Bemutatkozás 2.0

Kategória: 'Ki kicsoda? - A játékosok', témanyitó: KłŁŁER, témanyitás ideje: 16.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Mivel olyannyira semmitmondó bemutatkozást írtam magamról gondoltam míért ne csináljak egy újat? :D
    Kezdjük a legalapabb dolgokkal:
    Az ezred-század-tized forduló évében születtem :cool: Budapesten.. A várost nem bírtam annyi volt a jó, hogy egy értelmes iskolába jártam ami tök jó volt, jófejek voltak a népek stb...
    Születésem után 10 évvel elköltöztünk onnan Me' mé ne? :D A Balaton-felfidékre.. Most itt ott lopom a napot..

    A "Hobbijam" részleg nem lesz valami tágas mert nincs sok
    Anno régen vitorláztam. szeretem az úszást, a biciklizést. Mostanában elkezdtem babrálni egy nagyszerű kis szerkezettel a Quadcopterrel.. Nagyon jó kis masina lehet vele szivatni a szomszédokat :D

    Filmek.
    Na hát akkor most általánosságban írom azokat amiket szeretek.. Főleg az akciófilmeket csípem ;) De sok más félét is szeretek
    Zero Dark Thirty: A bin Láden-hajsza
    A Feláldozhatók
    A szupercsapat
    Csatahajó
    Gravitáció
    300
    Az elnök végveszélyben
    Star Wars
    Indiana Jones
    Jurassic Park


    Még jó sok filmet fel tudnék sorolni de nem fér bele :D


    A játék
    A játékra 2010-környékén találtam rá. Semmit sem értettem a játékhoz, eladtam az összes LF3, B02-t :confused: Stb..
    Játszogattam kb addig míg egyszerre (rövid ídő alatt ) be nem dobták azt a rengeteg újítást (Pala, LF4, Apis, Zeus, Havoc, Hercu stb.. ) És én ennek nagyon nem örültem :C Na meg lehetetlen volt játszani az eszméletlen mennyiségű botos miatt...
    Egy szó, mint száz abbahagytam.. És most nyáron újra megjött a kedvem.. De nemtudom megint én csinálok valamit rosszul, de 7 hónap alatt csak ennyit tudtam összehozni :eek: :
    http://hu1.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=6jVOb&profileCheck=J7jUR&lang=hu
    Már a régi fórumon is megjelentem párszor, de ez ottani moderáció miatt kb 3-4 hetet tudtam csak fórumozni :(
    Na megint sikerült regényt írnom :D
    Ha van kérdésed tedd fel;)
     
    Ногай kedveli ezt.
  2. NémethLászló2

    NémethLászló2 Utánpótlás-írogató

    Üdv!
    Nos, két dolog:
    -Egy jó film, ha esetleg még nem láttad volna: "A mestergyilkos". Egy Feláldozhatók kaliberű, izgalmas akció film, szerintem nézd meg.
    -Ne hátra nézz, hogy még ezt és azt nem érted el. Csak és kizárólag előre! Azt nézd, hogy mit fogok elérni, és hogy azért mit fogok tenni. Ezzel a hozzáállással eszméletlenül gyorsan be tudod hozni magad. Ahogy az egyik barátom mondta, "Minden fejben dől el".
    -(nem tudok számolni) Amíg úgy érzed, hogy van kedved játszani, addig sose hagyd ott.
     
    KłŁŁER és stefy87 kedveli ezt.
  3. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Köszönöm a bíztatást :) Csak már zavaró hogy mások ennyi idő alatt már 8 irisesek :/
     
  4. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Hali!

    Nézd meg az én profilom, meg hogy mikor regisztráltam. Csak mostanság játszom aktívabban (kb 4 hónapja) és nekem még csak 2 irisem van :) Ne búsulj csak nyomasd a játékot. :) (én is nyomatom csak nem sok időm van napi 1 óra és az is sokat tud jelenteni :) )
     
  5. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Köszi :)
    Amúgy egy linket tudsz dobni? :)
     
  6. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Ne legyen zavaró. Ők megvették uridiumból, mert költöttek rá. Inkább légy büszke, hogy Te pedig összelőtted a pénzt rá, és elhoztad liciten.
    Vannak 4 flaxos venomok, és 7 flaxos citadelek, természetesen a 6 flaxos aegisek mellett. Ők az élő példái, hogy vannak, akiknek annyira sok uridiumjuk van, hogy azt vesznek meg, amit akarnak. :)
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  7. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

  8. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Ne búsulj Killer, én 2 vagy 3 hónap kihagyással 6 irisig eljutottam egy kevés pénz befektetésével, és tegnap vittem ki a gamma kaput ami +60.000 Uri. ( A 6 iris a kapukól szerzett kreditből amit a szörnyek odaadtak nekem, és rengeteg kalózozás eredménye, amiől van hogy napi 20k-t is össze lehet lőni ott uriból. ) Fent vagy barátlistámon, úgyhogy segíthetek neked ha szeretnéd.
    LINK
    SZERK.: Csak nekem az a bajom hogy 2x váltottam megbízót, és sajnos szzal elvesztettem 2.000.000 Becsületpontomat. :( :(
     
    Utoljára szerkesztett: 28.4.14
    KłŁŁER kedveli ezt.
  9. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Igen a megbízóváltogatás miatt van csak nekem 100k-m :O
     
  10. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Hát igen, nekem maradt 600k becsim EIC-nél, de hála a Gammának, az adott még + 300.000-ret.
    Amúgy ma fent tudsz lenni?
     
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Pár komi hozzá :)
    1, sajnálom, hogy régi fórumról a vége felé ledobáltak, az elején még nagyon jó volt :(

    2, A feláldozhatók 2-t is nézd meg, illetve az elrabolva 1-2-t, sztem tetszene :)

    3, Tudom, nem költenél a játékba, de duplázóval, vagy anélkül, dobozolj vengával full meghajtóval, és további 6 hónap alatt sokkal erősebb leszel ;)

    A 3oo, mint film, mennyire tetszik, illetve mi tetszik benne? (régóta meg szeretném nézni, de nem szeretném letölteni, foglalná a helyet, de lehet mégis letöltöm)
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  12. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Elrabolva 1,2 kipipálva :) Feláldozhatók 2 tervbe van véve.
    300 nagyon jó film, most csináltak belőle valami 2. részt az nagyon gagyi. A sima az történelmi, film tehát minden úgy van benne ahogy az megtörtént :) Nagyon jó kis film ;)