Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Szia, Halloween eventkor lehetett megvenni és valószínű legközelebb is csak akkor lehet.
    De szerintem a fúró is alkalamas NPC-ni, főleg egy kicsit erősebb hajóval :)
     
    Žøđiåč™ kedveli ezt.
  2. Aisum

    Aisum Fórum-zöldfülű

    példa= 100k pajzs+furó+sepi
    (100+60)*0,25=120
     
  3. Žøđiåč™

    Žøđiåč™ Haladó

    Itt kezdődnek a bajok mert nem vagyok túl erős :D

    Hát a halloween kicsit még messze van szóval inkább akkor megveszem a fúrót :)


    Mondjuk erre nem is gondoltam hogy lehetne ilyennel kompenzálni mert leginkább promizni szoktam a pajzsot :D
     
  4. KyE$eŁ_O

    KyE$eŁ_O Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Mivel már többször előfordult velem gondoltam meg kérdezem, hogy hogyan lehetséges az, hogy hazai térképen PVP-zek, átugrok a kapun egy PVP térképre, látom hogy átugrik az ellenfelem is és mire átérek ő már ott van és már lő. Az én ugrásom kb 4 másodperc, míg az ellenfelem ugrása 2 másodperc.
     
  5. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Ennyivel lassabb a géped. Lasúbban tölt be . S ellenőrizd a beállításoknál a hajó betöltést. Ne töltődjön be előbb mint a térkép!
     
  6. EnfytyX

    EnfytyX Fórum-zöldfülű

    Szia. Köszönöm a válaszodat. A gépem nem lassú. Akkor csak a beállításoknál lehet a gond. Írd le bővebben légyszíves, hol állítsam be, hogy gyorsabb legyen a betöltés illetve, hogy a térkép előbb töltődjön be, mint a hajó.
     
  7. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kedves moderátorok,segitene nekem valaki,hogy megértsek pár dolgot?
    Eddig úgy tudtam,hogy csak a sparhead-nek van olyan képessége,hogy úgy tudjon lopakodni,hogy még a kis térképen sem látszik,de az is rövid ideig-vagy rosszul tudom? Csak mert az idén hazai térképen dobozolok,álcában,hogy az NPC-k is hagyjanak békén,de közben Pet néha szed mások által lőtt NPC-k után dobozokat,megállok kapuban hogy eladjam,mert megtelt a raktér. Tehát álcában vagyok,kizárt hogy bárkit vagy bármit is lőttem volna,mert akkor megszünne az álca-ugyebár. Erre ahogy állok a kapuban,várom,hogy a pet intéze az eladást,rámugrik valami fullos álcából. Amikor kijött álcából,akkor láttam,de a kis térképen akkor sem mutatta a piros pontot,és védelmi zónában tud megtámadni.Ja a tag Aegissel volt. Arra nem is várok választ,hogy ugyan dupla nyil formációban volt,ami tudom erősiti a lézert,de akkor is,mennyit kell-ene neki sebeznie,hogy fejlesztett Iriszek mellett úgy kilőjjön,hogy szinte a pajzsom fullon megmarad.....ilyet még soha nem csinált senki,tehát amit lőtt az szinte 100% ban az életerőt szedte le,miközben a drónok sebzésmegoszlását ha nézem 80% felett kellene hogy menjen a pajzsra.....
     
  8. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Gamma lon fúróban leszedve:
    28.12.2016 - 17:04[​IMG]Kaptál 1004 becsületpontot.
    [​IMG]
    28.12.2016 - 17:04[​IMG]Kaptál 168960 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    28.12.2016 - 17:04[​IMG]Megsemmisítettél egy Kristallon űrlényt.

    Gamma lon veteránnal leszedve:
    28.12.2016 - 17:06[​IMG]Kaptál 1186 becsületpontot.
    [​IMG]
    28.12.2016 - 17:06[​IMG]Kaptál 168960 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    28.12.2016 - 17:06[​IMG]Megsemmisítettél egy Kristallon űrlényt.
    [​IMG]
    28.12.2016 - 17:05[​IMG]Megnyert licit: Kár-booster

    Elméletileg a veterán ad még 20% becspontot,ELMÉLETILEG.
    Vagy csak én számolok rosszul?
     
  9. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Bibliában is találsz róla információkat, de több helyen is írtak jó dolgokat :)
    Lehet, hogy a kapun ugrott át, vagy Spearheaddel odalopózott alád és ott váltott Aegisre. Ez lehet a magyarázt, hogy miért nem láttad a térképen.
    Dupla nyíl hasonló mint a moly, szóval a pajzsod alá tud lőni. Ezért tud úgy lelőni, hogy a pajzsod megmarad. A drónoknak semmi köze a sebzésmegoszláshoz tudomásom szerint.
    Miután bementél a kapuba, lehet, hogy a rendszer pár másodperccel később érzékelte, hogy ott vagy, ezért tudott elkezdeni lőni.
    Nekem 912 becsületet adott simán és 1095-t veterán drónformációban. Nem lehet, hogy valamilyen booster lejárt vagy valami változott a 2 lon lelövése között a drónformáción kívül?
     
