Banner és Avatar kérés/készítés

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Csereros, témanyitás ideje: 30.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Gyikoc

    Gyikoc Fórum-zöldfülű

    Bocsi a késői válaszért.
    Háttér: 3-7
    Drón: 2 Iris rögtön a hajó mellett, többi flax. Dizi nincs.
     
  2. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szia! Nos,mivel írtad feljebb,hogy tökéletes a banner,jó így... én töröltem a psd file-t... Így újból kel csinálnom az egészet. Kivágni megint a farkast,és a hátteret megcsinálni. Viszont nem ebben a hónapban... Ez már max következő év elejére lesz kész. Ebben a hónapban nincs/nem lesz időm megcsinálom neked a bannert. Sajnálom. De hozom január elején,amint tudom.
    Szintén. Neked is csak már csak következő évben,kb. január elején fogom tudni hozni.
     
  3. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves Csereros.

    Természetesen, amikor neked megfelelő, ahogy van egy kis időd..rám..
    Nagyon szépen köszönöm !!!!
     
  4. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Drága Csereros, úgye nem felejtettél el? :oops:
    Nagyon-nagyon várom a műalkotásod... !!!!!!!
    :rolleyes:
     
  5. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szia! Türelmedet kérem,az ünnepi időszak nagyon zűrős volt,és ez a hét,és a jövőhét is az lesz. Türelmedet kérem,lehet hogy már csak a hónap végén fogom tudni elkészíteni neked. Jelenleg idő hiány miatt,nem nagyon vár rá időm.
     
  6. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Értem! Nagyon szépen köszönöm előre is.. :)
     
  7. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Üdv újra. Kéne változtass a banneremen: a nevemet cseréld le ×[~^∆∆∆^~]× re. Előre is köszi.
     
  8. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Nézd.. kettő fórumozó még vár előtted a bannerére,és nincs időm elkészíteni nekik. Csak a hónap végén. Hát,az hogy neked is lecseréljem,max tavasz elejére kapod meg. - Mivel nincs meg a banner szerkeszthetőségi állapotban,így újból kel csinálni az egészet.
     
  9. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    nem baj nem sűrgős. jó munkát.:)
     
  10. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Jaj, szegény Csereros, már ki lehet idegileg a sok kívánságunktól.. :D
    Bocsánat, és természetesen semmi sem sűrgős, csak ha lesz kedved.. időd.
    Addig is jó munkát neked kedves Csereros!! :)
     
  11. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    A mai,és a holnapi nap folyamán mindenki megkapja a kért bannerét. Köszönöm a türelmeteket.

    W·i·l·d·c·a·t: A bannered elkészítése nem lehetséges,jelenleg nincs lehetőségem 3D-ben a drónokat megszerkeszteni. Kérlek,amelyben szeretnél más bannert tudasd velem,viszont amit kértél sajnos nem lehetséges. Sajnálom.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.1.16
    W·i·l·d·c·a·t és tg90000_2 kedveli ezt.
  12. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Értem.

    Akkor azt szeretném: A bázisokat vedd ki légyszi, jobban lehessen látni a venomot és az npc-t, és ha lehet
    egy pet is okoskodjon ott valahol :D
    És ha még bele fér... egy olyan pecsétet (vrust) amilyen davidking-nek a neve alatt van...
    + valamelyik sarokba a klánom jelét: [»Σ«™]
    Nagyon szépen köszönöm, előre is. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.16
  13. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szia!
    A háttért nem lehet megszerkeszteni. Még pedig azért nem,mert a háttér olyan,ami át van alakítva,direkt úgy alakította át a DO,hogy nagyon élethű kinézete legyen. A főoldalon van ez a kép. Már próbáltam a játékban lévő alap hátteret betenni,de áh... meg se mutatom inkább. Szóval valami mást kel kérned,mivel sajnos nem lehet megszerkeszteni.
     
  14. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves Csereros.

    Akkor rád bizom, lepj meg valamivel ami meg szerkeszthető..
    Köszi szépen. :)
     
  15. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szia! Azért ez nem így működik. Én nem tudom kivenni azt,hogy neked milyen stílusod van,és mikre gondolsz. Nem vagyok gondolatlátnok. Írd le mit szeretnél...
     
  16. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    A robot macska és a venom kell.. :)
    A többit rád bízom! TUDOM.. hogy szuper lesz..
    Nagyon köszi.
     
  17. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    :
     
  18. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Hát jó:
    A háttér mindegy.. rád bizom....
    A Felírta és a macsek, a venom ( pet ) ha lehet azt szeretném.
    Bármilyen random háttér jó ha van neked.
     
  19. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves Csereros!

    Ha szabadna kérni, csinálnál egy új képet.. a gépi macsek képe ott van még a 7. oldalon :)
    Természetesen ha lesz időd. és kedved.
    Előre is köszönöm szépen.