Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Pilot Sheet, fűtőmester képességre ha 1 pontot raksz akkor már piros lesz a vége, de nem ajánlatos arra pazarolni a képességpontokat, csak ha már 31+ van. Meg azt a képességet fullra érdemes rakni, egy ponttal semmit nem érsz el csak annyit hogy "hű milyen piros" :eek:. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 12.2.14
    boros022 kedveli ezt.
  2. boros022

    boros022 Utánpótlás-írogató

    köszi szépen
     
  3. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Tudod azért mikor a lighting vengát utánégetőt használva gólival utolérik az nem azért van mert ő is és én is a kistérképet használtuk.
     
    boros022 és BLUR75 kedveli ezt.
  4. kleodark

    kleodark Fórum-zöldfülű

    Hello a palládiumot mire tudom felhasználni?
     
  5. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

  6. kleodark

    kleodark Fórum-zöldfülű

  7. кяєαтσя

    кяєαтσя Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Regisztráció után bedobott egy random világba. Egész Európa 4-en szerettem volna játszani de nem találom sehol a lehetőséget rá hogy átmenjek. Hogyan/hol tehetem ezt meg?
     
  8. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Képet tudsz rakni?
     
  9. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Nézd meg címsorban, hogy mit ír belépés után. Pl. ha azt írja, hogy int10.darkorbit.hu/ akkor EU4-n vagy. Ha mást, akkor a balfelül látsz egy főldgömböt a kezdőlap (házikó) mellett. Erre kattints rá és válaszd ki az EU4-et.
     
    кяєαтσя kedveli ezt.
  10. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Regisztrációkor automatikusan hu1-re rakja ha Magyarországról játszik.
     
  11. CsillagvezérHUN1

    CsillagvezérHUN1 Utánpótlás-írogató

    én azt szeretném kérdezni, ha van egy boostered és egy drón formációd, akkor
    az alaphoz adja hozzá mindkettőt, vagy egymást fokozzák?
    Pl.: van 20000 pajzsom egy 20% os boosterem és pajzs formációm(+10%).
    Akkor a pajzs 20000+4000 (+20% az alaphoz)+2000(+10% az alaphoz)=pajzs
    vagy 20000+4000(+20% az alaphoz)+2400(+10% a megnövelt értékhez)=pajzs
    a supporttól még nem érkezett meg az e-mail, úgyhogy itt tettem fel a kérdést
    a választ előre is köszönöm
     
  12. magaura

    magaura Járnitanuló

    Jó napot érdeklödnék hogy lehetséges hogy egy goli lelö sperheadel volt 92 ezer nano burkolatom a nanoburkolatbol 50 k megmaradt és elpukkantam ja és beért erre valaki tud valamit mondani?
     
  13. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Ha úgy lőtt le hogy maradt a nano burkolatból, az igen érdekes. Sőt, az elvileg lehetetlen.
     
  14. lost

    lost Fórum nagymestere

    Úgy nem tud elfogyni az életed, ha még van nanod, de azért írj supportnak, kérdezd meg őket is erről hátha van vmi spéci mód amivel a nano alá lehet lőni.
     
  15. magaura

    magaura Járnitanuló

    Írtam is mert a nano burkolatnak kellene elfogyni de hogy pukkantam és ujra javitotam megvan 50 ezer ez nagyon érdekes és hogy tud beérni golival fejlesztve vagyok mindig meghajtóra.
     
  16. pavip

    pavip Törzsjátékos

    A spearhead gyorsabb mint a goli. Ezért szokták dobozolásra használni vagy olyan dologra amire kell a sebesség.
     
  17. кяєαтσя

    кяєαтσя Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Megvettem egy új űrhajót de nem tette be a régi helyére de a pénzt levolna. Hova lett a gépem?
     
  18. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Hangárban a pörgő hajó alatt van egy kis hatszög, abban van benne. Mellette jobb oldalon villog a "HASZNÁLAT" felirat, arra kattints.
     
  19. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Viszont arra figyelj, hogy akkor az előző hajód(amit eddig használtál) eladásra kerül!
     
  20. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa