Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ŗocco

    Ŗocco Guest

    Üdv,

    Kérlek tekintsd át jobban a fórumot, mielőtt kérdést tennél fel.
    Ismertető: Fegyverek és lőszerek
     
  2. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Névleges sebzés alatt a "leírt sebzés" re gondolsz? Mert LF4 hez pl 200 van írvam Viszont ez a feltüntetett érték nem 100% os mert pl ha a hajódba egy db lf4 et raksz csak és a drónokban sincs semmi, 0 havok, és nincs sebzős dizi, sepi stb attól még nem 200 at fogsz sebezni x1 el hanem kb 170 -et . És ez minden lézernél így van.
     
  3. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Szia!

    Köszi a válaszokat. Akkor már értem, hogy miért van hogy 1 lf-4, 3 lf-3, és 3 lf-2 700-800 között sebez. Bár 800-at igen ritkán.
     
  4. pedig annak 950 a maxa tehát rendesen csapni kéne gyakran 8százakat.
     
  5. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    bárcsak azon kellene aggódnom hogy 800-at vagy 700-at csapkod a hajóm :D
    10ezres különbségek vannak szóval szerintem örüljön ha megvan a 800 ... bár nem egy fegyvernél van ekkora de hatalmas a szórás
     
  6. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Hát igen megnéztem rossz konfig volt csak egyikben volt bent az lf4 én meg véletlen másikban mentem. Most valóban 800-920 között nyomul. Amúgy lézerrel ilyen 25K sebzésekhez mi kell? Gondolom minden fullra fejlesztve (drón, lézer) meg elit cuccok? :)

    Köszi a válaszokat
     
  7. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    Irisek arra a dzizik abba a puskák :) 25ezer lazán kihozható még havok se kell a drónokra :) full lf3 az irisekkel együtt úgy 32k x4-el ... és ez elég sokáig fokozható :) Az én álltalam látott legtöbb sebzés 230ezer volt de 210 körül megáll
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.14
    dangel1112 kedveli ezt.
  8. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Hát akkor szorgosan gyűjtögetek árverésre, hogy a maradék iris (6 kell még) meg a maradék lf3 (23db kell még :) ) meglegyen. Meg a meglévő iriseket folyamatosan fejlesztgetem, mikor menny uri van. Amúgy ez a 210k csak lézerrel?

    Köszi
     
  9. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    full havok +apis+zeusz x4+rsb rakéta+duplabooster ... minden egybe :D Nem olyan egyszerű azt kihozni
     
  10. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Tessék. :) Ez a max sebzés amit egy hajóval össze lehet hozni. (all sebzésnél ott lehet picivel több, de nem adta rendesen össze, 234k mellett rögtön felugrik még egy 29k-s sebzés is :D) Ez úgy jön össze hogy x4 62-82k sebzés, plusz rsb 96-118k, plusz fehér rakéta 10-14k, plusz pet 9-12k (x4-gyel), plusz hellstorm kb 20-25k. Meg még le van írva a videóban hogy mik kellettek még ehhez.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.14
    BLUR75 és dangel1112 kedveli ezt.
  11. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Sziasztok!

    Még annyi kérdésem lenne, hogy amíg az alpha, beta, és gamma kapukat nem csinálom meg addig a többi sem lesz elérhető? A leírások között találtam minden más kérdésre választ csak erre nem.

    Köszi
     
  12. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    De elérhető. Csak rá kell kattintani bal oldalon annak a kapunak a nevére amelyiket rakni akarod. (alfa béta gamma van csak egyben, vagyis ha alfára vagy bétára vagy gammára kattintasz, akkor is adja a másik kettőt, a többi kapu külön van)
     
  13. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Köszi
     
  14. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Kiegészítettem ezzel a kapuk leírását.
     
    dangel1112 kedveli ezt.
  15. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Szia Morphi. :) Boosterekhez is berakhatnád a kappa boostert. :) Megspóroltam neked a leírást, csak másolni kell:
    • Kappa booster (MUL-03)
    Ez a booster kizárólag a Kappa galaktikus átjáró teljesítésével szerezhető meg, 25% eséllyel.

    Bónuszai a következők: +5% tapasztalatpont, +5% pajzsenergia, +5% sebzés

    A Kappa booster bónuszai hozzáadódnak a meglevő normál és megosztó boosterek bónuszaihoz.
    5 játékban töltött órán át aktív.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  16. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Ha pl,lelőnek és van LF-4 be rakva a hajómba,az pl elveszhet,ha lelőnek?
     
  17. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    Nem
     
  18. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Okés,köszi
     
  19. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Hogy veszne már el? o_O
     
  20. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Szia Morphi.

    Délelőtt 11-kor kaptam választ bankos supporttól,mert nem érkezett meg a prémium.
    Azt írták,hogy a könyvelése még nem fejeződött be és legyek egy kis türelemmel.
    Szerinted mennyi idő múlva írjak megint?
    Köszi.