Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Hát kb annyi idő alatt fel is javítasz, mire letennéd a következőt. Vagy megkérsz mást, hogy lőjje le.
     
  2. TROLOLO008

    TROLOLO008 Fórum-zöldfülű

    Aszt szeretném megtudni hogy mért van az ha belépek a felszereléshez mért nem tölti be normálisan léci HELP mert így semmit nem lehet csinálni előre is köszönöm!!!!!
     
  3. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Szeretném megkérdezni, hogy miként is működik a rásúgás funkció ?
    Tudom, hogy : /w jele, hova írjam a nevet, és főképp hogyan mert
    a krix-krax neveket csak másolni érdemes, de hiába kisérleteztem a
    a flashplayer vágólapjáról nem tudtam beilleszteni sosem, mert ez a funkció
    mindig inaktív marad.
     
  4. Pepe8696

    Pepe8696 Utánpótlás-írogató

    /w[szóköz]név[szóköz]szöveg
    pl. /w ☆Tεςђno_Шoℓƒ☆ hello!

    A "krix-krax" neveket pedig úgy tudod kimásolni,hogy ha chaten látod a nevét,akkor az egér gomb lenyomásával végighúzod a nevét, ctrl+c-ctrl+v. Ha pedig a hajóját látod,akkor rákattintasz a hajójára, a neve ott van a meghívás gomb mellett, azt szépen kijelölöd,bemásolod.
     
  5. bynks

    bynks Járnitanuló

    bocs nem éppen a témához kérdés...: Mikor kezdödik a beígért event?:D
     
  6. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

  7. luc4xD

    luc4xD Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Ha megvettem a designot, hogyan tudom rátenni a hajómra? Sehol nem találom, légyszi segítsetek :)
     
  8. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Ahogy pepe leírta, csak a csetnél inkább először kattints a nevére, akkor kirakja a nevét a konzolba így hogy /w név és akkor másolgatni se kell, de ha ki akarod másolni, a chat konzolból még mindig könnyebb mint magából a csetből, mert ott folyamatosan megy az írás.
     
  9. monboy

    monboy Fórum-zöldfülű

    Sziasztok azt szeretném megkérdezni, hogy a PET sebessége változik mikor Goliath-ból Vegancéba-váltok át. Gondolok itt arra, hogy a Goliath maximum sebessége 450 generátorokkal együtt. A vengance maximum sebessége 480 és a pet sebessége függ ezektől az adatoktól vagy a petnek is van egy külön sebessége.
    Köszi a válaszokat :)
     
  10. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Függ tőle. Pontos adatokat nem tudok. (Goli végsebessége 540, vengáé 576)
     
  11. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    talán úgy van, hogy a hajónál 20%al gyorsabb a pet. Tehát minél gyorsabb a hajód, annál gyorsabb a peted.
     
  12. monboy

    monboy Fórum-zöldfülű

    És akkor meilyik hajóval érdemes a legjobban palázni hogy a leggyorsabb legyen a pet?? :)
     
  13. Truck»FINAL»ROUND

    Truck»FINAL»ROUND Fórum-zöldfülű

    spearhead a leggyorsabb hajó.

    kérdésem: hogy lehet az egyik hangárból a másikba átpakolni a cuccot?
     
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Kiveszed az egyikből (hajó), mindkét konfiból, frissítesz, majd belepakolsz a másik hajóba.
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ismét duplapost, de elegem van. Fent maradok éjfélig, mert kell a dimi. Betölti az aukció oldalt, nézem a számlálót, kicsit akadozik, 2 mp-nként vált lefelé, még 3 perc.. még 2.. erre újratöltöm, hogy elküldésnél ne akadjon, és azt látom, hogy elmúlt éjfél!

    Megint elcseszte 3 órámat ez a sza.. öhm ez a játék, kezd nagyon elegem lenni belőle.
    Naponta 10-15x halok meg bugok miatt, elmegy 30 hajó BUGOK MIATT. Licit se jó...
    Komolyan, kezd szánalmas lenni, és játszhatatlanabb, mint amikor tele volt botossal!! :mad::mad:

    És úgy gondolom, most még szépen is fejeztem ki magam! :mad::mad::mad:
     
  16. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Nekem ma kivételen összejött a licit. 36 mp nél rányomtam a spearhead elite dizinél, aztán annyit látok hogy ajánlat elküldve 20mmp volt még, tehát 16 t töltött, utánna 1 percig nem mozdul sehova. a naplóban láttam hogy megnyertem.
    Érdekes, régen nem volt ilyen gond :)
     
  17. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Én se tudtam, hogy ilyen van, sok licitet nyertem már meg így, aztán hirtelen látom az órán, hogy éjfél van, a visszaszámláló meg 2 percnél meg lefelé.. :mad::mad::confused: Jahm, és 1,35 milliárddal elvittem volna, aki elvitte az 1,3-at tett rá. :(
     
  18. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Pff és ráadásul ez heti licit :(
     
  19. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Kössz szépen pepe !
     
  20. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Köszi szépen sajt !
     
    sajt kedveli ezt.