Beszélgetés a Hitac eventről

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Artemis, témanyitás ideje: 17.5.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Igen, mindkettő igaz. Ugyanis a hiba az, hogy nem írja ki, hogy xy ellopta. Így ha azonnal ellopják, nem is látod. De én párszor láttam, hogy ellopták a dobozom, nem írta ki.
     
    illu kedveli ezt.
  2. illu

    illu Utánpótlás-írogató

    Es kerdes hogy a gaz tet utan kap e - becset mert ha nem akkor nagy valakik nagyon jol szorakonak es a hitacnak igy mar nincs erteme 1 betut nem tok felvenni nem h 1 darkorbitot kirakni igy mi ertelme az egesznek?
     
  3. Koszi a valaszt, petel meg nem probaltam de szentem leverik majd a petet is, de azert megprobalom, nem gondoltam meg ra , en is eu-2n tolom, bizony sok itt a hiba :(

    Koszonom neked ezt, tenyleg. Egy oszinte valasz, amire ritkan szamithat manapsag az ember. Ha mar ezt le irtad , tudnal nekunk mondani vallamit, hogy mit varjunk a jovoben, lesznek vallami komolyabb javitasok, mire szamitsunk ?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.2.15
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Én inkább skandin. Oda csak felnézegetek időnként, mert kíváncsivá tettetek azzal, hogy mindenki azzal jön, milyen bugos szeró. :):D
    "Dolgoznak rajta" szegénynek ennyit írnak, ennyit tud írni nekünk. :D
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Amit eddig itt jeleztetek számunkra, hogy a pajzs nem megfelelően működik, a lőszer unlimit miatt a designek átírása (az új hajók esetén).
    Ráadásul sokaknál a palla mező is hibás, hogy a széléhez érve összeomlik a flash. NPC-k nem dobnak rakományt, stb stb. Ez mind-mind jelentve van.

    Azért van egy kicsivel több rálátásunk, hogy valamely hiba hol tart, mivel már központilag összegyűjtik egy rendszerbe, ahol lehet "csekkolni" és itt tudunk mi is és a többi ország csapat tagjai jelenteni egy újabb problémát. :) ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.