Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Na várj, akkor most én hogyhogy nem látom? Az űrhajók között nincs, a testreszabás menüpontban sincs, a februári designcsomagok között sincs, egyszerűen sehol sincs. Hol kéne megtalálni? Szívesen megszerezném az alap Championt, a rávaló zászlós dizik nem fontosak, de nem találom sehol :D
     
  2. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Hát ma már nincs is. Tegnap voltak bent.
     
  3. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Tegnap sem láttam, lehet, hogy csak egyszerűen nem tűnt fel, azért köszi :)
     
  4. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Na csak,hogy én is értsem. Azt mondod,az ellen megbizós hajó ami elkezdte lőni a Cubit,nem a pet tulaja volt,és valójában a Pet azé a számomra láthatatlan játékosé volt,aki lőtt és valójában az a másik hajó lőtt ki? Mert akkor csak az érdekelne,hogy nem lett látható,mikor rámlőtt? Vagy ez az a hiba,amire utaltál? Mert akkor bármikor-bárhol kilőhetnek,jó ezt tudni....:-(
     
  5. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Vannak megjelenítési hibák, de egy Crazy Cubikonnál elképzelhető, hogy nem vettél valamit észre. De egy pet is tud 30.000-et keverni :)
     
  6. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Pontosan. Csak neked nem látható ilyenkor, érdekes egy hiba az biztos. Mi akkor figyeltünk fel rá, mikor levittünk 10-15 hadest, és ott aki esett, visszalépett, nem is láttuk, csak a petjét. Aztán előjött a probléma sima térképen is, néha ki tudja miért, de egy szimpla resi is elég, és máris jön a sebzés csak nem látni kitől. Ilyenkor újra resi után látható minden rendesen, és még annyit ehhez, hogy ugyanaz fordítva is van, mikor resizek, és visszalépve a kapuban pl nem látom az npc -t, de lő.
     
  7. lost

    lost Fórum nagymestere

    Annyit még hozzátennék, hogy a pet védelmi módban azt lövi, mint amit a gazdája. Az lehetetlen, hogy a hajó a cubit lője, a pet pedig téged, így elég valószínű hogy az előttem leírt problémába ütköztél. Velem ez már előfordult egy sima kapuugrás után is még régebben, 5-3-ra beugrás után nem láttuk egymást a csoporttársakkal.
     
  8. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kyrus,rajtam kivül egy látható hajó volt,az az ellen megbizós fullos,akit már emlitettem is.Másrészt,ha a pet sebez is 30000,hogy lő ki 10 másodperc alatt gyűrűből több százezer pajzzsal? Sokkal inkább az lesz amit Vagyokakivagyok és Lost irtak,de akkor ez egy újabb nagy seb a DO szűrőjén.....Nem jó lesz ennek a vége szerintem....
     
  9. az.ész

    az.ész Fórum-zöldfülű


    Valami bug van a cpukkal valami félét nem kell be tenni és akkor 45.000 50.000 el többet sebzel. 150.000 sebeztek rám egyszer gyürü formációval és úgy, hogy volt a konfijába 1.500.000 pajzsa. azt meg, hogy
     
  10. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Nálam a spearhead szedte le a 1.4 millás pajzsot 3 mp alatt. A külföldiek valahogy mindig is rögtön ki tudják használni ezeket, mert EU4-en például meg lehet mondani melyik hajók azok, akik találtak bugot és már használják is. Őket kell figyelni, mit tudnak és utána lehet keresni a fórumon. Valahogy ezek a hajók nem kapnak bug kihasználásáért semmit... Hm!

    U.i.: Egyébként hónapok óta jelentve volt... ennyit ér. asszondják: Lagg.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.17
  11. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Ha pontosan tudod, hogy hogyan kell előidézni a bugot, akkor írd meg a Supportnak. Csak ne ide fórumra :)

    A külföldi hajók nem hozzánk tartoznak, ezért mi is csak továbbítani tudjuk a megfelelő csapatnak.
     
  12. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kyrus,nem is ezzel van a baj,hanem azzal,ahogyan viszonyulva van ezekhez a dolgokhoz. Mikor én is írtam ilyenről,hogy ne idézzek másokat,és beletettem az illető felhasználónevét,rögtön figyelmeztetve lettem,hogy ez tilos,mert amig nem bizonyitott,addig rágalmazom a szegény felhasználót. Ehelyett csak egy rém egyszerű szabályt kellene bevezetni,az oda-vissza büntetést. Értem ezt úgy,ha pl én azt írom itt nektek,hogy XY -felhasználó garantáltan nem legálisan játszik,akkor ezt,akinek illetékessége kivizsgálná-tehát közvetlenül neki lenne továbbitva. Viszont,ha kiderül,mégis legális minden,akkor én aki a nem megalapozott feljelentő kapnák valamilyen büntetést. Így elejét vehetnék a megalapozatlan feljelentéseknek,de ugyanakkor megnyilna egy csatorna,és hiszem,hogy sokan pont így buknának le......
     
