Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    nem pazarlás szerintem ez a megfelelő technika csak tudni kell használni
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Lassító akna ellen a vadásznak is van empje. És hidd el, több év vadászat után nem nehéz kijelölni azonnal a célpontot az emp után. Én most vadásztam 2 hónapot, és ha az ellen nem táncol egy helyben, akkor mindig ki tudom jelölni. És táncolni - mivel csak egy helyben tud - egy menekülni akaró hajó nem fog elkezdeni.

    Szerk.: Elhiszem, hogy szerinted ez a megfelelő technika, szerintem nem. Nem akarom rád erőltetni a véleményem, de így egy vengával vadászó számára agyaggalamb az illető. > kivéve ha a vadász béna, ami hu1-et elnézve.. talán ott tényleg ez lehet a helyes.. :D:D
     
    stefy87 kedveli ezt.
  3. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség


    Az emp álca lassítóakna kombináció nem feltétlenül csak menekülésre használható. Ha több hajóval harcolsz, így meg tudod osztani őket, nem kell mindnek belemennie...sőt,nem is fog mind belemenni, de ha már csak 1-2 hajó követ, addig azt lelövöd mire a többi odaér, és máris te győztél.
     
    stefy87 és NémethLászló kedveli ezt.
  4. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Hali.
    A játék nyelvét hogyan lehet átállítani? Valami rémlik, hogy a címsorba kell beírni még valami lang=hu (magyar esetén) de pontosan már nem emlékszem.

    UPDATE: beugrott. &lang=en ha mondjuk angolra szeretném állítani.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Eddig arról volt szó, melyik hajóval lehet legkönnyebben elmenekülni. Persze, amit írsz, az úgy van, hatásos a cucc, de nem egy olyan helyzetben, ahol 1-2 hajótól akarsz elfutni, és az 1-2 hajó ugyanolyan gyors/gyorsabb nálad.
     
  6. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    én tapasztalatból beszélek nálam ez jött be ez vált be amúgy EU 1 és vok.
    pont azért irtam a lasitot ha gyorsabb nálad legeslegjobb fegyver erre még ha ki empz is nyersz annyi idött hogy átugorhas + az álca még meg is nehezíti a vadásznak hogy viszaafogjon
     
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Elnézést, hogy most kapsz választ!

    Országok és országok között van eltérés, ha az árakat nézzük.

    A bankolási oldal a legelső belépéskor használt IP cím alapján menti el a "beállítást", hogy melyik országból léptél be. Ha aez Ukrajnából történt, akkor senki nem tud ezen változtatni.

    Magyarországon se volt mindig így, hogy - reálisan - ilyen kevésért lehet rendelni.

    A másik, karaktert még mindig nem tudunk átrakni egyik szerverről a másikra, mert ezt technikailag nem tudjuk megoldani.
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Kedves Többiek.

    Megkérnélek titeket, hogy ezt a témát, hogy hogyan lehetne elugrani valaki elől és ez mennyire kifizetődő, folytassátok a Kötetlenben vagy a Tanácsok kezdőknek haladóktól topikban.

    Köszönöm.
     
  9. Darts1

    Darts1 Fórum-zöldfülű

    Tegnap előtti Scoreról a nyeremény ebbe az évbe még várható? Vagy ne is várjak rá?
     
  10. (RBK)

    (RBK) Utánpótlás-írogató

    Darts1 , MHH van de nem lehet veni semmit sem xd csak rendelni tudsz xd kicsit sincsen tré állapotban a szerver :)
     
  11. Általában 3-6 nap a jóváírás.
    RBK azt hiszem lehet játszani EMP, RSB és megosztóbooster nélkül...én is ezek nélkül játszom, szóval 1 hétig mindenki kibírja...
     
    NémethLászló és Nitronyussz kedveli ezt.
  12. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Hétvégén ne várd, hogy jóvá írják. Mint írta Dilihaz pár napot várni kell, kb 1 hét.
    Szia!

    Tudunk róla és már jeleztük a feletteseknek.

    Türelmeteket kérjük.
     
  13. (RBK)

    (RBK) Utánpótlás-írogató

    persze ha sokat szeretsz duranni :) ak persze hogy lehet de aki ahoz van szokva hogy mindig van minden elit löszere és boosterei akor , a megszokáss nagyur :)
     
  14. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Sziasztok!

    Nos, megvásároltam az Aegist NPC-zéshez, viszont egy dolog böki a csőrömet. Csererossal voltunk NPC-zni, és észrevettem, hogy tud engem akkor is javítani, miközben éppen lő. Kipróbáltam ezt én is, de abban a pillanatban ahogy kijelöltem őt, nem lőtte tovább az NPC-t. Miért lehet ez, és hogyan tudnám megoldani hogy kijelölhessek valakit, miközben NPC-t lövök?

    Köszönöm előre is.
     
  15. sanyesz

    sanyesz Fórum-zöldfülű

    Olyan lehetőség, amire te gondolsz nincs.
    Viszont olyan van hogy becélzod a töltésre szoruló csoporttagod, nyomod neki a képit és gyors visszacélzod az npc-t.
    Valószínűleg te is ezt láthattad (,,hogy tud engem akkor is javítani, miközben éppen lő").
     
  16. Csak játszani kell egy keveset. Nekem 1 év (+ még 2) munkájából rendelés nélkül megvan a 10 drón, meg van 7 lf-4-em. Így alig pukkanok, 1v1-ben kis szerencsével, nevesebb játékosokat is ki tudok szedni...
     
  17. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    most léptem be,chat ablak nem jelenik meg.másnál se jön be vagy csak nálam???
     
  18. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Moderátor Uraktól kérdezném : Jelenleg nyaralunk, és egy laptop van nálunk,
    gond lehet-e az, ha én is, és a fiam is ugyanarról a gépről, illetve ip címről
    jelentkezünk be ?
     
  19. Igaz nem vagyok mod de elmondom hogy ez egyáltalán nem probléma :)
     
  20. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    nem probléma :)
     
    Smith-Program kedveli ezt.