Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Letöltöttem a TS-t, de nem tudom, hogy milyen szerver címat és jelszót adjak meg (gondolom a "Contacts"-nál kell megadni, mert ott látom, hogy kéri!
    Az
     
  2. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Mondja már meg nekem valaki, hogy Hercules és Havoc dróndesingt honnét és miként tudok szerezni, mert nekem az utóbbi 5 hónapban sem a Zeta (5-ször raktam ki de csak legelősször adott kettőt) nem adott ilyesmit, sem a Kappa amit kb. 6-szor raktam ki és ez sem adott csak a legelső kirakás és akkor is kettőt, azóta nem ad!?

    Kezd bosszantó lenni, hogy az alig 6 (még nem is 8) Irises emberkék full Havoc-al, vagy Herculessel rohangálnak, én képtelen vagyok szerezni, pedig már a Kronost is kiraktam és nemsokára újból kész lesz..!
     
  3. ¤°»†Kñíƒé†«°¤

    ¤°»†Kñíƒé†«°¤ Utánpótlás-írogató



    Hali....én ismerek olyan játékost akinek 72 kappából lett meg a 10 hercules......nekem 26 ból....kitartás...písz
     
  4. Na most ez elsőnek furcsa lesz.
    Neked ezt osztotta a rendszer.
    Az általad említetteknek meg azt.
    Nem kinevet és nem lehülyéz.
    Ez a "random" mechanizmus,legalábbis azzal szokták magyarázni.
    Ezt osztotta a gép,azaz ha megfeszülsz akkor sem fogsz jobban kapni.Ez már rögzült.
    Pl. random 1,anno egy klán,bejött hogy dizik szerezhetők "ződ" ládából.A klán kis tagjai 1-2-3 dobozból is kaptak,volt hogy napi 2 dizit is összekapartak,míg a klán top tagjai 0 értsd nulla darabbal zártak.Én több mint 2000 dobozból nem kaptam,és nem kettesével bohóckodtam.Bevetettem mindent,egy map 50 kulcs és amit értem nyitottam,semmi.Ide oda ugrálás mapok között,semmi.PVP,semmi.Más által adott tuti koordináták(ahol ő kapott),semmi.Utána minden hajó-dizi csak megvétellel került a birtokomba.
    Random 2,speciális ajánlatok a kezdőlap előtt.X százalék kedvezmény uri illetve prémium vásárlása esetében.Valakinek csak az uris,míg másnak csak a prémis jelenik meg.De volt kinek csak a prémi jött elő,1 éves prémium vásárlása után már csak az uris mutatkozott és jelenleg is csak az.Random?
    Random 3,elmész egy rokonhoz.Regisztrálsz pár új accountot oda ahol játszani szeretnél,játszadozol velük és amelyik jobban kap azt megtartod,mert a többi csak szemét lesz később is.
    Random 4-x,kapurész apis zeus részek,bla bla ....

    Ezekkel kapcsolatban lehet pár ellenző is,de remélem lesz jó pár aki egyetért velem.
     
  5. [•¬Rαxøя™⌐•]

    [•¬Rαxøя™⌐•] Járnitanuló

    Sziasztok

    Sikeresen összeraktam a solacet, mindenki nagyon happy, juhé. Elkezdtem a gyorsmenüt konfigolni, 1. sor kész, semmi gond. Aztán elkezdeném berakni a dolgokat a prémium menüsorba, és ugyan azt rakta a kinyithatós sorba is, tökmindegy, hogy milyen távol van tőle, be van csukva, ki van nyitva, egyszerűen odarakja (igen, mindig ugyan arra a helyre, ha a 4-re rakom, akkor a másikon is a 4. helyre rakja)
    Ugyanez fordítva. Ha megpróbálnék a helyére rakni valami mást, akkor azt is kicseréli. Mindent töröltem, blablabla
    Valaki tudja, hogy hogy lehetne ezt megoldani?

    EDIT: Még úgy is duplán rakja be, hogyha kikapcsolom a beállításokban
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  6. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Valahol nekem is az jött le belül, hogy mivel egyetlen kapu kirakásához sem használok uridiumot (nem is fogok), így a rendszer így "büntet"!

    Az már egy "lipótmezőről" szalasztott egyénnek is lejön szinte napok alatt a regisztrációt követően, hogy itt a rendszer mindenkinek, külön-külön határozza meg, hogy mikor és milyen dobozból mikor és mit kapsz!

    Az írásoddal csak megerősíted azt, ami már régen a gyanu árnyékát vetette fel bennem..!
    Itt semmi nem "random"!
    A "randomot" is valaki, valahol beállítja..!
    Köze lehet ahhoz is, hogy a kapukat többnyire vasárnap (duplázó napokon) szoktam végíg vinni és nehogy már jól érezzem magam alapon, szopat a rendszer!
     
  7. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Azt vettem észre, hogy mióta elkezdték átalakítani az egész "műsor" karakterét, szinte semmi nem működik rendesen!

