Banned from test2

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Malteroslapát, témanyitás ideje: 19.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Malteroslapát

    Malteroslapát Fórum-zöldfülű

    Hello! I had a problem. Somehow I get banned from the server test2. I can't change server, so I contact with the support, but I can't watch my UserID, so they can't help me. Can anybody help me to watch my UserID? Username: Citadellátor
     
  2. Incident

    Incident Törekvő

    Hello.

    I think 'Citadellátor' is far enough to replace the UserID in advance. The support may ask you for more information but I'm not sure.
    Sorry if I missed.

    At least, you're on a hungarian forum and there are only hungarians. The official language is hungarian, so please don't use english now.
    Köszi, jó játékot.
     
  3. lost

    lost Fórum nagymestere

    Szia!
    Magyar fórumra írhatsz nyugodtan magyarul. Az user id-t meg tudod nézni a hajód profil linkjéből is. Chrome böngészőn így tudod: Profil linket megnyitod, megnyomod az F12-t, majd a ctrl+f-et. A kereső mezőbe begépeled, hogy userKeyId és kimásolod a mellette lévő számokat(a legalsó pirossal kitakart lesz az user id): [​IMG]
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  4. Malteroslapát

    Malteroslapát Fórum-zöldfülű

    Szia! Egy problémám van: nem tudom, hogy nézzem meg a profil linkem. Egy másik karival próbáltam keresni, de sajnos nem találtam, mivel átneveztem ingame az accot.
     
  5. lost

    lost Fórum nagymestere

    Ha nem tudod pontosan a nevet(gondolom különleges karakterek vannak benne), akkor kérd meg egy klántársat, hogy másolja be neked. Másik lehetőség, hogy kikeresed a ranglistából. Kreatívnak kell lenni :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.