Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ikarosz

    Ikarosz Aktív író

    Gyakorlatilag ugyanolyan mint a többi kitüntetés. Megvan, de haszna nincs :) Ha egy kapuban ( pl alfa) leraksz 5 tüzijátékot, akkor is kapsz :)
     
  2. Žøđiåč™

    Žøđiåč™ Haladó

    Én nem kaptam semmit.. az utolsó megszerzett kitüntetésem a kisértetvadász...
     
  3. rozsdásszög

    rozsdásszög Junior szaki

    Értem,de ahogy Zodiac-sem,én sem találok új kitüntetést. Ha úgyse nincs gyakorlati haszna,nem számit. Csupán kiváncsiságból néztem meg,ugyan mit ir benne:)
     
  4. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Beléptem az új mapra, lagg ezerrel se ki se be, azóta nem tudok belépni játékba!
    Gratulálok fejlesztőknek!
    Amúgy a kérdésem csak annyi, ILYENKOR mi van?
     
  5. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Sajnos egy kicsit rosszul lett megoldva a szerverek közti kapcsolat és pár játékos, miután belépett a Fénytörés zónába, nem tudnak kilépni. Ha semmi szokásos dolog (restart, süti és gyorsítótár törlés stb.) nem segít, akkor írj a Supportnak, ők vissza helyeznek a saját megbízód x-1-es térképére és folytathatod a játékot.
     
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ha bezárod az ablakot a kilépés után és újra megnyitod akkor az x-1 térképen találod magad.
    Én így simán ki tudok jönni. Próbáld ki, hátha jó lesz...
     
  7. Gyikoc

    Gyikoc Fórum-zöldfülű

    Mi ez a "Lézer" cucc? Azt értem én hogy drónra lehet rakni, de érdemes leszedni az LF3-at és a helyére rakni? Hogy működik? :D
     
  8. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Pontosan melyikre gondolsz? A Spectral Lancer nevű fegyverek többet sebeznek az NPC-re, de játékosokra kevesebbet. Úgy gondolom, hogy a Spectral Lancer III-t érdemes felszerelni lf-3 helyett, ha sokat NPC-el, mivel 175-öt sebez fejlesztés nélkül, de csak 130-at sebez játékosra.
     
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Báár hozzátenném amikor be lett vezetve,utána TG-írta,hogy ez csak abban az esetben igaz,ha HAJÓRA van szerelve,drónokban nem sebez többet. Valamelyik külföldi fórumon fenn volt,ezt idézte akkor TG. De ha gondolja,majd kifejti Ő maga,csak jóindulatúlag jegyeztem meg:)
     
  10. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Most próbáltam ki és többet sebzek NPC-re, akkor is ha csak drónokban van Spectral Lancer III.
     
  11. lOVEdARKorbit

    lOVEdARKorbit Járnitanuló

    Sziasztok4 A demaner az hány órától hány óráig lesz aktív? :)
     
  12. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Szia, elvileg egész nap 20 percenként jelenik meg december 31-ig.
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A központ már megkérdezésre került, de még nem derült ki, hogy mi is ez pontosan.
     
  14. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Morphi,azt megtudnád-e mondani,hogy ezekre az ezek szerint még számotokra is rejtélyes dobozokra hat-e a dobozdupla? Valamint valahol a rendszer számolja-e hányat nyitottam,mert van duplázóm és tizenpár ilyen dobozt nyitottam már :) Mert ugye ki tudja,mi is lesz benne,még talán jól jöhet:)
     
  15. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Milyen rejtélyes dobozra gondolsz?
     
  16. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    A jájjj de jó felfedeztél valamit dobozra gondol szerintem.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  17. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Azok sima bónusz-doboz gyűjtése közben kaphatóak :) Szóval hat rájuk a dobozduplázó.
     
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Akkor kellene,hogy legyen valahol nálam már kb 60-80 valami,de nem látok semmit,amit egy másik helyen írtam,a címeknél találtam olyat,ami eddig nem volt,de csak 3 fajta van,az ennyi felfedezős dobozból kevés,bár nem sok értelme van ahogy látom és olvastam a fórum hozzászólásokat. Ezeknél a címeknél elöl nincs kitüntetés kép,hanem csak egy sima arany szinű kör van. Ezek lehetnek a "jutalmak"?
     
  19. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Azokért a címekért amiket kaptál, mit kellett csinálni? Vagy küld el a címeknek a nevét és utána nézek, hogy azok miért járnak. Mert szerintem a dobozolás közben szerzett "Gratulálunk! Felfedeztél valamit."-ért nem jár cím, talán még kitüntetés se.
    Veled is biztos előfordult, hogy többször adott meg pár kitüntetést. Nekem rendszeresen adja újra és újra a tapasztalat kitüntetéseket stb. Valószínű te is ugyanazt kapod meg többször.
     
  20. lOVEdARKorbit

    lOVEdARKorbit Járnitanuló

    Nagyon szepen koszonom! :)