Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Hmm,hátha valakit érdekel....új divat van a Cubikonos térképeken,vagy legalábbis eddig én nem tapasztaltam.
    Másért voltam a mapon,egy küldetéshez kellettek dolgok. Feltűnt,hogy senki nem lövi a Cubikat,váltottam erősebb lőszerre és elkezdtem lőni,gyorsan ki is nyilt,és amikor a legtöbb protegit és más NPC volt,előugrottak álcából ketten...egy klán,és mindkettő 1 és 2 csillagos Cyborgokkal,full Spartan stb....Egyenként sem biztos,hogy lett volna esélyem,igy meg pláne....Hát ezért nem lőtte a Cubikat senki,mert ezek mindenkit leszedtek,aki elkezdte lőni és utána ott maradt nekik a félig lelőtt Cubi is.
    Ha pár középszinű játékos állna össze azt még megérteném,de ennek a két csillagosnak mi ebben a kihivás,soha nem fogom megérteni.....
     
  2. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    :) A kihívás a gyors préda. A legyengült pajzs és a lassú reakció hogy nem csak a protik lőnek. Így kevesebb s akár x2-vel is könnyen lelőnek. Kellettél a küldibe. Ennyi!
     
  3. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Már bocs,de szerintem ez szimpla mészárlás volt,mert egyrészt nem vagyok még azon a szinten,ahol az a küldetés van,de úgy tudom,csak szimpla Goliatot számol,a diziset nem,én pedig Solacevel voltam......Másrészt,mindamellett ,hogy elismerem az előttem járók érdemeit,nem hinném,hogy van olyan hajó,vagy max pár darab,akik x-2 vel 3 másodperc alatt kilő gyűrűből ,ami milla feletti pajzs+ a nanoklaster javitás.....Ezek nem top játékosok voltak,azokat nagyjarészt tudom kik....
     
  4. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Semmisíts meg ellenséges játékosokat x-6 térképen. Semmisíts meg xxx db ellenséges játékost. stb stb Van sok küldi . Lehet hogy 1500 kell a küldibe, szóval hagyjuk. Van egy nóta " mindenki másképp csinálja.." Ennyi.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  5. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Ehhez valamit hozzászólnék...

    Én is kipróbáltam az ilyen taktikát vagy minek lehet nevezni, hogy Cubiról leszedek valakit. 3-4 hetes Acc volt, amelyikkel kipróbáltam (Full LF-3, 3 db LF-4, nyíl formáció csak, ráadásul 4 keskeny csík a rang). A 4 keskeny csíkú rangommal egy egy csillagost megtámadtam álcából, és majdnem le is lőttem. Elég viccesen nézett ki, hogy egy egy csillagos cyborg menekül egy 4 keskeny vonalas ellen :D. Csak végül ő szedett le, mert volt RSB-je, és 200 000-eket kombózott. A 2. egy hammerclaw volt, szintén Cubiról álcázva. Egyből megijedett, és ahány képessége volt, mind benyomta, majd úgy lőtt le, hogy alig élte túl.

    Összességében annyi, hogy ez egy nagyon mocsok húzás. 60 000-t lőttem képességgel, seprommal UCB-100-al, és az egy csillagos majdnem pukkant. Főleg akkor a legmocskabb, ha olyan erős a játékos (igen, egyes számban, mert egy is elég, hogy cubiról leszedjen), mint amilyen rád támadt.
     
    YourDead és Lanselott kedveli ezt.
  6. Tibi061971

    Tibi061971 Fórum-zöldfülű

    sziasztok :)
     
  7. Tibi061971

    Tibi061971 Fórum-zöldfülű

    jo már a játék ?:)
     
  8. Buksziii

    Buksziii Fórum-zöldfülű

    Valakinek igen, valakinek nem :/
     
  9. -Tr1pl3-xXx-

    -Tr1pl3-xXx- Járnitanuló

    Nem a rang számit :p
     
  10. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    A rang valóban semmi önmagában, de azért elég sok mindenre utal.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  11. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Talán legjobban arra hogy nem kezdő. A minap harcba keveredtem egy őrmesterrel! Alig élettel nulla pajzzsal megúsztam ugyan , de! a pilotseet -en megnéztem az illetőt s mint kiderült 2 hónappal korábban kezdett mint én s neki is 50 kép pontja van. Ebből következik hogy nem csaló volt hanem jobb. (főleg hogy Ő kezdeményezett)
     
  12. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    A Moderátrokat kérdezném,a minap volt róla szó,hogy én 0rtam 5-1 en lefagyott rendszeresen a rendszer,majd mások is írták,hogy 5-2 n jártak hasonlóan,de eddig csak kalóztérképeken. Akkor ha jól emlékszem CM Kyrus írta,hogy tudnak a problémáról és javitják.
    Na most eddig nem is volt gondom,de az imént voltam benn 3-5 ön,és még középszintű hajóval is elég kinos tud lenni egy kb fél perces lefagyás,ha über lorkadiumot lőttem,főleg ,ha még ellenmegbizós is besegit az übernek.....Más térképeken nem fagy le,csak X-5,6,7,8-on. Lehet áttették a kalóztérképekről a hibát egy kicsit ide,hogy ne legyen annyira egyhangú? Csak mert igy igencsak játszhatatlan......
     
  13. Eziztos

    Eziztos Junior szaki

    Majdnem egy éves kihagyás után esetleg valaki tudna informálni, hogy megéri-e még játszani és hogy mik változtak azóta? A kraftolási rendszer-óta kb :D
     
  14. Sokminden. Kb. másfél hónapja kezdtem újra. Azóta meglett a Cyborgom (van 3 új hajó), a pet pár napja továbbfejleszthető (20-as szintig), van Spartan drón (Herkules és Havoc keveréke). LF4 tovább fejlődött (3 új ágyú). Össze fogják vonni a szervereket, meg akarják szüntetni a több megbízós klánokat, a háború 100 napos, módosítva lesznek a hajók képességei, holnap születésnapi kapu, meg ajándék dobozok (talán fagyasztó raksival). De vasárnap du/este ne kapuzz, mert k...ára laggol (12-13 mp OK, 8-9 mp áll... menj be egy kör gamma lonra :D ).
    Üdv újra ismét itthon!
     
    Eziztos és Lanselott kedveli ezt.
  15. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    Üdv Űrpilóták!

    December 7-én a következő hibák kerültek javításra:
    Tárgy név mostantól helyesen jelenik meg a logban, amikor EMP-01-et szerzel.

    Hát nem jött össze... továbbra is rosszul írja ki.
     
    YourDead, Kyrus és vendeg_2288 kedveli ezt.
  16. *.*Kobra063*.*

    *.*Kobra063*.* Fórum-zöldfülű

    Te 3 LF néggyel lősz 60 at képességgel nekem 17 van ful felhúzva és allig lövök akkorát hol itt az igazság!??
     
  17. *.*Kobra063*.*

    *.*Kobra063*.* Fórum-zöldfülű

    másfél hónap alatt Cyborgod van?mit akarok én ? 2011 óta játszom de eddig még nem értem el . TE valamit sokkal jobban tudsz ,igaz hosszú lenne a lista a hozzád hasonlókról.
     
    vendeg_2288 kedveli ezt.
  18. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    Ezek nem játékosok !!
     
    Lanselott kedveli ezt.
  19. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    lvl 20 pet kap ilyen képességet?

    (vizuális bug és nemtom hogyan keletkezett rá)

    [​IMG]
     
  20. "hosszú lenne a lista a hozzád hasonlókról" ezzel konkrétan mit is akartál mondani?