Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    de ha jol tudom bizonyos játékon kivüli idö után automatikusan le veszi a játékosról a címet a do csak ne hogy ez legyen a baj hogy ahogy írtam napi átlag 10-11 órát melozok ne hogy ez miat le vegye rólam a címet a DO
     
  2. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Változó.
    Van mikor nem jelizel be egy nap,a következő nap még megvan,de van mikor már nincs meg.
    Volt példa rá hogy hiába volt a napi szinten fél napi játék,egy restart után eltünt és legalább fele eltűnt a gazdákról.
    Ha napi szinten belépsz akkor marad egy darabig.
    Hagyd veszni,legalább nem vadászik rád a saját megbízós is a cím miatt.
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  3. lOVEdARKorbit

    lOVEdARKorbit Járnitanuló

    Sziasztok van demaner?
     
  4. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Még nincsen.
     
  5. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Jobb egérgomb- felugróablak- beállítások (bal egérgomb)-enged. Ha mégse akkor keressünk más hibát.
     
  6. lOVEdARKorbit

    lOVEdARKorbit Járnitanuló

    Köszönöm. Mikor lehet rá számítani?
     
  7. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Pontosan nem tudni :)
     
  8. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Sziasztok! Férfiasan megvallom, már majdnem minden Iris drónom 16-os szintű, egy dologgal viszont még mindig nem vagyok tisztában. A drónjavító CPU ha eléri a drón károsodása a 100%-ot akkor automatikusan megjavítja? Nem szívesen veszteném el ezeket a jóravaló drónokat :( Tehát ha fel van szerelve, nekem semmit nem kell tennem, az megjavítja magától 100%-nál?
     
  9. lOVEdARKorbit

    lOVEdARKorbit Járnitanuló

    Én használom és működik :) csak minfig legyen elég javítási utalványod vagy uridiumod :)
     
    -TOKEI-Ihto- kedveli ezt.
  10. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Rég óta játszom. Sok rossz tapasztalatom van. Barátoktól magamról. Nekem 2 drónom semmisült meg automata cpu mellett. Az óta 70-75 %-nál magam javítom, ráadásul több helyem van a fontosabb cpu-kra. igaz a javítást mindig egy kész kapunál javítom hogy csak rövid ideig 5.8 (mert ugye más is látja). Az óta nyugiban játszom. belépés előtt ellenőrzöm a dórónokat s ha kell építek egy kaput s javítok majd a kapu után ismét 16-s.
     
  11. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Nekem pukkant 8 db 16-os szintű iris is.Csak egyszer,de elég volt visszahozni.
    Azóta javítom ha olyanom van,akár 60-70 százaléknál is.Van javító is a hajóban,de volt szintén az ismerősök között akinek cpu ellenére pukkant drón.Tehát nem bízom benne,vissza nem fogod kapni,gondold át mennyit ér neked.
     
  12. kampo

    kampo Járnitanuló

    Mind a 2 konfiba tedd be a cpu-t, figyeld hogy a fentmaradó javítás ne menjen le 6-7 alá.
     
  13. ezisfoglalt

    ezisfoglalt Fórum-zöldfülű

    Üdv! Azt szeretném kérdezni, ha megbízót váltok akkor azt tudom hogy elvesztem a becsületem felét, de onnantól kezdve az összes küldi csak fele annyi tp-t és becsületet fog adni? Ez igaz?
     
  14. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Nem igaz. Amikor megbízót váltasz, akkor megfeleződik a becsületpontod, de a küldetéseid nem fognak máshogyan jutalmazni.
     
  15. madmanic

    madmanic Utánpótlás-írogató

    Akit szintén az őrületbe kerget a frenetikus újítás, hogy ha átkattintasz másik ablakba kilép a kliens -megszakítva ezzel például a fénytörés várólistát- a megoldás 2 böngésző használata. Egyikben csak a DO fut, például ha a PET gyűjtöget, a másikban netezel boldogan...
     
  16. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Üdv!
    Kalibráló képességről szeretnék kérdezni? " A lézerfegyvered találati valószínűsége 5%-al növekszik."
    Ez most azt jelenti, hogy a "mellé" csökken 5%-al, vagy a lézerek szórás tartománya kerül közelebb egymáshoz? pl aki 8000 és 10000 között sebez, az ezután 8400 és 10000 között fog?
     
  17. Aisum

    Aisum Fórum-zöldfülű

    mellé csökken
     
  18. madmanic

    madmanic Utánpótlás-írogató

    Kicsit erősre sikerülnek mostanában az eventes kapuk, nem? Először is kezdők teljesen esélytelenek. De még 8 irises venomos full lf3 + néhány lf 4 gyel is voltak nehéz pillanatok. 40-50000 sebzéssel. Másodszor: A kapu végén volt 22(!) proxium. Tehát hogy a 200 meglegyen legalább 9, de inkább 10 alkalommal végig kell(ene) küzdeni az amúgy baromi lőszerzabáló, költséges pályát. Simán elpvitt 70 ezer urit. Az a két szerencsétlen LF4 nem éri meg. Inkább venni kell akcióban zöld kulcsot és lf4 napon keresgélni. Nagyobb értelme van...
     
    Lanselott és .deder. kedveli ezt.
  19. YourDead

    YourDead Junior szaki

    Sziasztok
    Én sem kaptam 7. Születésnapi kapu e-mailt, ilyenkor mit kell tenni?
     
  20. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Szia, 10. születésnapját ünnepelte a Darkorbit. Fel vagy iratkozva a hírlevélre? De semmi különöset nem küldtek, csak azt, hogy 10. születésnapját ünnepli a Darkorbit :)