Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    NO PARA GYEREKEK!
    A küldik nem vesznek el, ha nem csináljátok meg őket. Nem kell egyből kiakadni, szúúúúszáááá, közeleg a karácsony,
    Ceretet, békesség, Bódottá, és persze sok-sok Bejglííí. :D:D
    Szerintem biztos lesz még olyan nap, sőt több is amikor megint 0-24-ig lesz ice és akkor, szépen sorban mindenki megcsinálhatja majd őket, ráérősen, Tatásan...........Persze lesznek akkor olyan ráérős görények is mint pl.én is:D akiket ott fog enni a fene, hogy lecsípjünk benneteket róla és megnehezítsük a dolgotokat, mivel nekünk már kész van. :cool::p;):):rolleyes:o_O

    Viccet félretéve klántársam 3 napja be sem lépett, de ma letolta sorban az összeset (meg a gatyáját is, úgy lagolt,:p volt "az úristókba"....XD)
    Mondjuk valóban nem volt egyszerű.
    Mocskos nagy lagoktól volt hangos a TS 19-22-között. Mindenki egyszerre lépett be küldizni ezzel jól leterhelve a szerókat.
    Ismét nagy ötlet volt időponthoz kötni, na de mind 1, erre inkább nem mondok semmit, mert akkor megint eltűnik Hsz-em, meg vele én is. Mivel erre szépen nem tudnék reagálni, B+ nélkül meg csak tátognék.:D:eek:Mearry MDF Christmas-t mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 6.12.14
    bynks és fapapi kedveli ezt.
  2. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Földön fetrengek a röhögéstől a mai próbák olvasása után... lehet még fokozni?
     
  3. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    "Persze lesznek akkor olyan ráérős görények is mint pl.én is:D akiket ott fog enni a fene, hogy lecsípjünk benneteket róla és megnehezítsük a dolgotokat"

    Ez a mondatod ütött! :D
    Még szerencse, hogy jóval a kávé után olvastam el, mert különben be......... volna a röhögéstől :)
     
    PiZsike és Siemon187 kedveli ezt.
  4. concor1979

    concor1979 Fórum-zöldfülű

    hogy és hol lehet feliratkozni a darkorbit hírlevélre?
     
  5. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Ez a megsemmisítés Ice Meteorid 0/2 próba milyen módon teljesíthető, azt igazán odaírhatták volna, akik kiötölték.. egyedül lőve, csúcsidőben?

    Szerk.: Igen, ha elsőnek lövök rá, megadja.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.12.14
    Nitronyussz kedveli ezt.
  6. Vadász

    Vadász Haladó

    Üdv. minenkinek!
    Mondjuk, jó lenne bemenni a hasadékba, rajta állok és nem enged ugrani, mert nem vagyok kapu közelében, akkor???? hogyan is tudok bejutni????
     
  7. Elfogadtad a küldit?
     
  8. .hamozo

    .hamozo Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    A fagyasztó R-IC3 rakétát csak az event ideje alatt lehet használni vagy az event után is megmarad?

    A hasadék küldit meddig lehet megcsinálni? Mi a határideje?
     
  9. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Kedves Hamozo!

    Január 1-ig van időd befejezni mindenféle eventtel kapcsolatos küldetést. Utána elvész.
    A rakéták pedig a felhasználásukig maradnak meg.
     
  10. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    A rakétás kérdés bennem is felmerült, de most már megvan a válsz!

    Hideghullám galaktikus átjáró (nehéz) teljesítve.Kaptál 300 R-IC3 típusú rakétát.
    Egy rész megszerezve a Kronos kapuhoz
    . Kaptál 3.000.000 stb...

    Ezt értsük úgy hogy ez a kiírás egy hiba, vagy ez a kapu egy állandó kapu lesz event után?
     
  11. zoli720831

    zoli720831 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Hogy lehet olyan event küldit kitalálni ami laggol és nem lehet befejezni?!
    És nem a gépemmel van a gond!
    Mielött kilöném a npc-t belaggol!
    A gépem egy dual core 2 magos 8 G ram ás 50mbite internet!
    Na akkor ennyít a do-ról!
    Szerettem ide feljönni de a fejlesztök nagyon elcseszték!
    További szép sikereket a bigpoint dolgózoinak!
    Sok ilyen fejlesztést kívánok nekik!
     
  12. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Érdekes, sorszám szerint most kezdődnek az igazi téli próbák (ma van az 1-2. próba Nyxnél), eddig csak ice event volt úgy tűnik. Ezek azok a futkorászós próbák, amiket néhányan már hiányoltak. :)
     
  13. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Én nagyon örültem neki, mentem is mint a jógyerek szedni a kavicsot :)

    Jobban élveztem a 20 Lordi lelövését, mint napokon keresztül az icy lövöldözést, úgy hogy nem is volt!
     
    LoneWolf kedveli ezt.
  14. kampo

    kampo Járnitanuló

    Sziasztok!
    Hogy lövitek sikeressen a Skoll-t, nekem már 4*nem sikerült. H lövöm a skooll-t az köpi az icyket. mire leszedem az icyket, a skoll vissza szerzi az erejét.
     
  15. Aitowntown

    Aitowntown Utánpótlás-írogató

    kampo, Én molyba szépen lassan leküldtem, eltelt kb 20 percbe mire leesett, de szépen lassan így meglehet :)
    Na meg én x4-el toltam végig.
     
  16. ŢΗΞ°°ĻĘGΞND™

    ŢΗΞ°°ĻĘGΞND™ Fórum-zöldfülű

    Probléma akadt akarnák prémium tagságot mobilon keresztűl tölteni és nem mutatja a fizetési kiválasztásoknál mit csináljak ?
     
  17. ĐŗąĢoή®

    ĐŗąĢoή® Járnitanuló


    Hali!
    Olvastam az event leírásban, hogy prémiseknél pet pukk, ellenkező esetben moly a nyerő választás.
    Akkor abban az esetben, ha egyik sincs nekem akkor felejtsem el a hard-ban a skoll-t? Az easy még csak-csak lepottyant, de ez a hard nagyon durva :)
     
  18. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nem kell elfelejtened, a moly csak +20% pajzsáthatolást ad, szóval ha normál formációban mész, jóval kevesebbet sebzel az életére, jóval tovább tart, de mivel sebzel az életére is, le fog esni pár óra (vagy nap) után. :p
     
  19. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Üdv !
    Sikerült megnyernem egy Venom dizit, ami klassz !
    Csak azt nem értem, hogy az utántöltési ideje miért 20 perc,
    és miért nem 15 -/ahogy azt unásig sokszor átolvastam a DO.
    bibliában/- ?
     
  20. -=Nazgul=-[HUN]

    -=Nazgul=-[HUN] Járnitanuló

    2-3 at belelosz majd eltavolodsz tole, megvarod mig ujratolt a raketaveto, megint losz bele 2-3 at, eltavolodsz megvarod amig ujratolt.... olyan kicsit mint az 1000 torpe megy a sivatagban meseje de lassu viz partot mos. nem kell parazni ha 1-2 szer az iciket kikopi magabol, lelovod oket es megint kezded elolrol , a pajzsaval ne foglalkozz szep lassan lemegy majd az elete