Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    Nem minden nap vannak bent a dobozok.
     
  2. Palika

    Palika Utánpótlás-írogató

    Értem :) és a foci kapu mikor lesz?
     
  3. ÁRNYÉK

    ÁRNYÉK Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem hogy a lövés ereje hog van kiszámolva.Lassan egy éve játszok,és még mindíg egy nagy káosz számomra.Miért kérdezem?Amikor eljutottam odáig hogy a goli mellett 8 íris szaladgált,lf 3 al feltöltve,plussz a hajó akkor lőttem3-5 ezer között.Ma 4 lf 4 11 szint,dónok 6 fullos,a többi 13-as,képesség 36 optimálisan kirakva,és láss csodát a lövés ereje szinte semmit nem változott.Nem várok csodát de ezt szeretném megérteni hogy lehet az hogy folyamatosan fejlesztek,költök az eredmény szinte semmi.Ráadásul térképfüggő,mivel például egy kalóztérkép,és egy más térkép között pár száz eltérés van.Más-végig csináltam a kapukat kronost is,az eredmény 3 db lf4 1 db havok dizi.Igaz hogy a leírásban jelezve van hogy a nyeremény esélye nem 100%,de azt nem hogy még 10% sincs.Szerinzem ezek a dolgok nem biztos hogy pozitívan befolyásolják a játékélményt.Ja és egy utolsó kérdés,amikor átléptem a főhadnagy limitet 280000 pont elérése kelett a századoshoz ma 350000-kell (egész európa7)szerveren.Másik szerveren lényegesen alacsonyabbak a limitek és nem válzoznak ekkorát.Miért van ez?
     
    -Dr.IИSΛИE- kedveli ezt.
  4. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    itt találsz egy táblázatot,ami alapján ki tudod számolni mennyit is kellene sebezned:

    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/bo...zs-egyeb-tablazat-hajohoz-es-p-e-t-hez.12896/

    De vedd figyelembe, hogy két lövés között mindig is lesz szórás,ugyanis nem minden lézersebzés talál be 100%-osan. Van hogy 27 lézer van,hogy 31. Ezért nem tudod folyamatosan ugyanazt a sebzést produkálni.

    A kapukról: DO Bibliában is olvashattad,hogy a nyeremény, mint te is írtad,nem 100%.Nem írhatunk 10%...mert akkor a végeredmény,hogy minden 10. kapu ad, és ez se lenne valós információ. Lehet olyan,hogy 2 kapu egymás után ad,utána 4 nem ad. Amikor megvan a tiz havoc pl. akkor lehet nézni egy arányt. Nekem 34 zetából lett full havoc, van akinek 38....ezért,nem írhatunk pontos %-ot.

    A rangsorpontokat pedig felesleges összehasonlítani más szerverrel...mert ez egy nagyon összetett dolog, függ a játékosok számától,az aktivitástól és még sorolhatnám. Egy kevésbé aktív,kis létszámú szerveren persze hogy kevésbé emelkedik,mert kevés a játékidő,ahol pedig sok az aktív játékos,ott természetesen gyorsabb a változás. Régen én is hajtottam a rangot, a dandár volt az álom, egyszer közel is kerültem hozzá,majd hirtelen elkezdtek emelkedni a pontok.Ott rájöttem,hogy nem a rang számít :) Nem a neved előtt lévő rangjelzés dönti el hogy le tudsz e lőni egy dandárt :)
     
    Crystal kedveli ezt.
  5. zeze52

    zeze52 Utánpótlás-írogató

    Igazad lehet, viszont nekem már vagy 5-6 napja nincsen.
     
  6. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Nekem egyszer volt videóm, mióta játszom.
    Annak kell örülni, ha van.
     
  7. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Sziasztok.

    Megszeretném kérdezni, hogy aegis hajóval(elite dizi) milyen 2 konfiggal lehet x2 es lőszerrel leőni egy cubikont sab nélkül?
    Rendelkezésre áll gyémánt,rák,denevér,szív,moly drónoformáció,10 drón, 10 havoc, 23 lf4
    Próbálkoztma már, eddig nem igazán jött össze.
    Előre is köszönöm a válaszokat, jöhetnek az építő kritikák.
     
  8. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Ne elit dizit használj mert rövidíti a pajzs töltő képességet. Arra nagyobb szükséged van mint a toronyra (amit hosszabbít), szóval vagy veteran, vagy sima aeg. Drónokba csak lézer, hajóba csak pajzs mindkét konfigba, elméletileg így le tudod lőni, de legyél sepizve a biztonság kedvéért. Ja és gyémánt formáció elengedhetetlen. Bár anno amikor én lőtem x2-vel meg aeggel még 5% pajzsot, max 5 ezret töltött vissza, ma meg már csak 1%-ot. Ja és még valami, nem árthat egy újratöltés booster sem.
     
    Şђαмαŋ™ kedveli ezt.
  9. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Milyen foci kapuról bezsélsz?
     
  10. A játék közben pedig tartsátok nyitva a szemeteket, és csapjatok le a különleges tárgyakra és izgalmas versenyekre:

    • Futball-lőszer és Hellstorm rakéták

    • Foci témájú hajódesignok

    • Referee Bot

    • Futball lordakiák

    • Space Football: az esemény alatt a 4-4 térkép különleges hátteret kap!

    • Foci témájú galaktikus átjárók

    • Level Invasion Football Gate

    • Football Team Deathmatch

    • Futball bónusz dobozok
     
  11. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Köszi, keresgéltem ezeket egy ideigf de nem találtam a hivatalos közleményekben. Lehet a játékban van leírva...

    Köszi mégegyszer!
     
  12. sajt

    sajt Fórum nagymestere

  13. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Nagyon szépen köszönöm, ma hajnalban így megpróbálom.
    Jelzem hogy hogyan alakult.
     
    sajt kedveli ezt.
  14. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

  15. Palika

    Palika Utánpótlás-írogató

    Ha hangárt váltok miért veszi el az álcám :mad::mad::mad::mad::mad:o_O??
     
  16. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Ez mindig is így volt. :) a logikája a következő szerintem:
    Ha álcát veszel,aktiválsz 1 hajóra akkora az arra szól. Na már most hangárváltásnál másik hajót aktiválsz, azon viszont nincs álca.
     
  17. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    De aztán ha visszaváltasz az álcázott hajóra, már azon sincs. :D
     
  18. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Igen:)
    Na megnéztem, hát a pajzsát lelőttem és elfogyott mindkét pajzs, közel sem bírtam lelőni:(
     
  19. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Az nem jó.
     
  20. Pepe8696

    Pepe8696 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Lenne két kérdésem is.
    1. : Az akciós ajánlatok sorrendje hogy van? azt tudom, hogy 30k uri, 75k uri ?.?.?.?. ,330k uri a kérdőjelek helyén mik vannak? 330ft-os bronz prémit nem ad be közben?

    2. : A 3-as robbantó az csak az npc-k életerejét sebzi? tehát az 50k életerejű kristallint leszed egy 75k-t sebző robbanás,egy lonhoz pedig 6db 75k-t sebző robbanás?