Banner és Avatar kérés/készítés

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Csereros, témanyitás ideje: 30.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szia! Pár információt nem adtál meg.
    • A 4 design melyik szemszögből legyen. A hangáros,azaz a felülnézetes. A játékban lévő 2D-s. Vagy a hangár gomb mellett lévő kinézet.
    • Legyen-e háttere,és ha igen mi. Vagy ne legyen háttere,full .png -legyen.
    És igen,érdekes :D
    Itt van,tessék: [​IMG]
    Avatar: [​IMG]
     
  2. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Jaj, sajnállak, mert visszatértem eicbe. Ahogy ezt készítetted jó lett. Légyszi ezt csináld meg eicbe (persze ha akarod) és igen legyen hozzá háttér, a 2-6 megfelel, mondjuk random is lehet, nekem mint1, csak ne a 2-8 legyen, mert egy kicsit lilás és nem illik. Legyen az űrhajóknak nem az elit, hanem a másik (nézd meg kiment a fejemből), a góli helyett legyen a pusat designes vega. És ha lehet, akkor a nevem fele nézzen. De ha nem, akkor így is 100% megfelel. Meg annyi, hogy esetleg a nevemen kicsit változtass a kinézetén, rád bízom. Remélem megértesz, köszi a fáradozásodat. (Kicsit vártam a pillanatot). Ja és avatar így nem kell.
     
  3. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Még a mai nap hozom. + Akkor az avatart hogy kéred? Azt is kék háttérrel? Vagy a jelenlegi avatordak cseréljem ki a hátterét kékre? Vagy hogyan kéred?
     
  4. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Bocsi, mint láttad a hszmben nincs szerkesztés, és az utolsó mondat: "Ja és így avatar nem kell.".köszi szépen jó munkát
     
  5. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    [​IMG]
    Ehez hasonlót szeretnék, de darkorbit témában.. Pl háttérben harcoló golik stb..
    + alúlra kőzépre a Nick nevet is szeretném. ( vru szinekben ) ha azabad még fokozni.

    Előre is nagyon szépen köszönöm a ráfordított időd!!! Köszi szépen.
     
  6. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Tessék.: [​IMG]
     
  7. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szia. Ha jól értem,vágjam ki.. és a háttérbe tegyek darkorbit akció jeleneteket?
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.15
  8. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Nagyon jó lett, köszönöm. További jót
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  9. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Tudod hogy kel beilleszteni az aláírásba?
     
  10. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Jah már kész, csak annyi értesítés jön, hogy most ez a chat 2
     
  11. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Tessék: [​IMG]
    Nem tudom hogy tetszik-e a háttér. Amelyben nem,írd le melyiket szeretnéd. Vagy írd le,a saját akció jelenetedet,amit a háttérben szeretnél látni.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  12. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Azt a mindenit... Nagyon jó!!!!
    ( ha annyit szabad: a bázisok helyett, jóbban látszodhat a csata:)
    PL: ball lent az npc, és fent a venom picitszéle felé, jobban látcanának..
    Lehetne, irisei a golinap, és egy pet vele???

    Nagyon kérlek ne haragudj a sok kívánságért.. :D :oops::rolleyes:
     
  13. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szia! Most nem nagyon vágom,mit szeretnél. Ami a banner háttere,az ez. Ezen nem található pet... De természetesen ha szeretnéd,tudok neked rá rakni petet,és a venomnak iriseket. De ezen a hátteren több harc nem látható. Max össze tudok vágni a 4 képből ami a főoldalon látható pár akciót. De akkor az nem full zöldes lesz,hanem lesz akkor benne fekete-piros,stb... De ha úgy nem jó,írd le mit szeretnél a háttérben látni (milyen csatákat,hogy,stb...). Jelzem,hogy a 500x200 méretbe max 2-3 csata fér bele. Vagy akár 10 is belefér. Csak nem fogsz belőle semmit se látni.
     
  14. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Drága Csereros rád bízóm, látom te ebben a témában prófi vagy.. lepj meg kérlek...

    Ne bonyólítsúk... így tőkéletes ahogy volt,, ki is mentem..
    Nagyon szépen köszönöm.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.12.15
    Csereros kedveli ezt.
  15. Ctrl-Alt-Delete

    Ctrl-Alt-Delete Járnitanuló

    Szia! Mint láthatod használom az avatot amit készítettél és nem is akarom lecserélni :D
    Viszont kéne egy banner.
    Szóval ha nem baj akkor ezeket szeretném rá:
    A kép bal oldalán egy KICK designos Goliath "körülötte az a burok" (mint ami az avatomon is van)
    Alá a név: Ctrl-Alt-Delete™ (pont mind az avatomon :D )
    A kép jobb oldalán egy Vru-s Aegis.
    A két űrhajó úgy legyen elrendezve mintha üldözném őt (tehát én jobbra nézek és ő is)
    És vastag x4-el lövöm az aegist (ne legyen mozgó csak sima lövés)
    Ha nincs vastag x4 akkor vastag piros lézer.
    A háttér pedig legyen 4-4.
    Előre is köszönöm! :):oops::D
     
    Druid13 kedveli ezt.
  16. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szia! Bocsi a késésért. Tessék:
    [​IMG]

    És egy kicsit felújítottam neked az avatodat. Ha tetszik,nyugodtan használd az újat:
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 3.12.15
  17. Ctrl-Alt-Delete

    Ctrl-Alt-Delete Járnitanuló

    Igen nagyon tetszik köszi be is rakom! :)
     
  18. Gyikoc

    Gyikoc Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Nekem tudnál olyat készíteni, ahol középen egy Goli jön szembe (egyenesen, nem fordulva), és körülötte meg 8 drón? :D
     
  19. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szia! Szintén itt is. Kérlek írd le pontosabban hogy szeretnéd a banneredet.
    • Háttér
    • Drón típusa és ha akarsz rá melyik design-t rá.
     
  20. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves Csereros.

    Elképesztően jó az alá írásod!!! Grat...
    Ezen felbuzdúlva:
    Megscinálnád nekem ahogy írtam?
    ( bázisok nem kellenek, jobban látcodjon az npc, a venom OK, csak legyenek irisei, és petje.. )
    Lehetne??
    Nagyon szépen köszönöm, előre is.. :rolleyes::oops:;)