  10. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    [​IMG]
    Nem változott semmi,becs dizi,becs booster még 6 napig él.
    Gamma lonoknál nincs kecmec,nincs hogy elhúzok sarokba,ikszelem a lapot és hangározgatok,annyira nem gyors a hangár projekt.
    Láthatod percenként is változik mikor milyennel lövöm le.
    Csak gondoltam megosztom mint érdekesség.

    28.12.2016 - 20:38[​IMG]Megsemmisített egy Kristallon űrlény.
    [​IMG]
    28.12.2016 - 20:37[​IMG]Kaptál 112640 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    28.12.2016 - 20:37[​IMG]Kaptál 791 becsületpontot.
    [​IMG]
    28.12.2016 - 20:37[​IMG]Megsemmisítettél egy Kristallon űrlényt.
    [​IMG]
    28.12.2016 - 20:37[​IMG]Kaptál 112640 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    28.12.2016 - 20:37[​IMG]Kaptál 669 becsületpontot.
    [​IMG]
    28.12.2016 - 20:37[​IMG]Megsemmisítettél egy Kristallon űrlényt.
    Béta lon: fúró 669
    veterán 791
    669+133(a 20%)=802 vagy nem?
    Az illetékeseknek hagytam pár lont éles gyakorlásra ha gondolják.De nem eladni semmit.Meg venni sem.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.12.16
    NumizN1 kedveli ezt.
  11. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Én csak azt tudom elképzelni, hogy a veterán nem az egész 669-nek veszi a 20%-át, hanem pl csak az alap becsületnek. Bár úgy se jön ki pontosan. Sajnos nincs információ arról, hogy ezt hogyan számolja. De ha nagyon zavar, akkor írj Supportra, ők jobban látják a dolgokat, mert ha csak becsület dizájnod és boostered van, akkor még a 669 sem jó.
    A kapu végén normálisan számolta?
     
  12. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Nézte hóhér a végén,x4 uri van akkor rendben.
    Van még hogy "A könyörtelen I" 2/2-n áll.
    Nem az a pár pont zavar,inkább a tudat miszerint:az 1000+annak 20%-a az nem 1200
    Legfeljebb még egy apróság hogy a megadott százalékok és leírások csak "tájékoztató jellegüek".
    Van becs booster-hajódizi-veterán drónformáció-2 PS pont,max. valamelyik nem úgy és ott hat X helyzetben.
    Inkább nem zaklatom a supportot.

    Na most tanácstalan vagyok:
    29.12.2016 - 09:41[​IMG]Kaptál 308880 becsületpontot.
    [​IMG]
    29.12.2016 - 09:41[​IMG]Kaptál 8800000 tapasztalatpontot.
    Befejeztem a bétát.Most ezzel visszajött az a becs ami menet közben elfelejtődött?
    Már nem is érdekel a dolog,utálom a bonyolult és bonyolódó dolgokat.
    FM_Kyrus köszönöm hogy figyeltél a nyavalygásomra.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.12.16
  13. Psycho

    Psycho Utánpótlás-írogató

    Szia Grand! Igaz írtad, hogy már nem érdekel, de levezetem neked hogy is jön ki. A hajó dizi és a drón dizi csak az alap becsit növeli meg a megadott %-al, a boost és a ps viszont a dizik által növelt értéket is számolja. Levezetve: béta alap becsi 200000 + 20% veterán az+40000 + 10% exalted az+20000, ez 260000 erre jön neked 10% boost az lesz 286000 és jön még 8% ps az 308880. A gamma lon alapból 698 becsit ad az is kijön ( igaz tört számokkal a végén, de felkerekít), de ott még kellett hogy legyen megosztó boost is +10%. A bétánál az már lejárt.
     
    ♥Grand♥ kedveli ezt.
  14. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Köszi hogy felhomályosítottál.
    Én csak meg voltam győződve arról,hogy ha a fúró nem ad plusz becsületet és azzal 1000,akkor azt veszem alapnak(mert abban benne foglaltatik a dizi booster ps) ,és ha átváltok veteránra akkor az a +20%-al 1200 jön ki.
     
  15. Psycho

    Psycho Utánpótlás-írogató

    Az alap az alap, minden + nélkül, ehhez kell hozzáadni a dizik adta pluszt külön-külön, a ps és a boost pedig az így megkapott értéket növeli az adott %-al.
     
  16. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Akkor gondolom jó,de engem csak a lőszer és az uri érdekel,ha az jön akkor rendben.
    Nem vagyok becs-tp mániás ez miatt vissza is estem dandárra.
    Még egyszer köszi a válaszokat.
     
  17. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    srácok egy kis segitséget mi a legjobb pajzs átlővésére ha az életerejére akkarok rámenni?pl:gyűrűsformáció ellen :oops:
     
  18. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Moly formáció üti a legtöbbet a pajzs alá.
     
  19. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    napi hánny órát kell lenni játékban aktívan hogybaz npcéről le lött cím raajtam mmaradjon és mennyit lehet játékon kivül lenni mert én napi átlag 10-11 órát meozok és csak este 19:00 óra után érek rá nagy rész? aakit tud az válaszoljon legyen szíves
     
  20. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Csak a valós játékban töltött időt számolja. Ahogy a leírásban is van: " dolgozz meg a megtartásáért".;)