Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Üdv !
    Értem az okfejtést, és tetszik is.
    Én viszont folyton bele szaladok abba a szituba, hogy a nyolc irisem
    és a 31 fl3-asom (+ 5 fl3 a petben) ellenére nem bírok el egy aegissel
    hiába rsb, erős rakéta, meg minden. Nagyon letör amikor újra, meg újra
    nekem kell futnom végül. Pedig a gyengébb konfimban is 240k pajzs van.
    Biztassatok már légyszi valami megoldással ! :) Előre is köszi !
     
  2. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Nézd ez sok mindentől függhet. Az aegis eleve előnnyel indul (hiába -5 lézer hely) a képességei miatt. Az ilyet akkor tudod lelőni ha fejlődsz és már erősebb leszel nála. Hozzá teszem a pilota ügyességén nagyon sok múlik, tehát lehet itt valaki 10 drónos havoc stb ha nem tudja használni a hajóját, egy jóval kisebb player lelővi.
    Vissza térve, aegis ellen elég necces menni egy golival, ha még nem vagy elég tapasztalt. Azt javaslom hogy próbáld kihúzni a bólya hatásköréből ha elkezd javítani. A meglévő x4-rsb mellet használj gyorsbombát, Instant pajzsot, EMP-et. Akár még aknákat és önmegsemmisítőt a petbe.
    Ne feledd az időzítésen rengeteg múlik. Ha már többet lősz rá mint amennyit vissza javít magának nyert ügyed van. Nem mindig az erőn múlik legyél taktikus, és kiszámíthatatlan.
     
  3. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Köszi szépen a választ szati94 !
    Megvígasztaltál némileg, és külön hála a szakszerűségedért,
    és a bajtársias segítőkészségedért ! Jó játékot továbbra is !
     
  4. lost

    lost Fórum nagymestere

    Ha elkezdi az aeg ledobja a bóját és a sima javítót is benyomja akkor menj egy kicsit távolabb, hagyd hogy feltöltse az életét ne lődd. Ha lejárt a képessége nyugodtan ütheted ismét.Mire újra betöltene a képessége addigra simán lelövöd.
     
  5. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Köszi szépen lost !
     
  6. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Evvel csak az a baj, amíg tölti magát az aeg (4-5mp) és te ott hagyod te darab HP-val és pajzsal vagy, amit nem javítasz vissza ennyi idő alatt. És megint az aegnak van előnye.
    Ami szintén oda vezet, hogy nem tudja lelőni.
    Ezt a dolgot csak avval tudja kiküszöbölni ha erősebb vagy ha az aeg pilótája béna.
     
  7. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Admin Uraktól kérdezném !
    Miként lehet az, amit most pár perce láttam. Egy raden nevezetű
    játékos egymás után szedte le a saját megbízója játékosait, és egy
    ilyen ember még mindig tábornoki rangban van ? Mikor következik be
    az a bizonyos több milliós becsületpont levonás amiről olvastam a szabályzatban.
     
  8. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    nem csak urak vannak a csapatba :p

    A - becsület a lelőtt játékosok után duplázodik, -100,-200,-400....és így tovább, tehát pár hajót le kell lőnie,hogy komoly becs és rangveszteség érje.
     
  9. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Köszi Artemis ! :)
     
  10. -Spitfire™-

    -Spitfire™- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.

    Már második napja van elfogadva a "Mordonvadászat!" nevezetű napi küldetésem, amit már 2X meg is csináltam. Amikor viszont újra belépek ismét ott van a küldetéseim között. Sőt ma már egy másik napi küldetés (Kutatás és fejlesztés) is 'csatlakozott', ami ismét az elvégzendők között van.
     
  11. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    nézd meg,hogy nincs e másik olyan küldetésed, ahova kell mordon,mert lehet oda számolja azokat amit eddig lelőttél, plusz ellenőrizd,nincs e megszabva,melyik térképen kell lelőni a mordont.
     
  12. Ezt te nem látod, de ha warost lő le, akkor nem kap mínusz becset, sőt...
     
  13. -Spitfire™-

    -Spitfire™- Utánpótlás-írogató

    Szia.

    Nincs másik mordonos küldetésem. :)
    09.09.2014 - 05:11[​IMG]Sikeresen kiálltad a(z) "Mordonvadászat!" küldetést!
    08.09.2014 - 20:11[​IMG]Sikeresen kiálltad a(z) "Mordonvadászat!" küldetést!
    És már megint 7/20- on van.
     
  14. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Kérlek, ha nem nagy kérés, a mérlegben is megnéznéd, hogy megkaptad e érte mindig a jutalmakat!
     
  15. -Spitfire™-

    -Spitfire™- Utánpótlás-írogató

    • 09.09. 05:11 Sikeresen teljesítetted a küldetést. + 8,000 k.
      • 08.09. 20:11 Sikeresen teljesítetted a küldetést. + 8,000 k.
      • Megkaptam mind a kétszer.
     
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Köszönöm szépen.
     
  17. -Spitfire™-

    -Spitfire™- Utánpótlás-írogató

    Nincs mit. :)
    Remélem tudnak vele valamit csinálni. Már kellemetlen, hogy kerülgetem a mordonokat, mert nem szeretnék gondot belőle. :)
     
  18. golyofogo70

    golyofogo70 Fórum-zöldfülű

    Szija azt szeretném tudni hogy nekem nem indul a játék a start gombal,valamit le kell töltenem?Vindoz 8 van a gépemen.
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    A Flash player gondolom fent van.
    Törölj Flash sütiket, böngészőelőzményeket, sütiket.
     
  20. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Még ezt tudom javasolni http://hu.bigpoint.com/darkorbit/bo...st-bugot-ide-keruenk.1371/page-43#post-780796

    És a CCleaner nevű program használata is kötelező :)

    Még egy dolog van, Ðiαмσиd írta valahol, hogyha rutered van, azt is érdemes újraindítani. Sajnos a kis mocskokban be tudnak ragadni hibás információk!
     
    Utoljára szerkesztett: 18.9.14
    Nitronyussz kedveli ezt.