Beszélgetés a Futball világkupa 2014 eventről

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Ez a feltevés már rossz... Mivel ma 18-kor van meccs,és nincs doboz. Szerintem én jót írtam,hogy 2 naponta van. Event kezdetékor egész nap volt,az utáni napon nem volt,az után volt. Most nincs.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  2. diosmano10

    diosmano10 Fórum-zöldfülű

    Még nem rossz a feltevésem! Még nincs 18 óra :D majd sztem kb 17:45 kor raknák ki ha úgyvan ahogy gondolom :D
     
  3. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    A lényeg, hogy van. Amúgy is durva lenne, ha minden nap beraknák. Így legalább minden második nap játszok 1-2 órát.

    Más: E-mailben kaptunk egy kódot, focis lőszerrel és rakétával. Köszönjük Bigpoint! :)
     
  4. lost

    lost Fórum nagymestere

    Ejj ejj ijesztgetsz itt, hogy nem kapam kódot... Valójában a play now feliratra kell kattintani, nem kódot adott. De azért köszi, most szereztem meg hogy szóltál :D
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  5. diosmano10

    diosmano10 Fórum-zöldfülű

    Kár :( tényleg neked volt igazad :) holnap biztos fent leszek egy csomót :D
     
  6. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Tényleg, bocsi. Nincs semmi kód, csak az E-mailben levő Play Now opcióra kell kattintani, és mindenki automatikusan megkapja. :)
     
  7. Pepe8696

    Pepe8696 Utánpótlás-írogató

    OFF :Miért van az,hogy én sose kapok hírlevelet,kódokat a DO-tól??? :(
    Bevan állítva az e-mail,az hogy hírlevelet kapjak,de sose kapok -_- gmailt használok,lehet hogy az a baj? mindenesetre nagyon idegesítő...
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Én is gmailt használok és megkapom a hírleveleket.

    1. Biztos meg van erősítve az e-mail címed a játékban?
    2. Biztos jó mail fiókot nézel, ami a játékba van regisztrálva?
    3. Véletlen nem rakja bele a Spam mappába?
    4. Nincs a promóciók fül alatt (Elsődleges -> Közösségi -> Promóciók -> Frissítések)? Az új gmailben külön vannak szedve a bizonyos levél témák.

    5. Kérlek, legközelebb a megfelelő topikban írd le a problémádat és ne offolj.
     
  9. Pepe8696

    Pepe8696 Utánpótlás-írogató


    Először is bocsi az OFFért,csak gondoltam ha már erről van szó...
    1. Megvan erősítve az e-mail címem, mert szoktam kapni leveleket (de csak fizetési visszaigazolásról)
    2.Ebből kifolyólag jó e-mailt nézek.
    3.Nem találtam a spam mappában.
    4.Ott sem találtam.

    Be is van jelölve,hogy kapjak hírleveleket,nem értem,hogy miért nem kapok sosem. Mit csináljak?
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Rendben. Akkor van még 1 ok, amiért nem szoktak kapni hírlevelet a felhasználók: ha az account meg lett fogva nem megengedett program használatáért, akkor sem küldenek hírlevelet.
     
  11. Pepe8696

    Pepe8696 Utánpótlás-írogató

    Ez is kivan zárva :)
     
  12. .-sesshoumaru-.

    .-sesshoumaru-. Utánpótlás-írogató

    Én eddig mindig kaptam utalványkódot, de most focis event alatt még nem kaptam vagy még senki sem kapott?
     
  13. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Én látom rosszul,vagy már három napja nincs dobozok? o_O
     
  14. De vannak , így néznek ki: [​IMG]
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  15. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    De focis dobozok...
     
  16. Mikor megláttam a jutalmakat mondom hóóó ez tiszta jó lesz 2 naponta számítok a dobozokra teljesen jó, végre megint olyan a doboz mint régen, van értelme szedni. És már megint előre örültem. Köszönöm DO nem csalódtam ;)
     
  17. kapus777

    kapus777 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok !
    Megtudná valaki mondani hogy ez a "Foci témájú galaktikus átjárók" név mit takar ?
     
  18. Gratulálok nincsenek 4 napja dobozok ha jól számolom...
     
  19. bynks

    bynks Járnitanuló

    mostmár van csak kispórolták pvp-ről:D nehogy megérje annak aki fizet a dobozdupláért :)

    korai öröm :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.6.14
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.