Beszélgetés a Futball világkupa 2014 eventről

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Ide írjátok meg a Futball világkupa 2014 eventtel kapcsolatos kérdéseket, véleményeteket, problémákat.

    De kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    Mit is írtam
    Érthető -e amit írtam
    Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak.​
     
  2. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Bráfó bigpojint, zsép vot! Viccet félretéve, nagyon kielégítő ez a focis doboz cuccos. :) Köszönjük szépen. :)
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Csatlakozom, köszönjük, most tényleg értékes dolgokat adnak a dobozok! :)
     
    Smith-Program kedveli ezt.
  4. A xenomitot hiányolom a dobozokból... :D
     
  5. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Naaa el ne szóld magad! ;)

    Megnéztem a dobozokat, tényleg jókat ad, valamint személy szerint nagyon várom milyen lesz az inváziós kapu.
     
  6. Remélem nem kalózos lesz :)
     
  7. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Ez szemétség. Berakják 19-22-ig az invit, de 20-kor kezdődik a vb első meccse... (vagyis kb akkor) Miért nem lehetett 17-20-ig berakni? :(
     
  8. ***Little¤Kormi1***

    ***Little¤Kormi1*** Fórum-zöldfülű

    A megnyitó ünnepség kezdődik 20 óra 10-kor,a nyítómérközés 21:45-kor kezdődik.Max 15 percet maradsz le a mecsről. :)
     
  9. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Ja akkor jó. :)
     
  10. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Csatlakozva az előttem szólókhoz, ez a doboz egészen jól ad, már régen nem volt 10ezer felett a petbenzin mutatója.. :) Köszönjük!
    Gyani'tom, pár napig a streukat is überrakétával lövik a kisebbek most majd. :D
     
  11. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Sziasztok,
    Természetesen kalózos invi van... Ez aztán nagy Football invi...
    Hát így jártunk..:(
     
  12. Szép dobozok
    [​IMG]
     
    sajt kedveli ezt.
  13. oroszrulett

    oroszrulett Utánpótlás-írogató

    Duplával, kapzsi pilótával mégjobb :3
    Ma olyan 3 órát dobozoltam maximum, 3000 überrakcsit szedtem :)
    A legutóbbi eventdobozokból 16ezer SAR02 rakétát szedtem, de ezekből úgyérzem sokkal többet fogok :D
    Egyébként, szerintem úgy valahogy lesz, mint a legutóbbi eventdobozok is voltak, hogy déltől éjfélig lesznek - vagy valami ilyesmi, de nemhiszem, hogy 1 hónapon át folyamatosan bentlesznek. Akkor azthiszem párszárezerrel megugrana a rakétáim száma. :)
     
  14. »∆√™Ǽ«

    »∆√™Ǽ« Fórum-zöldfülű

    mikor tol vannak a dobozok ?
     
  15. xXxAegisxXx

    xXxAegisxXx Fórum-zöldfülű

    Mikor lesznek ilyen dobozok még?
     
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Nem tudjuk pontosan. Random módon rakják be.

    Saját véleményem szerint a meccsek napján lesznek dobozok. Mint írtam, ez saját vélemény.
     
  17. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Ma is van meccs, holnap is lesz, minden nap lesz meccs. :)
     
  18. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Én szerintem meg 2 naponta lesz. Tegnap volt,ma nem. Holnap lesz szerintem,úgy mint tegnap egész nap..
     
    tg90000_2 és Nitronyussz kedveli ezt.
  19. Most van , lehet dobozolni.
     
  20. diosmano10

    diosmano10 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Szerintem a meccsek közben vannak dobozok meg egy kicsit előtte meg egy kicsit utána :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.