Asztali Számítógép

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Čøмpøмø†ί√є, témanyitás ideje: 20.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Čøмpøмø†ί√є

    Čøмpøмø†ί√є Fórum-zöldfülű

    Üdv. Gépet készülök venni, Árban megfelelőt számomra. Szeretném kikérni a véleményüket főként jártasabb emberektől ebben az ügyben. A kérdésem az lenne ,hogy ezen a Gépen gondtalanul(50-60)fps, laggolás mentesen tudna-e futni a Darkorbit. ( medium minőséggel robbantások, háttér nélkül) ??
    > Processor: AMD A8-6500 - 4 MAGOS 3,5 GHz (3 500 MHz) Core Boost 4,1 GHz
    > RAM: 4 GB
    > Videó kártya : NVIDIA GeForce 705 - ( 1 gb )
     
  2. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Elvileg igen, ha lagg van az nem a te géped hiábaj. Hidd el tudom.
    Én most core 2 quad Q9650 el tolom (4mag) 8 gb ram és egy asus radeon r9 270x 2 gb os videokártyával. Ezen a legújjabb játékok mennek(CoD Advanced Warfare, Far Cry 4) és még is laggolok néha. Azért irtam le részletesen, hogy letudd vonni a következtetést!
     
  3. Čøмpøмø†ί√є

    Čøмpøмø†ί√є Fórum-zöldfülű

    Értem hogy mit mondasz, akkor így kérdem, hogy a gépem hibája(gyengesége) miatt fogok-e akadozni,laggolni, :) ?
     
  4. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Nem szabadna! Nem:)
     
  5. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    ezért felesleges volt új topicot nyitni, máskor kérlek használd a már meglévőket.

    A témát zárom.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.