    Eddig a szöveg, ami a képernyő közepén, legfelül megjelenítette az eseményeket, lentről felefelé írta ki az aktuális eseményt, most fentről lefelé teszi ugyan ezt (de legalább gyorsabb egy kicsit)!
     
  8. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Hogy is van ez?

    Fullon vagyok bosterekből (mindegyikből van több napi játékra elegendő készelet) még is pl. az életerőpont regenerációm katasztrófálisan lassú..!

    Gyűrü formációban volt olyan, hogy ca. 11.000-el töltött, most meg 8.990 körül teszi ugyan ezt...!
    Molyban 12 ezres töltéseim voltak, most még a 10.000-et is alig éri el..!

    Nem értem, hogy miért kell valamit elrontani, ha valami relatíve jól működött, de ha már mindenáron hozzá piszkálnak, akkor miért nem úgy csinálják, hogy az jobb legyen és nem rosszabb?
     
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Mert akkor nem vennél rövid időn belül új boostert,nem logikus?:)

    Kis kiegészítés,elsősorban a Moderátorok felé lenne egy kérdésem. Az imént vettem észre,hogy ugyan jelenleg klántag vagyok,a küldetéseim között,most kicsit zavarban vagyok,hogy ismét vagy még mindig aktív az utolsó jótanács nevezetű,ami arra buzdit ugyebár,hogy lépjek be egy klánba. Ez újabb hiba,vagy be kell lépnem még egy klánba,hogy ne legyen aktiv?:)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.11.17
    SPILLER2 kedveli ezt.
  10. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    :D :D

    Szia!

    Először is (szerintem) a klántagság alapból nem jótanács, mert mint írtam már többször is, a klánvezérek nem kötik legtöbbször megbízóhoz a klántagságot és ez szerintem nagyon, de nagyon nagy hiba!

    Vagyis..
    Egy "klán bandában" ugyanúgy megtalálható mindhárom megbízó játékosa, ami már csak azért sem előnyös, mert ha egy "kezdő" (pl. MMO-s) játékos be lép, akkor annak a fejlődését segitenie kell (!!!) az EIC-es és a VRU-s klántagnak is!!
    Vagyis a leendő ellenségem későbbi előmenetelét finanszírozom pl. a klán adóból!

    Én egyszer léptem be egy klánba (a nevét nem írom ki, de a Magyarország-1 szerveren belül van), de ahogy a belépés után a klánszabályzatokat olvastam, meg egyes klán tag ás a klán főnök vitáját is, már léptem is ki (nem voltam egy teljes napot bent)!

    Példát hadd mondjak!

    A klán főnök megfenyegette a többi (cirka 50-en voltak) klán tagot az egyik párbeszéd során, hogy ha valaki nem lesz fent a facebook oldalán ekkor, meg ekkor, akkor azt Ő maga fogja kidobni..!
    Mi az, hogy facebook tagsághoz köt valaki egy itteni klántagságot (én például azután léptem be a DO-ra, minekután megszüntettem a Facebook profilom)..?

    Nagyon elvannak szálva az igenyeikkel is..!
    A legtöbb (ELIT-nek kiadott) klán alapból olyan feltételekkel hagy jóvá jelentkezést, ha van pl. minimum 11 LF-4 fullra fejlesztve (sic)..!
    Hát.. elmennek a búsba! :D

    Bár nekem majd minden feltétel adott most már, hogy bármelyik komoly klánba belépjek, azt biztosan mondhatom, hogy míg én a DO-n játszani fogok, soha nem leszek klán tag, járjon az bármilyen kedvezménnyel is!
     
    Logan(Hun) kedveli ezt.
  11. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Nem mindenben van igazad. Az ellenséges megbízós játékosok szívesebben lőnek klánon kívüli játékost, mert nem kell tartani esetleges war-tól, ami ugye minden klántagnak kötelessége - lőni a warosokat.
    Én olyan békés klánban vagyok amelyik aktivitása az élen van . Sok a war , a feslőbb rendűnek képzelő klánoktól , de sok a szövi is a klántagok baráti kötődése miatt. Nem erőszakos a klán vezetése, nincs kötelező napirendi pont,- így a TS és Face használata sem. Én nem használok Ts-t pedig bejelentkeztem , de játék közben nagyon sokat levesz a gépem teljesítményéből. Ezért csak némán játszom csopiban a tagokkal vagy bárkivel, mert ugye sokat levesz a chat a térképből. (valamikor réges-régen kisebb volt a chat ablak.)
     
  12. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Nekem pl. az LF4 napokon "dobálja" zöld ládában a kalóz térképen az LF4-t , 76-ból 54-t a 4-2-n.
    De ugyan így a designékét a hajókhoz vagy anno a Zeuszt a napján.
    Minden más térképem csak kacatot. Legutóbb valamelyik térképen 32 db sepit!
     
