Az LF4 fegyver 16-os szintű maximum számának jelzése.

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: pufajka, témanyitás ideje: 30.12.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Legyen látható az LF4 fegyver 16-os szintű maximum számának jelzése? ( Full LF4)

Szavazás lezárva: 30.6.17.
  1. Az LF4 fegyver 16-os szintű maximum számának jelzése, legyen látható.

    24.0%
  2. Nem, ez rossz ötlet ne legyen ilyen.

    44.0%
  3. Legyen jelezve, de másképp.

    20.0%
  4. Nem tudom, hogy jó lenne e vagy nem.

    16.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
  1. pufajka

    pufajka Járnitanuló

    Akinek az íriszeibe legalább 1 konfigurációjában teljesen tele van az LF4 és a hajóba is, és 16-os szintű, mind azok a játékosok hajóit valahogy jelezni kelleni a játékba, pl: halvány narancssárga szín a hajó körül vagy valami hasonló módom, jelezve evvel, hogy nagy erőt képvisel, és nem kezdi el mindenki csak úgy lőni, illetve elrettentésképpen is jó lenne.
     
  2. saspiercing

    saspiercing Utánpótlás-írogató

    Úgy gondolom ez felesleges, viszont a Full LF4-es lézer lövésnek, igazán lehetne más a színe :)
     
  3. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Nem rossz ötlet. Bár nem is életbevágó. A rang, hírnév meg minden bőven elég elrettentésnek szerintem.
     
  4. pufajka

    pufajka Járnitanuló

    Nem biztos, hogy ha sok a tapasztalata valakinek, akkor erősebb is.
     
  5. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    inkább lf4 valami más szin kéne aki fullon van, az bőven elég pl:lila,vagy fekete-fehér komboja :D
     
    pufajka kedveli ezt.
  6. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Á, hol maradna a meglepetés :cool::D. Gondolok arra pl., mikor rám írnak "leestek a drónjaid?", aztán nekem ugrik. Pedig csak ki van kapcsolva a drónok mutatása... :D
     
    pufajka kedveli ezt.
  7. pufajka

    pufajka Járnitanuló

    Jó ötlet

    Nekem az is jó lenne, jó ötlet te írtad elsőnek.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.1.17
    saspiercing kedveli ezt.
  8. saspiercing

    saspiercing Utánpótlás-írogató

    De nem ám! ;) sőt... sokszor fordítva van és az poénosabb is :D
     
    pufajka kedveli ezt.
  9. istvan87

    istvan87 Utánpótlás-írogató

    Szerintem ez így jó ahogy van. Piros, mintha full Lf-2 lennél, de ha beléd köt valaki, jön a meglepetés :D.
     
    saspiercing kedveli ezt.
  10. Old†Rock

    Old†Rock Utánpótlás-írogató

    ha kikapcsolod a drónok mutatást attól a többi játékos még látja a drónjaidat :)

    szerintem teljesen felesleges megkülönböztetni a full és nem full játékosokat...
    ha kicsi vagy akkor ne támadd aki pedig már erősebb az nem a jelzést fogja nézni...
    ráadásul zavaró lenne új dolgot a játékba hozni.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.1.17
  11. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    .... pedig megvannak.... akkor a másiknál is ki volt kapcsolva.
     
  12. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    1. A rang nem a tapasztalattól jön nagyrészben.
    2. 99%-ban akinek jó rangja van annak erős hajója is. Sőt, az sem biztos, hogy ha full lf4-e van valakinek akkor erősebb is.
     
  13. pufajka

    pufajka Járnitanuló

    Kicsit eltértünk a céltól, a lényeg hogy látható lehetne ez, korábban ránéztem egy hajóra és ránézésből láttam, hogy fegyverrel hadilábon áll, mindig vannak, akik negatívak, tőled például mást még nem láttam, amúgy meg mindent lehet megvettem és alig van rangom fullos hajóval, na jó kell még pár herkules, Helixen 2x 1 milla uribóll meglesz, utána meg nézek mit a moziba.
    Túl közel a cél, már csak azért tekergek meg néha pallázok mert nem lesz mit csinálni.
    Fórumon meg vannak jó ötletek csak pár ilyen jószívű ember meg lehurrogja.
     
    saska kedveli ezt.
  14. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Grat a végén sikerült 2 pontot raknod. Fogalmazás 5-ös.

    Legyek őszinte? Ha már te is negatívnak nevezel pont engem? Nem érdekel milyen a hajód. Ez az egyik.
    A másik, hogy az ötleted teljesen felesleges. Ha tudnád, hogy mi a helyzet a játék táján, értenéd, hogy egy ilyen ötlet semmit nem segítene.
     
  15. pufajka

    pufajka Járnitanuló

    Rajtad segítene mikor éreznéd hogy 1 konfi voltál, mikor nekiugrasz valakinek, és elgondolkodnál rajta hogy hoppá, betettem az oroszlán szájába a fejemet:)
     
  16. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Mivel több szavazat érkezett arra, hogy legyen jelezve, ezért továbbítom az ötletet.

    Nem kellene folytatni a vitát.
     
  17. pufajka

    pufajka Járnitanuló

    Rendben. köszönöm:)