Beszélgetés a Hitac eventről

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Artemis, témanyitás ideje: 17.5.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Itt beszélgethettek a Hitac eventtel kapcsolatban.

    Kérünk Benneteket, hogy kizárólag a topik tartalmának megfelelő témáról legyen szó, az általános viselkedési, valamint a fórum szabályainak betartásával.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  2. Milyen időközönként vannak és honnan tudom hol a hitac?
     
  3. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    Hitac 12:00tól van, ha a korábbi eventeket nézzük akkor 21:00-ig, de ezt ma este pontosan meg tudom mondani. Felbukkanása 1-3,3-4 és 2-4es térkép, minden óra elején. Az, hogy melyik térképen jelenik meg először az teljesen változó.
     
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Hitac doboz = lőszer, de nem adja meg, mert tele a raktér.. milyen idegesítő..
     
  5. Régen is volt benne lőszer? Nem csak kulcs meg gg?
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nem tudom, de nagyon idgesítő, hogy végre jön egy doboz, erre minden 2. lőszer, azaz semmi.
     
  7. Én már kitettem egyet
    • 1 átváltott kapszula (Hold konvertáló)
      • 175x SAR-02 rakéta
     
  8. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Dobozról beszéltem, nem kapszuláról :)
     
  9. Tudom :D de csak írtam hogy már kitettem egy kapszulát :p
     
  10. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    És 3 óra alatt 3-at is :p
     
  11. (HUN)™$Σ¢Σ06™(HUN)

    (HUN)™$Σ¢Σ06™(HUN) Fórum-zöldfülű

    Ez a Hitac is csak azoknak jó akik már fullos mert a kicsiket lelövik róla és ez idegesítő.nem lehetne valahogy megoldani h a 3 cég kapna 1-1-1 hitacokt a saját megbízótérképén?mert úgy már lenne értelme az egésznek.a válaszotokat előre is köszönöm
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Mindenhol végigmegy. Egyébként ha 10 hajó is lő, el lehet lopni onnan a kapszulát, csak ügyesen kell csinálni.
     
  13. Az ertesitest mindig mutassa, barmelyik mapon vagyok ? Mostanaban kevesebbet jatszok, akkor is 5-2on probazok, de meg egyszer sem lattam kiirni hogy XY terkepen felbukant egy hitac :-/, vagy csak akkor irja ha also mapokon tartozkodom :-/.... kis helpet kernek:D... mar elfelejtettem utoljara hogy volt ez :|
     
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nem tudom, nekem kiírta gg térképen is, lehet csak kalózon nem írja ki. Vagy lehet átállítottál valamit. :D
     
  15. Meg lehet, de kozben megoldottam a problemat, 12 kor lemegyek also terkepre es ott kapom az ertesitest ahogy a nagy konyvben meg van irva :D, igaz nem fix egeszkor erkezik mindig kicsit kesobb. Am azt a hitvany dobozt szinte lehetetlen felvenni :|
     
    tg90000_2 és Nitronyussz kedveli ezt.
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nem lehetetlen. Ha te lövöd meg először a miniont kapuugrás után, vagy a nagyon te kezded el lőni (akár amíg ish-s), majd előre ugrasz, kövi mappon is első vagy, tied, ha nem lopja el valaki. Pet is felszedi :)
     
  17. illu

    illu Utánpótlás-írogató


    Igy van felteve mint velem megtortent hogy kilottem es semmi csomag akkor most mivan? es nem 1 et lottunk le es nem betut szedtem volna fel vagy mas dolgokat.... csopiban lottuk es nem csak en vettem ersze h nem volt elhullo ladika vagy mi.
     
  18. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ha más lopkodja, ezt a dobozt a pet is felszedi. Lehet azonnal ellopták. (Nem tudom így van-e, eu2 elég bugos mindig, de skandin kiadja az összes dobozt)
     
    illu kedveli ezt.
  19. illu

    illu Utánpótlás-írogató


    nem nem akkor kiirna h elopta XY szemely de semmi es ja EU2 eleg bugos eszlelem 1 jo idelye
     
  20. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Nem csak EU2n vannak problémák, de ezt már leírtuk egy jó párszor nektek.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.