Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Rekt

    Rekt Fórum-zöldfülű

    Engem érdekelne, hogy Dark Orbit Spectrum Pack-ban mi található.Szerintem 8k-ért elvárható, hogy legalább oda legyen irva a tartalma.
     
  2. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Jelentve van a probléma. Amint megtudom, hogy mi van benne leírom vagy, ha esetleg valaki megvenné, akkor leírja :D
     
  3. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    3 féle drón dizi ocean spectrum drón dizi akkor a poison spectrum dron dizi és a blaze spectrum drón dizi de viszont az ocean solace hajó dizit nem kaptam meg a csomagból csak ez a 3 féle dron dizit a másik solace hajó dizi meg van a blaze és akkor miért nem kaptam meg az ocean solac hajó dizit??nem azért fizettem 8000 Ft-t érte

    meg 2 pet dizi is van benne az ocean spectrum és blaze spectrum dizi és utána néztam másik forumokon is ebben a csomagban 3 féle drón dizi és 2 féle pet dizi van bent hajó dizi az a kis csomagban van csak bent amugy az ocean spectrum drón diziből adott 21 db-t a poisonból is adott 21 db-t a blaze spectrumból adott 11 db drón dizit a petnél 3 ocean dizi 2 blaze pusat dizi-t a csomag ez a pontos tartalma
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.2.17
  4. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Megmondom őszintén, hogy, bár felvidéki magyar vagyok, ennek ellenére anyanyelvi magyar vagyok. Vagyis gond nélkül, anyanyelvi szinten beszélek magyarul.

    De hogy te mégis mi a halált akarsz, arról tényleg fingom sincs. Harmadszor olvasom el a panaszod, és annyi jött le, hogy fizettél valamiért 8000 Forintot, és valamit talán nem kaptál meg.

    Ne mondd, hogy ennyire nincs időd! Hova sietsz? Olyan hasznosan el tudod tölteni azt a húsz másodpercet, hogy ihajcsuhaj. Szívesen segítenék, de őszintén megmondom, nem értem mit akarsz. Nem viccelek. Tényleg. Hidd el, nem ciki az, hogy tudsz helyesen írni. Vagy ahogy Radics Peti mondaná: Terminátor :D
     
  5. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    rosszalkodik a billentyűzetem és néha nem úgy érzékeli a gombokat ahogy kellene hiába akarom le írni hibátlanul a szöveget de mindig bele csíkozott valamiért meg amúgy dizájn szót is piros hullámos vonallal alá húzza amúgy pont benn van a csomagban az a drón dizájn amit szerettem volna minden kép meg szerezni a blaze spectrum golimhoz nekem ennyit meg ért
     
  6. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Sajnos én sem értem, hogy mi a problémád. Javaslom hogy használj vesszőket és pontokat. Ezek nélkül a szöveg érhetetlen lesz.
    Több idegen eredetű szót is hibának érzékel, de mint már említettem inkább a szöveget tagolásán próbálj javítani.

    Ha valamit nem kaptál meg a vett csomagból, akkor vedd fel a kapcsolatot a Supportal.
     
  7. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Egyébként még azért nekem is van egy kérdésem. A főoldalon ott a "Design művészete" layer, aminek a képén a Ronin és a Raven designok vannak, viszont akárhogy nézem, erről egyrészt semmit nem ír a layer, másrészt a boltban sem találtam. Na most akkor hogy is van ez? :D
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  8. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Nem érted a lényeget. Ahhoz hogy jó, megbízható legyen a szerver, meg kell venned a kifestőkönyvet. Mit gondolsz miből van finanszírozva.
     
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Az előbb láttam,nekem benn van a boltban,nem a hajók között,hanem a legelején a rendelhető csomagok között.

    Még annyit hozzátennék,hogy az imént láttam a másik akciós csomagot,ahol is pl egy Venom,Spektrum,Solace háromast kemény 25 Euróért,vagyis nagyjából 7500 Ft.ért vesztegetnek csomagban,ezt nevezem,aki eddig megvette 250.000 uriért,az meg egyen meszet...:-( Bravo DO,ez lehetne folytatása is Mislix bevezetőjének,hogyan kell meghozni a játékkedvet Do-módra....
     
    Utoljára szerkesztett: 13.2.17
  10. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Szia!
    Megfelelően van. Két akciós citlus lesz. Az egyik ami most bent van, és a következő februári akció citlusban lesz a két új design. Jelenleg a venomok kapnak főszerepet, meg az aegis, stb.
     
    Menyus kedveli ezt.
  11. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Hát jó, én elhiszem :D
    Egyébként a G-Championok a hozzá tartozó zászlós dizik várhatóak a közeljövőben esetleg?
     
  12. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Miért nem adja kapurészt a GG?
    Alpha 6/34, Béta 13/48, Gamma 72/82
    Vagy 60 gg volt palából, gondoltam ad vagy három részt, alpha, béta elég sok hiányzik. Erre kaptam 1 db béta, semmi többszöröző.
    13%-esély? Vicc!
     
  13. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Vasárnap 30 ezerből kihoztam egy hadest, szóval ez szerencse kérdése :)
     
  14. Kameekaze

    Kameekaze Fórum-zöldfülű

    Lenne egy kérdésem.Európa 2-ről,át tudom vinni Európa 3-ra a hajóm,minden felszereléssel együtt?
     
  15. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Ilyenre nincs lehetőség.
     
  16. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Igen. Most is bent vannak. :)
     
  17. Kameekaze

    Kameekaze Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a választ.Egy barátom szeretett volna átjönni a mi klánunkba,szerverünkre játszani,de sajnálom.
     
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nos,minden tiszteletem a moderátoroknak,de kérném,valaki magyarázza meg értelmesen,a következő dolog hogyan történhetett. Benn voltam,és Cubikont meg protegitet kell lőnöm egy küldetéshez. Namost,lövöm,már majdnem megvan,mikor jön az ellen megbizós fulloska,és elkezdi lőni. Nem engem,hanem a Cubit,de valószinűleg a pet védelmi üzemmódba volt,mert a pet meg engem kezdett el lőni. De annyira nem idegesitett,mivel gyűrűben voltam,milla feletti pajzzsal. Ugye nyilvánvalóan ebből leszedett a protegitfelhő,de mivel a rakétavetővel visszatöltöttem ,igy nem túl sokat. Most jön a bumm,mert kb 10 másodperc alatt kilőtt a pet! Kérdezném,ezt meg legálisan hogy a jó.......életbe,mikor nekem is 15 szintű a pet,tudtommal ez a max,ott van ugye 10 lézer,ha LF-4 es is az 2000 meg legyenek boosterei,de hogy tud egy pet kilőni??????? Szeretném tudni,melyik apró betűs részt nem olvastam el?
     
  19. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Nem mentél közben aknára?
     
  20. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    A válasz nagyon egyszerű:

    Sok esetben, mikor esés van, vagy frissítés, előfordul, hogy például csak a petet látjuk, a hajót nem. Így van ez rendszeresen hadesban, vagy amikor csoportban vagyunk többen, és lelőnek valakit, visszajavít, van, hogy hatos csoportból lát 2 embert, 3 nem látható, de a pet igen. Veled is ez fordult elő, ez egy megjelenítési hiba, és sajnos egyre gyakrabban előfordul.