belépési probléma

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: csaba377, témanyitás ideje: 19.12.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csaba377

    csaba377 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Ismét vagyis még mindig a segítségetekre szorulok.Biztosan van kozottetek olyan számítástechnikai szaki aki tud megoldást a problémámra.Már írtam nektek azzal a cimmel hogy nem tudok belépni a játékba kaptam is egy választ és mindent kiprobáltam a leírtak alapján de semmi nem segitett ezután irtam supportra 2x de csak azt kaptam menyjek el szakemberhez de erre nekem most nincs lehetöségem ezért írok ide megint.
    A problémám mégegyszer röviden ha belépek a játékba csak egy üres fehér lapot kapok hiába frissítem semmit nem csinál csak a kis karika pörög ennyi. mindent amit tanácsoltatok megtettem söt a másoknak javasolt megoldásokat is kipróbáltam de semmi,ekkor beregisztráltam ezzel a felhasználónévvel a játékba és müködik mindrn gond nélkul be tudok jelentkezni másodpercek alatt de nem szeretném ezt az egészet elölröl kezdeni remélem ezt megértitek.továbbá az eredeti felhasználo nevemmel a csaba376 tal a forumba sem tudok bejelentkezni olvasni tudlak titeket de hozzászólni nem azt írja jelentkezzem be de bejelentkezési lehetöséget nem ad.nincs ruterem csak egy sztikkem nincs virusirtom csak maga a windos túzfal átálítottam a videokartyat is ahogyan azt javasoltátok de semmi töltöttem le cc klinert az sem segit.Másik gépröl sikerül belépni de ezzel a géppel nem vagy csak nagyon nehezen ha mégis akkor gyorsan betoltom a játékot tudok is játszani de az elsö öldalt már nem tudom használni mert mégegyszer nem tolti be.Hát nagyjából ennyi mindenkinek várom a segítségét ötletét elöre is köszönöm csaba376
     
  2. Telepitsd ujra a windows-odat.
     
  3. Diamond_Skorpion

    Diamond_Skorpion Fórum-zöldfülű

    hali mindenki :) nem tudná nekem megmondani hogy az utalványkód ha lejárt hogyan lehetne újra aktiválni? :) már irtam a suportnak is de azt írták visza hogy az uridium oldalon váltsam be de sajna nem tudom :( mert már levan járva! (lenne szives nekem segitteni valaki eben a problémában?)
     
  4. Ħī†mДŋ

    Ħī†mДŋ Utánpótlás-írogató

    Ha lejárt akkor lejárt. Ennyi. Azt nem lehet újraaktiválni. Idő közönként kapunk másikat más tárgyakkal.
     
  5. Nekem az a gondom, hogy baromi lassan jelentkezik be, ha egyáltalán bejelentkezik....
     
  6. ◄RIENERGY►

    ◄RIENERGY► Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Ha másik gépről működik akkor valami a te gépeddel van, CCleaner programot ajánlom töltsd le, tisztítsd vele a géped ha úgyse megy akkor format C:// :p
     
  7. Csinos17

    Csinos17 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, nekem is a belépéssel akadt egy kis problémám. Mielőtt újra telepítettem a gépet minden jól ment, de most csak kapcsolódik végig, de nem jön be a játék! Mi lehet az oka??
     
  8. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Minden adott a probléma mentes mükődéshez? Flashplayer stb ? És persze a legujjabb vezió?
     
  9. Csinos17

    Csinos17 Fórum-zöldfülű

    igen, minden..
     
  10. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Ha végig zongoráztad azt amit ilyen esetbe szokás tenni (lásd a fórumon, bibliába) és ezután sem megy, írj a supportnak.
     
  11. jl1984

    jl1984 Fórum-zöldfülű

    sziasztok csak 1 kérdésem van. az hogy 3 db lf4 ell hogy lő tőbet mint én 5db lf4 el x3 mal 27 k lő én 24 et képesége 18 van nekem 24 nem tudom mit csinálokroszul meg neki 8 dron van nekem meg 9 meg 1 herkules dizi meg 2 havc ha tud valaki sehitni hogy mi lehet a rossz akor irjon előre is köszi
     
  12. ANAR¢HI_¢HAO$

    ANAR¢HI_¢HAO$ Utánpótlás-írogató

    sziasztok
    nekem is van egy gondom lehet,hogy tudtok segiteni:)
    mikor a jelszavam a nevem beirom es belepnek akkor az egesz oldal masodperc alat ujra tolt es enyi:( tehat nem tudok az accountomra belepni:((( pedig fullos vagyok:((
    irtam a support nak de meg nem jott valasz.
    a 2 gondom wifirol jatcok tehat nem kabelos internetem van.a signal eroseg 96% tehat max de befagy a jatek internet kapcsolat megszunt :((( mikor ujra kapcsolodik ma kilotek:((egy kristalin !!!!!
    es valamikor az egesz google chromom magatol eltunik:(((((((
    pedig eleg eros gepem van es uj 2 honapos 2x3.2ghz 2gb Nvidia gt730
    4gb ram. Virus nincs a gepen tobb szor is ellenoriztem
    valaki segitenevagy valami megoldas?
     
  13. ANAR¢HI_¢HAO$

    ANAR¢HI_¢HAO$ Utánpótlás-írogató


    lehet hogy sepromal felturbuzta a dmg-t, meg van dmg boostere
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.