyás rendelésre?
     
  5. EgyesHarcos

    EgyesHarcos Utánpótlás-írogató

    Telefonosra, és sms rendelésre is vonatkozik abban a vetületben amit ilyen módon meg tudsz
    vásárolni. Tehát a 15K uri után járó bónuszt megkapod akár többször is, de a 150K kedvezményét
    nem, mert azt sms-sel nem tudod megvásárolni.
     
  6. ¤MIZO¤

    ¤MIZO¤ Utánpótlás-írogató

    Köszi tehát az ajándékor járnak telefonos rendelésnél is.
     
  7. ¤MIZO¤

    ¤MIZO¤ Utánpótlás-írogató

    Rendeltem 400.000 urit telefonon és nincs ajándék ami a 330.000 után járt. Köszi ez csalódás!
     
  8. levkeXX

    levkeXX Utánpótlás-írogató

    Csak akkor kapnál ha "egybe" rendelnéd kártyával,paysafecarddal vagy paypallal
     
  9. lost

    lost Fórum nagymestere

    Ha elolvastad volna az akciót, akkor tudnád, hogy csomag mellé jár a bónusz. Nem értem viszont, hogy mi a problémád, @EgyesHarcos leírta, hogy nem fogod megkapni a telefonos rendelés mellé. Ami veled történt, azt úgy hívják hogy tanulópénz. Legközelebb figyelj a szövegértelmezésre.
     
  10. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Azért kicsit helyesbitenék! EgyesHarcos azt irta,hogy a 15k után járot megkapja akár többször is /mert azt lehet telefonnal fizetni/,de a 150k után járot nem. A 15k-t sem,mivel olyan csomag nincs telefonos fizetéssel,az alap urit számolják nem a 3x-re emelt összeget.Valoszinüleg ezt értette félre.
     
  11. IstvaN[swe]

    IstvaN[swe] Junior szaki

    Nem szándékom kijavítani a magyarázatot, de az akna azért világít mert a "Robbantási szakértő" képesség van max. kirakva.
     
  12. Gergő!

    Gergő! Fórum-zöldfülű

    hello mikor lesz a sorsolás? :D
     
    ArákMEGFOG kedveli ezt.
  13. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Igen már észrevettem énis,de szerintem csak nincs még kijavitva.Régebben volt ezzel probléma,felvolt cserélve a 2 képesség effektje.
    2-3 hét hitac után általában.
     
  14. n4xzor

    n4xzor Fórum-zöldfülű

    2-3 HÉT ? :eek:
     
  15. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Hát szerintem is,amíg a belépő oldalon ott van a kapszula sorsolás,addig nem valószinű.....
     
  16. Gergő!

    Gergő! Fórum-zöldfülű

    okés
     
  17. ¤MIZO¤

    ¤MIZO¤ Utánpótlás-írogató

    Most kivittem az Epsilon kaput és adott egy Goliath Sovereign-t. Ezzel csak az a probléma hogy volt már ilyen és a leírásban pontosan az van hogy: " (Figyelem: akinek már megvan ezek közül valamelyik, az nem kaphat még egy ugyanolyat).
    Akkor én miért kaptam ugyanolyat???:(
     
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Elvileg akkor ha már ez megvan,10000 uridiumot kellett volna kapnod helyette....Szerintem írj a suport-ra,ott "beváltják" :)
     
  19. Coembra

    Coembra Utánpótlás-írogató

    a pusatot a szerelőműhelyben event alkalomkor össze lehet szerelni?
     
  20. DartsEu1

    DartsEu1 Járnitanuló

    Üdv! Tegnap volt tesztszerver de 18.00kor bezárt de én még aznap du. 3kor nem is láttam. Fórumon nem volt bejelentve, annyira betudtam lépni hogy a kezdő oldalon lássam az új eventet de kliensbe nem engedett be. Kérdésem az hogy lesz-e még nyitva a tesztszerver, vagy hamarosan jön ez az új dolog?
    Üdv Darts