    Lanselott kedveli ezt.
  13. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Hááát...
    :)

    Én az LF-4 napokon addig forgatom a kalózzsákmány-ládákat, amíg 1-szer nem jön fel LF-4, aztán abba hagyom arra a hétre (ez igaz mindkét szerverre..), de soha nem volt olyan, hogy 76 forgatásból 54 LF-4-et adott volna!
    Már a második hajómhoz gyűjtöm az LF-4-eket!

    Általában a 2-2-esen forgatom a ládákat és ott 30-150 ezer uridium (ez változó), amíg egyet kidob! Az EU-1-en az utóbbi időben jobb az arány, de ott is a 2-2-esen forgatom a ládákat, de ott már 10-30 ezer (egy forgatás nálam 1050 uridium) uridiumnál adja az elsőt!
    A Magyarország-1-en a 4-2-esen próbáltam már az LF-4-es napokon forgatni ládát, de a helyzet ugyan az (alig adott, talán csak egyszer valamikor régebben, azóta nem próbáltam..)!

    De... nem is az LF-4-es adakozással van bajom, hanem a GG-kapuk (konkrétan a Zeta és a Kappa kapukkal, de ide sorolhatnám az Epsilont is..) dróndesing "adakozási kedvével"!
    Megpróbálom úgy kirakni a kapukat, hogy nem "akciós napokon" futom meg a kört rajtuk, hanem hétköznap és lehetőleg akkor, amikor már a kronoshoz is meg van az adott kapu kellő száma (ez a Zeta-nál már adott, a kappához még kell egy rész).

    TS-t letöltöttem, de még nem üzemeltem be (szerintem nem is fogom..), mert én is csendben játszom!
    Még zenét sem halgatok!

    Ellenben...
    Ha EIC-es vagy, szívesen társulnék veled, de használhatnánk pl. a TS helyett Skype-t!
    Kép nem kéne úgy sem, a hang meg menne!

    Nem igazán keresem más megbízó játékosainak társaságát (bocs érte ha nem EIC-es vagy) és őszintén szólva az EIC-esekben sem mindben bízom (sajnos van negatív tapasztalatom velük is..)!

    Ez ügyben várom a válaszod!
     
  14. YourDead

    YourDead Junior szaki

    Csak egy gyors kérdés: HELIX BLITZ SALE (tudjátok, a 400%-os uridiumrendelési lehetőség)... Szóval ennek van valami fix időpontja hogy mondjuk havonta mikor van? Ha igen, mikor? Ha nem, akkor hogyan tudnék a lehető leggyorsabban értesülni arról hogy mikor lesz? (Pl.: Ha mondjuk hétfő reggel lenne akkor arról hogy tudok értesülni a leggyorsabban? Csak mert nem akarok lemaradni...) $$$$
     
  15. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Hali! Hétfőn reggel nem lesz, nyugi!:) Inkább hétvégén, este felé figyeld.
     
  16. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Nem , nem vagyok EIC-es.
    Félre érthető voltam. Nem egy napon szedtem fel a 76 dobozból 54-t. Elvből nem veszek zöld-láda kulcsot, de egyéb színűt sem. Amit a különböző kapuk jutalmaként kapok azokat szoktam nyitogatni s addig amíg tart. :)
    Egy számítógépen egyszerre egy programot futtatok , így a Skype sem fut a do-val egy időben. Mert lassít. Kicsi a videó kártyám.
    2 gépet használj s akkor van lehetőséged folyamatosan nézni a naplóban a csillag kapú részletet. Amelyik kaput látod az a kapu ad 5-7 részletet, de hamar vált. GG duplázó napokon 1-2 órát ugyan az a kapu részlet van (alfa) esetleg a következőórában átvált bétára vagy gammára, de soha sem másra (max delta , de akkor az van fél napig).
     
  17. YourDead

    YourDead Junior szaki

    Helló, valaki segítsen gyorsan:bfejleszteni akartam az LF4-emet 2-esre, aztán beírtam hogy 100 a százalékos mezőbe (de nem biztos hogy 100-at írtam mert tableten játszok és nem látszik a szövegdoboz tehát szerintem 100-at írtam de lehet hogy 1000-t) és aztán rányomtam hogy indítsa el a fejlesztés éselvesztettem az uridiumot, de a fejlesztés nem indult el, csak azt íta hogy : Ehhez nincs elég urdiumod! A fegyverem megmaradt csak nem indult el a fejlesztés de az uridium elveszett.Tudják valahogy orvosolni a problémámat? Ha igen kik, és hogyan?
     
  18. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    Szia írj a Supportnak a Probléma a játékkal címszó alatt.
     
  19. Domee.

    Domee. Fórum-zöldfülű

    Sziasztok engem az érdekelne, hogy ázsia 1 en ez a kapcsolódásos cucc ez meg fog javulni valaha? EGyátalán hajlandóság van rá, hogy bárki valamit is tegyen ez ügyben? Olvasgattam jó részt angol oldalakat, hogy van valami székhely arra fele azok esetleg nem tnnének valamit, vagy valaki tud valamit ilyenekről?
    [​IMG]
     
  20. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Köszi az infót! :)