    ♥Grand♥, NumizN1 és Mislix kedveli ezt.
  13. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Ha jól értem, akkor fórumra akarsz ilyeneket bejelenteni. De ez teljesen ugyan az, mintha Supportnak küldenéd el. Hiszen hiába látná minden felhasználó, ha ez ügyben csak a Support csapat tud cselekedni. Szóval csak káosz lenne az ilyen topicból. Ezt elkerülve kell Supportra küldeni. Ez ügyben nem nyitok vitát.
    Sőt vannak olyan esetek, amikben a központ fog eljárni. (pl. valaki túl nagyon lő, túl gyorsan megy stb.)
     
  14. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ehhez hozzátenném, hogy fórumon tilos leírni úgy hibát, hogy abból más játékos ugyanúgy kijátszhassa azt. Ezért kell az ilyenfajta hibákat jelenteni a supportra, hogy a megfelelő intézkedést (hibajelentést, stb) megtehessék.
     
  15. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Nekem egy értelmezésre van szükségem, és pedig :

    A fejlesztést akkor tudod elvégezni, ha összegyűjtötted a hozzávalókat, és van egy továbbfejleszthető LF-4-ed.
    • · Az alapértelmezett választás a legalacsonyabb szintű LF-4.
    • · A fejlesztés után az összes új LF-4 alapszintű lesz, függetlenül attól, hogy milyen szintű LF-4-et fejlesztettél tovább.
    • · A továbbfejlesztett lézereket egyelőre nem lehet felszintezni.
    1. Ez a fejlesztés nem a hagyományos fejlesztést eredményezi ?
    2. Mennyivel fog többet tudni mint a jelenlegi 16 szintű LF4-m ?
    3. Ha fejlesztek egy mai napon szerzett LF4-t akkor az összes vissza áll alapra ?
    4. Tehát a már fejlesztett 16-s szintű LF4-k már tovább nem fejleszthetők ?
     
    NumizN1, Menyus és hmatyko kedveli ezt.
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Tehát, nézzük sorba:
    • Az alapértelmezett választás a legalacsonyabb szintű LF-4.
      • Ha van egy lvl2-es és egy lvl 10-es LF4-ed, akkor alapértelmezésként a lvl2-est fogja elhasználni.
    • A fejlesztés után az összes új LF-4 alapszintű lesz, függetlenül attól, hogy milyen szintű LF-4-et fejlesztettél tovább.
      • Függetlenül attól, hogy hányas LF4-et fejlesztettél át valamelyik spec-re, nem fog megmaradni a fejlesztésnél felhasznált LF4 szintje. Tehát, ha pl egy lvl3-as LF4-et fejlesztesz át, akkor kapsz egy alap, lvl1-es speckó LF4-et.
    • A továbbfejlesztett lézereket egyelőre nem lehet felszintezni.
      • Ugye, miután átfejlesztettél egy LF4-et, kapsz egy lvl1-es speckós LF4-et és ezt még nem lehet felhúzni lvl16-ra.
    Remélem sikerült tisztábbá rakni a dolgokat.
     
  17. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    hmm. Akkor úgy kérdezem: nekem van 72db LF4-m mindegyik 16-s fejlesztésű.
    Érdemes fejleszteni az új fejlesztés szerint?
     
  18. k.kitti

    k.kitti Utánpótlás-írogató

    Egyetlen egy kérdésem lenne ez a 3 ujj nyersit. CSAK ÉS CSAKIS küldiből lehet meg csinálni mert hát hogy is fogalmazzak 20 sibelonért kaptam 2 és 3 féle nyersiből van a kapukért maximum egy féléből kapok átlagba 40-et,de nem tudom vagy nem tudom mennyit. Akkor most kell csináljam 40 napig hogy legyen egy lf 4 em.
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ha megnézed a leírást, akkor bele van írva, hogy melyik nyersanyagot honnan tudod kifarmolni.

    Meg ugye ezek napi/heti rendszerességgel váltakozó küldetések, amelyeket el tudsz fogadni, hasonlóan, mint a napi küldetések.
     
  20. k.kitti

    k.kitti Utánpótlás-írogató


    Meg értem én de szerinted heti küldit ki fogja el végezni hetente be kell lépni na most az uri nem lényeg de 1 küldiből kapok 30 darabot átlagba na most akár hogy számolom az azt jelenti, hogy le kell töröljem a karakteremet és nem kell ezzel a játékkal játszodjak

    Mert ha jól számolok 5 hét alatt lenne meg.