Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. bacso94

    bacso94 Utánpótlás-írogató

    Sziaszton nem tudom hogy csak én vagyok ilyen peches vagy más is 50 booty apis napkor 2 apis -t adott ma! Másnak mi a véleménye? Pedig ma 25% -al nagyobb az előfordulási esélyle ez azt jelenti hogy 100 booty 4 apis ad? Mert akkor érdemesebb egyben megvenni az apist minthogy valaki booty-t vegyen
     
  2. Kicsinyke

    Kicsinyke Fórum-zöldfülű

    Ezt a 25%-os esélyt nem így kell nézni. az 50 láda 2 apis rész sztem nagyon is jó.
    nekem volt hogy 300 ládából 1 részt sem adott, de volt hogy 20 ládából kaptam 2-őt.
    nem lehet ezt kiszámolni.
     
  3. bacso94

    bacso94 Utánpótlás-írogató

    hát akkor jobban megéri egy be megvenni minthogy ládákat vegyél
     
  4. GRIZZLY

    GRIZZLY Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    Support ide irányított, mivel nem tudtak elfogatható választ adni.(Nem meglepő, soha nem tudnak!) Problémám a pet nyersanyaggyűjtővel van. Vengával 3-mas vagy 2-es gyűjtővel is lassabban szed mint egy goli. Pet 15-ös szintű. Full meghajtó a vengában, mégis a goli petje szedi fel hamarabb. Próbáltam aegel, golival, vengával minden esetben ugyan az az eredmény.Már nincs több ötletem, support azt írta próbáljam 2-es gyűjtővel, meg hogy idézem:"A PET nyersanyagszedése több összetevőből áll, nem csak a hajód sebessége a lényeg." Mikor rákérdeztem mégis miböl áll, belinkelte a forum ezen oldalát, ez volt a válasz:)).Tudtommal a hajó sebességétől függ a gyorsasága, a gyűjtő szintjétől meg a hatótáv. Tehát ha hamarabb ér oda hamarabb szedi fel, legalábbis én így értelmezem. Várom a véleményeteket, hátha van megoldás erre.
     
  5. Kicsinyke

    Kicsinyke Fórum-zöldfülű

    ha ugy nézzük nem, mert ládából kapható lf4, hajó dizi stb....
     
  6. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Az Apis nap azt jelenti, hogy 3x akkora az esélyed arra, hogy egész Apis drónt találj a ládában, és emellett a drón megépítése 25%-al kevesebb uridiumba kerül.

    Az Apis nap nem növeli meg az esélyed arra vonatkozólag, hogy több Apis részt nyiss a ládákból.
     
  7. bacso94

    bacso94 Utánpótlás-írogató

    rendben köszönöm a választ! Akkor a köcetkező apis napon megveszem :p
     
  8. zsoltivarga77

    zsoltivarga77 Utánpótlás-írogató

    arra lennék kiváncsi mennyi képesség pont kell a fejvadász 2 megszerzésig köszönöm segitséget
     
  9. ~ĐêХтêŖ™~

    ~ĐêХтêŖ™~ Utánpótlás-írogató

    Ha jól számoltam legkevesebb 21 képességpontból jön ki :)
     
  10. zsoltivarga77

    zsoltivarga77 Utánpótlás-írogató

    miért olyan sok valahova le van irva részletesen
     
  11. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    21 Kell hozzá.
    Bár nem értem hogy 21 képességponttal mi a szándékod...
    Előbb raknám ki az űrlényvadászt mint a "Vastaglövést".

    Vagy 21 képponttal mész vadászgatni??
     
  12. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Szerintem meg elöbb legyen a kalibbráló maxon. Fejvedásznál hiába lősz többet, ha minden 3. lövés mellé megy. Kalibrálóval meg úgy tudom npc nél minden lövés talál ha maxon van. Ugyanannyi lőszerből többet lősz ki ---> Többet sebzel ha a kalibráló van maxon és a fejvadász 2 meg nem.
     
  13. bacso94

    bacso94 Utánpótlás-írogató

    a pontos lövésre ott az aim02 cpu 50% -al pontosabb lövés!
    amugy pl nekem is csak 17 képpontom van és már 5 lf4 em aegis spearhead full lf3 meghajtó bo2 szeritem ezzel már elmehetek vadászgatni egy kicsit :p
     
  14. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    De ez nem fogyaszt xenot, az maradjon meg az ish hoz ;) És npc nél nekem ténleg úgy rémlik hogy 100% a találat.
     
  15. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Killer kicsit eltévedtél. A Kalibrálóval nagyobb valószínűséggel fog betalálni a lövésed. Tehát lesz mellé lövés is.
     
  16. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Akkor bocsi :rolleyes:
    Amúgy az 50% os cpu jó 5let csak fogyaszt. Én pl nem fogok soha se rakni a piros rakétás képességre ( nagyobb esély rakitaláltara) hiszen felesleges. Rakétaprecízió ugyanis nevetségesen olcsó és 100% találat :p
     
  17. bacso94

    bacso94 Utánpótlás-írogató

    igaz amugy meg nem sokat fogyaszt főlleg ha csak akkor használod ha vadászol felveszel vagy 4- cubi rakományt és már van is egy kis xenomitod nekem pl 200 ezer van :p
     
  18. sophia99

    sophia99 Fórum-zöldfülű

    Hogyan lehet nanoburkolatot rakni az űrhajóra?
     
  19. GG-t nyomogatod a nano az extra élet.
     
  20. ]Booomer[

    ]Booomer[ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Miért nem lehet Iris drónra licitálni?